Προς το περιεχόμενο

Αυθεντικο software ή οχι?


animae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή abraxa, boukaw7, και alchemist αν μπορούσατε με την ίδια ευκολία και την ίδια κάλυψη απο διωκτικής πλευράς, να έχετε απο μια πειρατική stratocaster τσάμπα, θα την παίρνατε ή όχι...

 

 

Αν όχι τι να πώ είστε οι σταυροφόροι του μέλλοντος πραγματικά είστε η αναβίωση των παιδικών μου ηρώων και σας αξίζει να είστε στο πάνθεον και εμείς να καιγόμαστε στην κόλαση...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και αν σου κλέψω το σπίτι και με πετύχεις μη με καταδώσεις αλλά να μου σφίξεις το χέρι γιατί είμαι μάγκας πειρατής κι εσύ το θύμα που έδωσες τόσα λεφτά για αυτά που σου κλέβω!

Ωραίος! Πες μου μόνο που μένεις γιατί θα ήθελα 1 καινούρια τηλεορασούλα!

:D :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν μίλησα πουθενά για ηθική. Αν μίλησα για κάτι ήταν για ήθος. Δεν είναι το ίδιο πράγμα.

 

Abraxa δεν υπάρχει ανήθικο ήθος... για να έχεις ήθος πρέπει επιβάλλεται να είσαι και ηθικός..

 

Σου το επισημαίνω μιας και δήλωσες ότι η λέξη ηθική σου είναι άγνωστη στην εφαρμογή της.

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όχι τι να πώ είστε οι σταυροφόροι του μέλλοντος πραγματικά είστε η αναβίωση των παιδικών μου ηρώων και σας αξίζει να είστε στο πάνθεον και εμείς να καιγόμαστε στην κόλαση...

 

Κάποιος έχει παίξει άσχημο παιχνίδι με τους μετωπιαίους λοβούς σου :P :lol: :lol:

 

Αλλιώς δεν εξηγείται η μεταφυσική σου επιμονή σε ιστορίες με την ηθική και την κόλαση; :roll: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν σου κλέψω το σπίτι και με πετύχεις μη με καταδώσεις αλλά να μου σφίξεις το χέρι γιατί είμαι μάγκας πειρατής κι εσύ το θύμα που έδωσες τόσα λεφτά για αυτά που σου κλέβω!

Ωραίος! Πες μου μόνο που μένεις γιατί θα ήθελα 1 καινούρια τηλεορασούλα!

 

Απάντησε μου στην ερώτηση για να σου εξηγήσω τις διαφορές μεταξύ του δικού σου παραδείγματος και του δικού μου

 

ναι eye εργάζομαι

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όχι τι να πώ είστε οι σταυροφόροι του μέλλοντος πραγματικά είστε η αναβίωση των παιδικών μου ηρώων και σας αξίζει να είστε στο πάνθεον και εμείς να καιγόμαστε στην κόλαση...

 

Κάποιος έχει παίξει άσχημο παιχνίδι με τους μετωπιαίους λοβούς σου :P :lol: :lol:

 

Αλλιώς δεν εξηγείται η μεταφυσική σου επιμονή σε ιστορίες με την ηθική και την κόλαση; :roll: :lol:

 

Πιθανών, (γειά σου ρε ΗΘΟΣ)....Αλλά τελικά δεν μου απάντησες θα την έπαιρνες την ρημάδα ή όχι;

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντησε μου στην ερώτηση για να σου εξηγήσω τις διαφορές μεταξύ του δικού σου παραδείγματος και του δικού μου

Να σου απαντήσω εγώ μιας και ρώτησες κι εμένα; Ναι, ίσως να την έπαιρνα την κλεμμένη strat. Αλλά δεν θα περηφανευόμουν που την έχω, μάλλον το αντίθετο! Και φυσικά, δεν θα φιλοσοφούσα περί κλοπής γιατί δεν υπάρχει και τίποτα να φιλοσοφήσεις. Είσαι κλέφτης (ή κλεπταποδόχος αν θέλεις) και είσαι παράνομος, end of story!

Είμαι σίγουρος ότι αν είχαν και τις Strat ελαφρώς χύμα και μπορούσε κανείς να αρπάξει μια και να την κάνει, θα το έκανες. Τώρα που δεν μπορείς, δεν είμαστε και πολύ ιδεαλιστές! Όμως στο software που άλλος σπάει τα κλειδώματα, γιατί να σκάμε;

 

Τουλάχιστον βγες και πες ρε παιδί μου: "δεν δίνω λεφτά για λογισμικό, είμαι τσίπης στο θέμα software". Μη μας λες ιστορίες γι' αγρίους τώρα! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι eye εργάζομαι

 

Ε τότε βρε αδερφέ ποιο είναι το πρόβλημα; Εκεί που εργάζεσαι κάποιος σε πληρώνει. Και οι άλλοι θέλουν να πληρώνονται επίσης. Τι θα τρώνε; Τα νύχια τους;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου