Προς το περιεχόμενο

Paul Jackson, Jr.'s 1969 Oldsmobile 442 - Jay Leno's Garage


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Από τα αγαπημένα μου κανάλια στο youtube (μαζί με το petrolicious) είναι το Jay Leno's Garage (και τα δύο παρουσιάζουν, κυρίως vintage αυτοκίνητα.)

Σε αυτό το επεισόδιο O Paul Jackson Jr. (δεν νομίζω να χρειάζεται συστάσεις) μας παρουσιάζει το Oldsmobile (442) του. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παρακολουθώ κι εγω τον J. Leno και απολαμβάνω τις εκπομπές που κάνει με τα παλιά αλλά και τα νεότερα μοντέλα που έχει στην συλλογή του αλλά και αυτά των καλεσμένων του.

 

Απολαμβάνω απο μακριά, καθως τα αυτοκίνητα δεν είναι κιθάρες σε ότι αφορά τις τιμές και ιδιαίτερα αυτά στα οποία αναφέρεται. Απο το McLaren F1 μέχρι το Ford GT40 '66 αλλά και άλλα vintage supercars. Μας τρέχουν τα σάλια εν ολίγοις... Υπάρχει μια άνεση και ιστορία in the US στα χόμπι ακόμη κι αν δεν είσαι ο J. Leno.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω αν βλέπεις και το petrolicious το κανάλι.

 

Εκεί τα πράγματα είναι πιο ενδιαφέροντα σκηνοθετικά. Μιλάμε για ταινίες μικρού μικους στην ουσία.

 

Από την άλλη ο Jay Leno , μου αρέσει και σαν φιγούρα.

 

Πάνω κάτω , έχουν παρουσιάσει πολλά παρόμοια μοντέλα (με το show του Leno, να είναι πιο πλήρες σε μοντέλα πάντως).

 

Σημειώνεται ότι το συγκεκριμένο αυτοκίνητο το διάλεξα λόγω του κιθαριστά Paul Jackson (που τον γουστάρω πολύ και είναι σχετικός με το Noiz) και όχι βάσει του αυτοκινήτου (εκεί είχα τελείως διαφορετικές επιλογές).

 

Επίλογος:

Αν και πάντα μου άρεζαν οι μεγάλες πόλεις και το city life, τα τελευταία χρόνια …..το γυρίζω.

 

Country side, απομονωμένος.......με ένα σπίτι με υπόγειο studio για music /film making και φωτογραφία……και ένα garage me 2-3 αυτοκίνητα.

 

Εκεί όλη την ημέρα, να μην το ξεκουνάω, να τα γυαλίζω, και μετά στην υπόγα για δημιουργία. ;D ;D ;D

Μέχρι αργά και όταν βαρεθώ, ταινίες ασπρόμαυρες και καλό μπέρμπον μέχρι τα ξημερώματα…..και ας τους άλλους να @#$%&&&*  ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Country side, απομονωμένος.......με ένα σπίτι με υπόγειο studio για music /film making και φωτογραφία……και ένα garage me 2-3 αυτοκίνητα.

 

Εκεί όλη την ημέρα, να μην το ξεκουνάω, να τα γυαλίζω, και μετά στην υπόγα για δημιουργία. ;D ;D ;D

Μέχρι αργά και όταν βαρεθώ, ταινίες ασπρόμαυρες και καλό μπέρμπον μέχρι τα ξημερώματα…..και ας τους άλλους να @#$%&&&*  ;D ;D ;D

 

Αν προσθέσεις μερικές μοτοσυκλέτες και αφαιρέσεις το ασπρόμαυρο.

 

Είσαι Κόπ-Πάστε .

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αν προσθέσεις μερικές μοτοσυκλέτες και αφαιρέσεις το ασπρόμαυρο.

 

Είσαι Κόπ-Πάστε .

 

;D

 

Την πέρασα τη φαση με τις μηχανες, αλλά ηταν καγκουροφάση.....καβαλούσα χοντα σι μπι αρ. ;D ;D

 

Αντε καλά, θα βαλουμε και μια μηχανη και κανα τεχνικολορ  ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου