Προς το περιεχόμενο

Μια "θεσμική" τοποθέτηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

... ένας καλός κομπρέσορας για την τιθάσευση της δυναμικής και ένα brickwall limiter σε επίμονα τσογλανοειδή peaks που εμφανίζονται ενίοτε

 

εύκολάκι?.. αμ δε...

Εντάξει βρε Νίκο, αλλά αυτά κάνουν ένα σκασμό λεφτά, κι εμείς τα θέλουμε free. :)

 

Εδώ ο LK με άφησε τρεις ώρες με το τηλέφωνο στο χέρι, να περιμένω να ψάξω στις αγγελίες για κανένα τρίο. ;D ;D ;D ;D

Πόσο latency σηκώνει το σύστημα?

 

Μήπως αυτά που προτείνεις, να τα κατεβάσω "σπασμένα", να κάνω την δουλειά μου πιο γρήγορα βρε αδερφέ? ;D ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το θέμα πάντως των διαφωνιών όλων με όλους, δεν είναι προσωπικό, ελπίζω να είναι σαφές αυτό.

Γιατί εννοείται πως και θα συμφωνούμε σε πολλά - εμένα μου συμβαίνει ακόμη και με τους συμφορουμίτες που αρπαχτήκαμε - αλλά και θα διαφωνούμε.

Καλό είναι να κρατάμε την ψυχραιμία μας και τα προσχήματα γιατί ο γραπτός λόγος δεν είναι προφορικός και ό,τι "πεις" παρερμηνεύεται εύκολα.

 

Αυτό.

 

Επειδή λοιπόν, Έκτορα έγραψες δημόσια ότι "έχω ατζέντα" περιμένω και δημόσια μια (έστω) διευκρίνηση τι εννοείς. Ατζέντα κατά της Behringer και υπέρ της TC?

(Έγραψες επίσης και ότι "δεν με πας"  - χωρίς πάλι αιτιολόγηση, αλλά αυτό είναι δικό σου γινάτι, δεν ζητώ εξηγήσεις. Το άλλο όμως είναι δημόσια κατηγορία και αναμένω).

 

Edit: Έχω 885 σχόλια/ποστ σε αυτό το φόρουμ, είναι αστείο να λέει κάποιος ότι έχω ατζέντα και να το βασίζει σε μια λέξη και σε ένα σχόλιο από όλα αυτά.

Περιμένω λοιπόν. Δεν έχω προσωπικά με κανέναν εδώ (ούτε καλά ούτε άσχημα). Ο καθένας μας έχει τις απόψεις του, εγώ δεν πρόλαβα καν να τις εκθέσω (ευτυχώς γιατί θα είχαμε νέο εμφύλιο), Το να πω όμως ότι κάποιος "έχει ατζέντα" και ότι κάνει κάτι εσκεμμένα, το βρίσκω χοντροκομμένη δημόσια προσβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω ατζέντα

Βρε συ Ταμταμ, και τι έγινε?

Κι εγώ έχω ατζέντα, αλλά τι να την κάνω?

Θα προτιμούσα σαφώς να έχω ατζέντη. :D

 

Βρε τι σας έπιασε σήμερα? ???

 

Χώρισε ο τρόλεϋ με τον Έκτορα, και μπαίνει σφήνα ο Ταμταμ και ζητάει εξηγήσεις για κάποια "κρυφή ατζέντα". :o :o

 

Μήπως να σταματήσω να ψάχνω πια κι εγώ για τρίο? ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ατζεντα θα ψωνισω αύριο μεθαύριο. ... :)

 

Ε, α να χαθείτε που με δουλεύετε! Εγώ σήμερα πήρα όχι μία, αλλά δυο ατζέντες για το 2017. Μια για την TC Electronic και μια για τον Castro.

 

Τον Tommy Castro κύριε αντμινιστραδόρα!

;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Μήπως να σταματήσω να ψάχνω πια κι εγώ για τρίο? ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

Και για να μην αφήνουμε αναπάντητα ερωτήματα (τωρα που γύρισα)

Εσυ και 3 γυναίκες, δεν είναι τρίο.

Είναι ,μίνι όργιο (αδόκιμος όρος- το κανονικό όργιο θέλει τουλάχιστον 6 συμμετασχοντες)

 

"Now, not to be a stickler, but technically an orgy requires a minimum of six participants.  It goes: masturbation, one on one, threesome, two couples swinging, two couples swinging with a lookie-loo, orgy 6."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να μην αφήσνουμε αναπάντητα ερωτήματα (τωρα που γύρισα)

Εσυ και 3 γυναίκες, δεν είναι τρίο.

Είναι ,μίνι όργιο (αδόκιμος όρος- το κανονικό όργιο θέλει τουλάχιστον 6 συμμετασχοντες)

10410116_243204486021851_8967609804465969047_n.jpg?oh=f5d6da6dab52cf191f5008397c930753&oe=58D81E98

 

 

Αντμινιστραδόρ δηλαδή. :D

 

Τι υπαινίσσεσαι; Η Ελλάδα έχει γίνει Σιβηρία διαβάζω στα δελτία καιρού.

Ωρα είναι να μου πεί κανείς ότι φταίω εγώ!  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι υπαινίσσεσαι; Η Ελλάδα έχει γίνει Σιβηρία διαβάζω στα δελτία καιρού.

Ωρα είναι να μου πεί κανείς ότι φταίω εγώ!  ::)

Αν έφταιγες εσύ θα το έλεγα αντμινιστρέιτορβιτς. ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου