Προς το περιεχόμενο

Αυθεντικο software ή οχι?


animae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Οχι' date=' δεν ειναι τροπος. Επισης δεν ειναι τροπος να την λες στον αλλον για τα πραγματα το οποια εχεις κανει και συ στο παρελθον και ΚΥΡΙΩΣ εχοντας αυτο το υφος. Επισης ειναι και αυτο που ειπε ο μενελαος: ολοι κανουμε μ#αλακιες καθημερινα. Το να μου την πεις εσυ, που εισαι σωστος στο θεμα sequencer σε μενα που ειμαι λαθος, ενω εχεις κανει και συ απο την αλλη την κουτσουκελα σου, ε δεν ειναι υποκρισια? Υποκρισια γιατι μεν κρινεις τον αλλον σωστο, αλλα θες να βγεις και απο πανω, ως ο νομιμος σωστος κλπ. Κρινε τον αλλον με σωστο τροπο και καντον κιολας να το αγορασει. Το να παιζουμε τον εξυπνο ομως δεν κοστιζει, ειναι τζαμπα.

 

2)Δεν εχω να σχολιασω κατι. Αλλα φυσικα εδω, φταιει το αφεντικο και οχι εσυ.Οτι να ναι.

 

3)Δεν εχω να σχολιασω κατι γιατι δεν εχω εμπειρια

 

4)Επισης θα ηταν καλο μαζι με την μεγαλη γλωσσα που εχεις, πρωτον να κανεις αυτοκριτικη αλλα και να εχεις το θαρρος του λογου. Αλλα απο μαγκια αλλο τιποτα. Αλλη μια ερωτηση: οι υπολοιποι που μιλας εδω μεσα και εχουν πειρατικο λογισμικο,αλλα παρολαυτα μιλατε ομορφα και ωραια...γιατι? Μηπως απλα σου κατσα στο λαιμο χωρις λογο?

 

Και οπως ξαναειπα, το ξερω οτι ειναι λαθος να εχεις πειρατικο λογισμικο. Δεν προσπαθησα να με δικαιολογησω με τιποτα. Και ισως το οτι εκανα εκεινη την ερωτηση ηταν λαθος. Απο κει και περα δεν οφειλεται να δειχνετε λιγο σεβασμο?[/quote']

 

 

:roll: :roll: :roll: :roll:

 

Ό,τι νάναι

 

Η μυγούλα του φόρουμ πάντως την κάνει τη δουλειά της, έτσι πιτσιρίκο;

 

Ποιος σου είπε ότι σκεφτόμουν εσένα όταν τα έγραφα αυτά; :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Αν έχεις οποιοδήποτε πρόβλημα με τη γλώσσα μου, ή τον τρόπο που φέρομαι, ή ο,τιδήποτε, έχεις κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθείς τόσο δημόσια, όσο και κατ'ιδίαν στους υπευθύνους.

 

Πριν απαιτήσεις τον σεβασμό πάντως, μήπως θα έπρεπε να σκεφτείς ότι θα έπρεπε να προσπαθήσεις να τον κερδίσεις; Λέω, μήπως; :wink:

 

P.S. To παραπάνω μαθηματάκι ήταν freeware. Καμμία απαίτηση δεν έχω σχετικά με τη χρήση και την αντιγραφή του. 8) Έχε υπόψιν σου όμως, πως αν απαιτηθούν άλλα 'μαθήματα' θα τα πληρώσεις. Ακριβά. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα ρε abraxas' date=' ένα συγκεκριμένο με ενόχλησε και το είπα σαν διατύπωση και με είπες ψυχοπαθή και τυφλό και οτι δεν βλέπω τι γράφω.[/quote']

 

Ρε αγόρι, δεν είσαι χτεσινός στο φόρουμ για να σου βάζω 200 φατσούλες για να καταλάβεις ότι το post μου δεν είναι προσβλητικό αλλά πειραχτικό.

 

Δηλαδή αν αρχίσουμε να παίρνουμε τις μετρητοίς κάτι εμπνευσμένα post που κάνεις κατά καιρούς, σε τι συμπέρασμα θα καταλήξουμε; :P :lol:

 

Εμένα δε με πείραξε τίποτα και ο 'καυγάς' δεν είμαι με σένα... για να είμαι ειλικρινής με κανέναν συγκεκριμένα δεν είναι. Είναι μια γενική αντίληψη που με βρίσκει αντίθετο, τόσο για λόγους 'αισθητικής' αν θέλεις (βλέπεις, αποφεύγω τον όρο 'ηθική' και πάλι) όσο και για πρακτικούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό' date='τι νάναι

 

Η μυγούλα του φόρουμ πάντως την κάνει τη δουλειά της, έτσι πιτσιρίκο;

 

Ποιος σου είπε ότι σκεφτόμουν εσένα όταν τα έγραφα αυτά; :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Αν έχεις οποιοδήποτε πρόβλημα με τη γλώσσα μου, ή τον τρόπο που φέρομαι, ή ο,τιδήποτε, έχεις κάθε δικαίωμα να διαμαρτυρηθείς τόσο δημόσια, όσο και κατ'ιδίαν στους υπευθύνους.

 

Πριν απαιτήσεις τον σεβασμό πάντως, μήπως θα έπρεπε να σκεφτείς ότι θα έπρεπε να προσπαθήσεις να τον κερδίσεις; Λέω, μήπως; :wink:

 

P.S. To παραπάνω μαθηματάκι ήταν freeware. Καμμία απαίτηση δεν έχω σχετικά με τη χρήση και την αντιγραφή του. 8) Έχε υπόψιν σου όμως, πως αν απαιτηθούν άλλα 'μαθήματα' θα τα πληρώσεις. Ακριβά. 8)[/quote']

 

Η αληθεια ειναι οτι περιμενα να μιλας για μενα, καθως σε ενα αλλο θρεντ, μου εχεις απαντησει με ακριβως τον ιδιο τροπο. Μετα ειδα το ποστ σου και ημουν ετοιμος να σου ζητησω συγνωμη. Ναι η μυγα εκανε την δουλεια της, μπαρμπα.

Για την γλωσσα το ειπα γιατι ενω νομιζα οτι αναφεροσουν σε μενα, δεν το λεγες ανοιχτα. Ελπιζω να μην το συνεχισουμε ετσι.Ειλικρινα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είμαι σίγουρα παλιότερος στο forum , και αφού το θέτεις έτσι , βάλε μια φατσούλα, δεν είπαμε να κάνεις το post λατέρνα, δεν κάνει κόπο :lol:

 

Πολλές φορές έχει σημασία.

 

Εντάξει, καλύτερα να συνεχίσεις στο θέμα, αγνόησε το δικό μου, γιατι είναι ενδιαφέρον.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι περιμενα να μιλας για μενα' date=' καθως σε ενα αλλο θρεντ, μου εχεις απαντησει με ακριβως τον ιδιο τροπο. Μετα ειδα το ποστ σου και ημουν ετοιμος να σου ζητησω συγνωμη. Ναι η μυγα εκανε την δουλεια της μπαρμπα.

Για την γλωσσα το ειπα γιατι ενω νομιζα οτι αναφεροσουν σε μενα, δεν το λεγες ανοιχτα. Ελπιζω να μην το συνεχισουμε ετσι.Ειλικρινα.[/quote']

 

Χαχαχαχα, ωραίο το 'μπάρμπα'. :lol: :lol: :lol:

 

Λοιπόν ανηψιέ, σοβαρά τώρα, το συμφέρον σου είναι να ακολουθήσεις τις συμβουλές 2-3 ατόμων που κάθισαν και ασχολήθηκαν με το πρόβλημά σου, και να καταλάβεις ότι κανένας δεν θέλει το κακό σου, ούτε να στην πει ούτε τίποτα.

 

Πάρε μια καρτούλα με ένα δωρεάν πρόγραμμα, μάθε το, δούλεψε το μέχρι θανάτου, μετά κοίτα να βρεις κάτι καλύτερο αν δεν σε καλύπτει, και όλα θα έρθουν μόνα τους. Ούτε να βασανίζεσαι με κόπιες ούτε να σπας το κεφάλι σου λέει. Στο κάτω, μουσική θέλεις να κάνεις, όχι να γίνει εξπέρ στο τελευταίο feature του Χ προγράμματος. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα' date=' ωραίο το 'μπάρμπα'. :lol: :lol: :lol:

 

Λοιπόν ανηψιέ, σοβαρά τώρα, το συμφέρον σου είναι να ακολουθήσεις τις συμβουλές 2-3 ατόμων που κάθισαν και ασχολήθηκαν με το πρόβλημά σου, και να καταλάβεις ότι κανένας δεν θέλει το κακό σου, ούτε να στην πει ούτε τίποτα.

 

Πάρε μια καρτούλα με ένα δωρεάν πρόγραμμα, μάθε το, δούλεψε το μέχρι θανάτου, μετά κοίτα να βρεις κάτι καλύτερο αν δεν σε καλύπτει, και όλα θα έρθουν μόνα τους. Ούτε να βασανίζεσαι με κόπιες ούτε να σπας το κεφάλι σου λέει. Στο κάτω, μουσική θέλεις να κάνεις, όχι να γίνει εξπέρ στο τελευταίο feature του Χ προγράμματος. :wink:[/quote']

 

Ισως το της ευκολης παραξηγησης, γινεται σε χρονο dt σε φορουμ.Οσο για τα υπολοιπα συμφωνω :wink: :D

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τα είπες όλα αλλά το θρασίμι τι το πέταξες τώρα ρε abraxas;

 

Τι το ήθελα;

 

http://www.noiz.gr/postp89043.html#89043

 

Θαύμασε εδώ το υφάκι του κυρίου 'Αντίθετου'. Αφού και εσύ συμμετέχεις σ'αυτό το thread και με το υπόλοιπο post σου επισημαίνεις ακριβώς την πραγματικότητα (περί manual κλπ).

 

Τώρα αν σου πω αυτό που αναφέρω παρακάτω από αυτό κυρίως (αλλά και μερικά ακόμη posts) μου ήρθε θα με πιστέψεις :D :D :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ανηψιέ' date=' σοβαρά τώρα...[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Eνα εχω να σου πω, προσεχε μην ανεβασω καμια "on the fly" ηχογραφηση που εχεις κανει! :P :lol: :lol:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ανηψιέ' date=' σοβαρά τώρα...[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Eνα εχω να σου πω, προσεχε μην ανεβασω καμια "on the fly" ηχογραφηση που εχεις κανει! :P :lol: :lol:

 

Μεγάλο καθίκι.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου