Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Φτιάχνω ένα site και αναρωτιόμουν αν μπορώ να βάλω στα links το noiz.gr

 

Δεν ξέρω κατά πόσο νόμιμο είναι αυτό. Απλά ένα link το οποίο θα πηγαίνει στο site αυτό.

 

(Ας απάντήσει κάποιος υπεύθυνος του site.)

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα! Ίσα-ίσα που κάτι τέτοιο είναι και επιθυμητό από όσους έχουν websites, και δεν νομίζω το noiz να διαφέρει σε αυτό... 8)

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τέτοια θέματα είναι σωστό να μην τοποθετούμαστε μέχρι να τοποθετηθεί ο καθ' ύλην αρμόδιος, δηλαδή ο yameth. Πέραν αυτού, ανάθεμα και αν κατάλαβα τι ακριβώς θέλει να κάνει ο nathan.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θέλει απλά στο site του να βάλει ένα link για το Noiz, κάτι που γενικώς όλα τα site δέχονται με ευχαριστίες. Βασικά συνήθως δε ρωτάμε καν για να το κάνουμε :) Τέλος πάντων, θα απαντήσει ο Yameth, τι να πεταγόμαστε εμείς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ευχαρίστως. :wink:

 

Μπορείς να προσθέσεις και το δικό σου στα λινκς μας, εφ' όσον δεν αντίκειται των κανονισμών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ βρε eye που πετάχτηκα σαν την ...πορδή, απλά δεν εχω βρει μέχρι στιγμης ενα site που να μην το δέχεται αυτό! 8)

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σόρυ βρε; Προς Θεού, δεν το έγραψα γι' αυτό. Το έγραψα διότι ΟΝΤΩΣ δεν καταλαβαίνω τι θέλει ο nathan. Το πρώτο σκέλος του ποστ του λέει αυτό που λέτε, αλλά το δεύτερο σκέλος λέει κάτι άλλο. Μόνο εγώ το βλέπω; (Μήπως τα έχω παίξει;)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σόρυ βρε; Προς Θεού' date=' δεν το έγραψα γι' αυτό. Το έγραψα διότι ΟΝΤΩΣ δεν καταλαβαίνω τι θέλει ο nathan. Το πρώτο σκέλος του ποστ του λέει αυτό που λέτε, αλλά το δεύτερο σκέλος λέει κάτι άλλο. Μόνο εγώ το βλέπω; (Μήπως τα έχω παίξει;)[/quote']

 

8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου