Προς το περιεχόμενο

Olympus guitars!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί πρέπει να γίνεται αυτό?

γιατί πρέπει να υπάρχει παντού μια συνωμοσία?

Γιατί τον Έλληνα τον ψεκάζουν, τον ζηλεύουν και θέλουν να τον καταστρέψουν, γιατί είναι ξεχωριστό είδος, φοβερό και τρομερό, πανέξυπνο, ανωτέρου επιπέδου. Αλλά αυτός αντιστέκεται και ξεσκεπάζει κάθε μπαγαποντιά και συνωμοσία. Πουλώντας διαστημική τεχνολογία και φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Και την αποψάρα του ως αξίωμα. Και δεν κάνει καμία αυτοκριτική γιατί στις φλέβες κυλάει η ιχώρ. Αμέ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απέχει πολύ:

• Η Θράκη απ' την Κρήτη

• Ο Βόρειος Πόλος απ' το Νότιο Πόλο

• Η γη απ' τη σελήνη

• Τα εύκολα συμπέρασματα απ' την πραγματικότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι είναι ο κατασκευαστής, πως τον λένε, πως τον λέγανε, τι ψηφίζει, τι πιστεύει για τους μαύρους, τους άσπρους, τους ροζ, τους γκει, τους μευ, τους λεει

 

ξέρω ότι είδα τα όργανα στο site και έπαθα κατι τις...

τουλάχιστον πιό όμορφα και πιό πρωτότυπα δεν έχω ξαναδεί.

Αν παίζουν και στο μισό από όσο δείχνουν θα ήθελα σίγουρα ένα....

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αυτό που μας ενδιαφέρει εδω μέσα είναι οι κιθάρες που φτιάχνει ο άνθρωπος.

Δεν θα τον κρίνουμε προσωπικά όσο και αν οι απόψεις διίστανται. Δεν μας αφορά.

Ας μείνουμε στις μαρτυρίες όσων έχουν παίξει/αποκτήσει τις κιθάρες του.

Εξ άλλου δεν είναι ο μόνος Έλληνας που φτιάχνει κιθάρες ή κάτι σχετικό με τα μουσικά.

Προσωπικά εκτιμώ κάθε καλή προσπάθεια και καλό είναι να είναι γνωστή εδω μέσα.

 

Παρατήρηση: η ΕΡΤ έκανε χθες μκρό ρεπορτάζ / παρουσίαση για τις Olympus. Ενημερώνεται απο εδω ή είναι τυχαίο;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τηλέφωνο στο δασαρχείο ίσως θα αρκούσε... Πουλάνε δέντρα τα δασαρχεία;

Κι αν ναι, υπάρχει τιμοκατάλογος;

 

Τα δασαρχεια δεν πουλανε δεντρα,δινουν ομως ΑΔΕΙΕΣ υλοτομιας και για τα ΙΔΙΩΤΙΚΑ δαση (παρα πολλα δαση ειναι ΙΔΙΩΤΙΚΑ στον ΟΛΥΜΠΟ,το γνωριζω μια και η μητερα μου εχει...κληρονομησει ενα  ;D) και ο ιδιοκτητης του δασους παιρνει καποια χρηματα (καλα μη φανταστειτε και τιποτα το τρομερο μια και μιλαμε για κΣυλα που δεν εχουν και καμμια τρομερη αξια και δεν ειναι και σπανια).

 

Επισης η ΑΔΕΙΑ υλοτομιας δεν ειναι ΤΖΑΜΠΑ,κοστιζει.

 

Τωρα για τις κοινωνικεςς και πολιτικες  αποψεις του κατασκευαστη δεν ενδιαφερομαι καθολου (δεν θα τον κανω και παρεα,ουτε θα πιουμε μαζι Lagavulin Single Malt  ;D)  ,για το ποσο ΚΑΛΕΣ ειναι οι κιθαρες του πρεπει να συζητησουμε εδω μεσα.

 

Αν οντως το προιον που παραγει, το οποιο παρεμπιπτοντως ειναι προϊον ΥΨΗΛΗΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ (οτι δηλαδη ΛΕΙΠΕΙ απο την ΕΛΛΗΝΙΚΗ οικονομια και τη χωρα μας η οποια χρεοκοπησε ΚΑΙ για αυτον τον λογο) ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ τοτε ΜΠΡΑΒΟ του και καλες πωλησεις!!

 

ΜΑΚΑΡΙ να αρχισουν να ασχολουνται και ΑΛΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ με επιχειρηματικες δραστηριοτητες ΥΨΗΛΗΣ ΥΠΕΡΑΞΙΑΣ που θα μειωσουν τουλαχιστον το ΕΝΑ απο τα διδυμα ελλειμματα της ελληνικης οικονομιας.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον πιό όμορφα και πιό πρωτότυπα δεν έχω ξαναδεί.

 

Με κάθε καλή πρόθεση θα σου πω οτι το να λες πρωτότυπο κάτι που έχει ξαναγίνει χιλιάδες φορές,

και το trademark ανήκει αλλού, είναι λίγο άστοχο.

 

Τώρα το αν οι πολιτικοκοινωνικές πεποιθήσεις  κάποιου πρέπει να επιρρεάζουν τη γνώμη μας

για το προϊόν που πουλάει είναι τεράστια συζήτηση και δεν ανήκει στο section Guitars and Amps.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα το αν οι πολιτικοκοινωνικές πεποιθήσεις  κάποιου πρέπει να επιρρεάζουν τη γνώμη μας

για το προϊόν που πουλάει είναι τεράστια συζήτηση και δεν ανήκει στο section Guitars and Amps.

 

Αυτό.

 

Καμιά φορά που θα είμαστε φρόνιμοι να την κάνουμε αυτή τη κουβέντα.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα να μοιραστώ μαζι σας μια φωτογραφια απο 3 απο τις 4 κιθάρες που έκανα παραγγελία και έχω στοκ στο κατάστημά μου απο το Γίαννη να πώ ότι πραγμάτικα δουλεύει σκληρα για τα όργανα που κατασκευάζει και να του ευχηθώ τα καλύτερα όπως και στο Νίκο που φτιάχνει εκπληκτικούς μαγνήτες

20170118_144154.thumb.jpg.14bd2e9a935dbd107eb3471b6134f4cf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα σχολιο για το δασαρχειο μιας και το γνωριζω εκ πειρας:

 

Για να κοψεις οποιοδηποτε δεντρο, ακομα και στο χωραφι σου θελεις αδεια και αν δεν εχεις και σε πιασουν ειναι αυτοφωρο!  :o :o :o

 

Οπότε ναι σιγουρα ο κυριος πήρε ειδικη αδεια και πλήρωσε.

 

Υγ: Τόσα χρόνια βλεπουμε βιντεο με διαφορους κιθαριστες με τοπικες αμερικανικες προφορες που ειναι διαφορετικες απτα "αμερικαν ινγκλις" για καποιο λογο λοιπον βρηκα χαριτωμενη την προφορά του στα ελληνικα που διαφερει απο τα "αθηναίηαν γκρικ"  :)

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απλα να μοιραστώ μαζι σας μια φωτογραφια απο 3 απο τις 4 κιθάρες που έκανα παραγγελία και έχω στοκ στο κατάστημά μου απο το Γίαννη

Οι τιμές είναι ανακοινώσιμες? Είναι στα επίπεδα που αναφέρθηκαν πιο πριν?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου