Προς το περιεχόμενο

Dusk Profound - Yule


Minoru

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αγαπητοι συμφουρητες εχω καιρό να παρουσιάσω κάτι εδώ και με αφορμή κάτι που ετοίμασα για το πρότζεκτ που ξεκινάω το ανεβαζω εδω και θα χαρώ πολύ να διαβάσω τα σχόλια σας και την κριτική σας.

Επίσης αυτό το κομμάτι είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω να παίξω και να ηχογραφήσω ντραμς ( χρονιος χρήστης addictive drums )

Οτι ακουτε ηχογραφήθηκε πρόχειρα σπίτι μου με 2 μικρόφωνα ένα sm58 και ένα akg d5 .

Επίσης καλό θα ήταν να ακουστεί σε κανονικά ηχεία, σε κινητό και λαπτοπ η φωνή δεν ακούγεται καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αγαπητοι συμφουρητες εχω καιρό να παρουσιάσω κάτι εδώ και με αφορμή κάτι που ετοίμασα για το πρότζεκτ που ξεκινάω το ανεβαζω εδω και θα χαρώ πολύ να διαβάσω τα σχόλια σας και την κριτική σας.

Επίσης αυτό το κομμάτι είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω να παίξω και να ηχογραφήσω ντραμς ( χρονιος χρήστης addictive drums )

Οτι ακουτε ηχογραφήθηκε πρόχειρα σπίτι μου με 2 μικρόφωνα ένα sm58 και ένα akg d5 .

Επίσης καλό θα ήταν να ακουστεί σε κανονικά ηχεία, σε κινητό και λαπτοπ η φωνή δεν ακούγεται καθόλου.

 

φίλε μας, μου άρεσε πολύ, πολύ ενδιαφέρον, ωραία ενορχήστρωση και ερμηνεία, αν δουλευετεί και παραγωγικά πιστεύω θα είναι άριστο και δεν θα αφήσει κανέναν ασυγκίνητο.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στην διαδικασία να το ακούσεις  και χαίρομαι που σου άρεσε!

δεν νομίζω πως θα ασχοληθω άλλο με αυτό όσον αφορά την παραγωγή του αλλά στο μέλλον πότε δεν ξέρεις..

Νομίζω στην συνέχεια θα συνεχίσω ηχητικά σε κάτι παρόμοιο.

Επίσης καλή χρονιά σε όλο το νοιζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου