Προς το περιεχόμενο

προβλημα στο gallery?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανεβασα 2 photos με μονη διαφορα στο filename τον αριθμο στο τελος:

prodmaster strat 2.jpg & prodmaster strat 3.jpg.

Μου φαινεται οτι για καποιο λογο μπερδευονται γιατι μου εμφανιζει 2 φορες την ιδια.Προσπαθησα να κανω τριτο upload (100% δεν εχω κανει λαθος στο αρχειο) και απλα μου αντικατεστησε ολες τις photo με αυτη που ανεβασα τελευταια 8O .Δεν ξερω αν εχω κανει καποιο αλλο λαθος,αλλα με αφορμη αυτο θα ηθελα να προτεινω το εξης.Υπαρχει τροπος στο gallery να μπορουμε να σβηνουμε τα δικα μας uploads και ισως να κανουμε edit στα σχολια μας? (σε περιπτωση που εχει ξεφυγει κανα λαθος στην πληκτρολογηση π.χ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασες να μην αφήνεις κενά στο όνομα του αρχείου?

 

Μάλλον υπάρχει πρόβλημα και εγώ ανέβασα 2 διαφορετικές εικόνες αλλά και στις 2 μου δείχνει την τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αρχεία με κενά δεν λειτουργούν.

πχ

 

fender 2.jpg = λαθος

fender_2.jpg = σωστό

 

ΥΓ. Υπάρχει λόγος να ανεβάζουμε 2 και 3 φωτό της ίδιας κιθάρας; (με φλας, χωρίς, δίπλα στα καυσόξυλα, πίσω από το τζάκι, εδώ είμαστε στο ταξίδι του μέλιτος στη Βενετία... κλπ)

Πολύ love affair ρε παίδες...

Μία και καλή με το σχόλιο της είναι ότι πρέπει για να μη γίνεται κουραστικό.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο.Κ. boss, δεκτο.Ομως δεν μου απαντησες στην ερωτηση:"Υπαρχει τροπος στο gallery να μπορουμε να σβηνουμε τα δικα μας uploads και ισως να κανουμε edit στα σχολια μας?"Οχι τιποτε αλλο δηλαδη,αλλα δεν θα σε εβαζα στον κοπο να τις σβησεις εσυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, νομίζω θα ήταν χρήσιμο τουλάχιστον να μπορούμε να σβήσουμε δικές μας photos. Αν ας πούμε θέλω να βάλω μια καινούρια photo να μη γεμίζω το gallery, απλώς να σβήνω την παλιά και να βάζω την καινούρια :)

 

Κάτι που θα συνεργαζόταν καλά και με ένα όριο χ photos για κάθε account :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου