Προς το περιεχόμενο

Η Behringer αγόρασε την TC Electronic


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η νέα σειρά, μου ακούγεται στα ντέμο και απ' ό,τι λένε και οι ίδιοι προφανώς είναι  πετάλια Behringer, rehoused και true bypass, στη διπλασια τιμή από τα αρχικά behringer-κλώνους των boss ξέρω γω ...

 

ναι εκαναν το ΕΓΚΛΗΜΑ  ;D να αυξησουν ενα 30% την τιμη βελτιωνοντας την ΠΟΙΟΤΗΤΑ κατα 200% και εχοντας μια τελικη τιμη 50% φθηνοτερη απο τα BOSS ,μη ξεχναμε οτι τα ΝΕΑ TCE κανουν 46 ευρω

 

παραλληλα ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ να βγαζουν και ΟΛΑ τα αλλα πεταλια τους...

 

εξακολουθω λοιπον να πιστευω οτι no harm no foul

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

ναι εκαναν το ΕΓΚΛΗΜΑ  ;D να αυξησουν ενα 30% την τιμη βελτιωνοντας την ΠΟΙΟΤΗΤΑ κατα 200% και εχοντας μια τελικη τιμη 50% φθηνοτερη απο τα BOSS ,μη ξεχναμε οτι τα ΝΕΑ TCE κανουν 46 ευρω

 

παραλληλα ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ να βγαζουν και ΟΛΑ τα αλλα πεταλια τους...

 

εξακολουθω λοιπον να πιστευω οτι no harm no foul

 

Έλα, παραδέξου το, τώρα που έγινε η εξαγορά, τα πεταλάκια TCE που είχες αγοράσει πιο πριν δεν σου ακούγονται λίγο χειρότερα ;;

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εκαναν το ΕΓΚΛΗΜΑ  ;D να αυξησουν ενα 30% την τιμη βελτιωνοντας την ΠΟΙΟΤΗΤΑ κατα 200% και εχοντας μια τελικη τιμη 50% φθηνοτερη απο τα BOSS ,μη ξεχναμε οτι τα ΝΕΑ TCE κανουν 46 ευρω

 

παραλληλα ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ να βγαζουν και ΟΛΑ τα αλλα πεταλια τους...

 

εξακολουθω λοιπον να πιστευω οτι no harm no foul

 

Δεν κάνουν 46 κάνουν 49.

45 κάνουν τα παλιά καλά TC Mojo και Dark matter

 

https://www.thomann.de/be/search_dir.html?oa=pra&sw=tc%20electronic

 

Η Δανία (όχι του Νότου :) αλλά η Δανία του Βορρά μια χαρά καπιταλιστική είναι, τι τσαμπουνάς στο άλλο σχόλιο;

Και μιλώντας μόνο για τα συγκεκριμένα εφέ, η TC electronic μια χαρά εταιρία ήταν (είναι;) πριν τις φαεινές ιδέες των μανατζαρέων της Behringer... Όπως και τα πεταλάκια της Βehringer ήταν μια χαρά για το κοινό της. Τώρα τι θα βγει από όλο αυτό... Διακινδυνεύω την πρόβλεψη ότι η TC θα βγει μάλλον χαμένη (σε υστεροφημία) και η Behringer κερδισμένη (σε τεχνογνωσία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διακινδυνεύω την πρόβλεψη ότι η TC θα βγει μάλλον χαμένη (σε υστεροφημία) και η Behringer κερδισμένη (σε τεχνογνωσία).

 

εγω παλι διακινδυνευω την προβλεψη οτι το 99% των μουσικων και χρηστων TCE won't give a FF  ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι διακινδυνευω την προβλεψη οτι το 99% των μουσικων και χρηστων TCE won't give a FF  ;D ;D

 

Μιλώντας για τη συγκεκριμένη νέα σειρά των rehoused Βehringers, θα συμφωνήσω...

 

Eχουν κυκλοφορήσει από τον Νοέμβρη στις ΗΠΑ και ελάχιστοι ασχολήθηκαν στα φόρουμ και τα youtube reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Εχω χρησιμοποιησει,χρησιμοποιω και θα χρησιμοποιω αναγκαστικα (σε επαγγελματικο επιπεδο) κονσολες της behringer και της...midas by behringer.

Ok,δουλευουν...συνηθως (τουλαχιστον οι ψηφιακες τους,οι υπολοιπες θελουν απλα ενα κουτι μπλε μπογια)

Κατι τετοιο θα συμβαινει και με τα πεταλια η οτιδηποτε της tc. Πιο φτηνα,πιο προχειροφτιαγμενα.

Παντως με τη φορα που εχει παρει,μολις αγορασει την boeing,εγω σε αεροπλανο...behringair ΔΕΝ μπαινω. Ασε,παω με τα ποδια.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου