Προς το περιεχόμενο

ESP MII Neck Thru Vs JEM77FP (floral)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

την esp γιατι ειμαι espακιας και γιατι δεν γουσταρω τις ibanez

 

Σοβαρα τωρα

 

δεν θημαμε τι μπρατσο εχει η jem ,λογικα 19αρι

 

αν παιζεις πολυ solo πιθανως η esp θα σε βολεψει καλυτερα {λιγο πιο χοντρο μπρατσο}

 

γενικα

 

εχω παιξει με την esp και μου αρεσε τρομερα

 

δεν εχω παιξει με jem αλλα εχω παιξει με j-custom δηλαδη το τοπ μοντελο της ibanez και δεν με εξεπληξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ESP περισσότερο ευκολόπαιχτη neck through=sustain και κατα τη γνώμη μου είναι πιο στιβαρές κατασκευαστικά.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρα vai...ειναι δυνατον να συγκρινουμε μια signature,κορυφαιο μοντελο της εταιριας με μια απ της πιο φθηνες esp...οσο για το bolt on και neckthrough

περι sustain και ογκου ας ερθει καποιος να ακουσει την δικη μου esp που ειναι bolt on και ας μου βαλει μια neckthrough διπλα να παθει την πλακα του...

 

παρε την βαι παληκαρι μου...και κορυφαια κιθαρα ειναι,και πιο πολλα στυλακια θα παιζεις,και κουκλα ειναι και τρομερη μεταπωλητικη αξια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ότι είναι signature δεν λέει και πολλά :wink:

 

Παρόλα αυτά κι εγώ αυτή θα σου πρότεινα, αλλά καλύτερα να πας και να παίξεις και με τις 2 και ΕΣΥ θα κρίνεις.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ότι είναι signature δεν λέει και πολλά :wink:

 

Παρόλα αυτά κι εγώ αυτή θα σου πρότεινα' date=' αλλά καλύτερα να πας και να παίξεις και με τις 2 και ΕΣΥ θα κρίνεις.[/quote']

 

 

πλακα κανεις ετσι??ειδικα για την συγκεκριμενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια. Και το αν αξίζει 1 signature σε σχέση με 1 άλλη και κατά πόσο αξίζουν ή όχι τα παραπανίσια λεφτά έχει ξανασυζητηθεί σε άλλο thread. Γιατί η παλάμη σου είναι ίδια με του vai για να σε βολεύει η συγκεκριμένη κιθάρα; Και γιατί υπάρχουν τόσες sign με εντελώς διαφορετικά χαραχτηριστικά η 1 με την άλλη;

Και κοίτα ότι αν εξαιρέσεις εμένα (που την προτείνω κι εγώ αλλά όχι για το γεγονός ότι είναι sign και άρα καλύτερη) κι εσένα οι υπόλοιποι στο χαλαρό πρότειναν την esp :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου