Προς το περιεχόμενο

Γιατι θελω να ταξιδεψω στο νοτιο ημισφαιριο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βραζιλιανες χυμωδεις, ακομπλεξαριστες και προθυμες βρισκεις?  ;D

Δεν έχω γνωρίσει Βραζιλιάνα η οποία δεν ήταν κακομούτσουνη και στραβοχυμένη (εντάξει αν ψάξω στο ίντερνετ θα βρω και καλές αλλά μιλάμε για τη ρεαλιστική κατάσταση).

Ξεκολλάτε.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φιλε akrateia που πατησες Μπα, στον νοτο ο ηλιος δυει αριστερα ετσι οπως βλεπεις την πορεια του. Αν αυτο δεν ειναι κατι διαφορετικο, δεν ξερω τι ειναι.

 

Το ότι δε σου τραβάνε το αυτί με τις μαλακίες που γράφεις δεν σημαίνει ότι ξαφνικά είναι ευπρόσδεκτες.

 

Δεν έχω γνωρίσει Βραζιλιάνα η οποία δεν ήταν κακομούτσουνη και στραβοχυμένη (εντάξει αν ψάξω στο ίντερνετ θα βρω και καλές αλλά μιλάμε για τη ρεαλιστική κατάσταση).

Ξεκολλάτε.

 

Εντάξει, ανακαλώ, ήρθε και η γνωμοδότηση του κρεατέμπορα. Ρατσιστικός σεξισμός α λα κρεμ.

The astounding eyes of Rita

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δε σου τραβάνε το αυτί με τις μαλακίες που γράφεις δεν σημαίνει ότι ξαφνικά είναι ευπρόσδεκτες.

 

Καταρχην καλως ηρθες στο φορουμ.  ;D

 

Κατα δευτερον, ενα time lapse βιντεο με τον ηλιο μιας ημερας του νοτιου ημισφαιριου θα ηταν ιδιο με το αναποδο βιντεο απ'το βορειο ημισφαιριο. Το καταλαβες τωρα?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βραζιλιανες χυμωδεις, ακομπλεξαριστες και προθυμες βρισκεις?  ;D

 

γιατι βρισκεις ΕΣΥ?  ;D ;D ;D

 

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι να ταξιδέψω στο Νότιο Ημισφαίριο, διότι βρίσκω και εδώ καλά μαλακόμετρα.

 

ενταξει γενικα στο νοτιο ημισφαιριο η κατασταση ειναι ελαφρως....μαδουροτραγικη  ;D αλλα υπαρχουν και λαμπρες  εξαιρεσεις (Σιγκαπουρη,Χονγκ Κονγκ,Αυστραλια,Ταϊβαν  & Ν.Ζηλανδια)....ασε που αν πας καμμια ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ και γυρισεις πισω στην Ελλαδα θα σου φανει ΕΛΒΕΤΙΑ  και δεν θα στεναχωριεσαι πια  ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι ψάχνω να βρω που θα πεθάνω.

Και εξηγούμαι.

Έχω πάρει όλους τους χάρτες με τις διαφορές ώρας ανά τον κόσμο.

 

Ψάχνω να βρω την μεγαλύτερη διαφορά ώρας (με αρνητικό πρόσημο) vs ην ώρα που χρειάζεται για να φτάσω εκεί, έτσι ώστε όταν μου πει ο γιατρός "έχεις ακόμα 8 ώρες ζωής", να την κάνω αμέσως, μπας και κερδίσω καμιά ώρα ακόμα.

 

Αν πάω Ιταλία (-1 ώρα) έχω 9 ώρες μείον το ταξίδι.

Αν πάω Αγγλία (-2 ώρες) έχω 10 ώρες μείον το ταξίδι.

 

Αν πάω Τόνγκα (-15 ώρες) έχω 23 ώρες μείον το ταξίδι, που όμως είναι γύρω στις 35 ώρες.

Θα πεθάνω στα αεροπλάνα. :'(

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι βρισκεις ΕΣΥ?  ;D ;D ;D

 

Ενας φιλος του πατερα μου εζησε εκει ενα διαστημα νεος και μας ειπε για την κουλτουρα (πας στο κλαμπ και γ***ς).  ;D ;D ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκηο ο Ραίη, εγώ τα είχα με μία Βραζιλιάνα πορδομούρα που είχα σπαστεί τόσο να τη βλέπω κάθε πρωί που είχα πάρει ένα πόστερ που έδειχνε τον Άλιεν για να ισιώνω μέχρι που της λέω "Γκουζούλ ή όπως διάλο σε λένε, άμε ξεκουμπίσου και γύρνα στη μάνα σου, πριν συχαθώ το κατεψυγμένο κρέας".

 

gisele-bundchen.jpg

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος του πατερα μου εζησε εκει ενα διαστημα νεος και μας ειπε για την κουλτουρα (πας στο κλαμπ και γ***ς).  ;D ;D ;D

Ταριφας ο φιλος?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος του πατερα μου εζησε εκει ενα διαστημα νεος και μας ειπε για την κουλτουρα (πας στο κλαμπ και γ***ς).  ;D ;D ;D

Νομίζεις ότι μαμάς.

Επειδή ο ήλιος γυρνάει ανάποδα, όλα αντιστρέφονται.

Σε πηδάνε δέκα, και νομίζεις ότι εσύ μάμησες. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου