Προς το περιεχόμενο

Γιατι θελω να ταξιδεψω στο νοτιο ημισφαιριο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Έχει δίκηο ο Ραίη, εγώ τα είχα με μία Βραζιλιάνα πορδομούρα που είχα σπαστεί τόσο να τη βλέπω κάθε πρωί που είχα πάρει ένα πόστερ που έδειχνε τον Άλιεν για να ισιώνω μέχρι που της λέω "Γκουζούλ ή όπως διάλο σε λένε, άμε ξεκουμπίσου και γύρνα στη μάνα σου, πριν συχαθώ το κατεψυγμένο κρέας".

 

gisele-bundchen.jpg

 

Το θυμαμαι,ευτυχως που την εστειλες γιατι επεσε μετα στον ερωτα μου,με ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ κανονικα,περασαμε ωραιες στιγμες μαζι αλλα τη βαρεθηκα και εγω μετα απο καμμια 10αρια ημερες,το μονο που μου εμεινε απο αυτη ειναι αυτη η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ντοκουμεντο στην PIPA BEACH

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Pipa_Beach

 

8720884.jpg

 

στη συγκεκριμενη φωτο ντοκουμεντο που αποδεικνυει οτι δεν ψευδομαι η Γκουζελ εχει κανει μακροβουτι και εγω εχω παει να παρω Μπατιντα ντε Κοκο ...γιατι εγω μιλω με ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ φιλΩς.

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει στην Pipa Beach θελω να παω, να δω τον ηλιο!!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δε σου τραβάνε το αυτί με τις μαλακίες που γράφεις δεν σημαίνει ότι ξαφνικά είναι ευπρόσδεκτες.

 

Εντάξει, ανακαλώ, ήρθε και η γνωμοδότηση του κρεατέμπορα. Ρατσιστικός σεξισμός α λα κρεμ.

 

Ακράτεια (sic) ούτε οι δικές σου οι μαλακίες είναι ευπρόσδεκτες αλλά και σένα σε αφήνουν να τις γράφεις όπως βλέπεις.

Οπότε ισοπαλία (αν και βρωμερή...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θυμαμαι,ευτυχως που την εστειλες γιατι επεσε μετα στον ερωτα μου,με ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ κανονικα,περασαμε ωραιες στιγμες μαζι αλλα τη βαρεθηκα και εγω μετα απο καμμια 10αρια ημερες,το μονο που μου εμεινε απο αυτη ειναι αυτη η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ντοκουμεντο στην PIPA BEACH

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Pipa_Beach

 

8720884.jpg

 

στη συγκεκριμενη φωτο ντοκουμεντο που αποδεικνυει οτι δεν ψευδομαι η Γκουζελ εχει κανει μακροβουτι και εγω εχω παει να παρω Μπατιντα ντε Κοκο ...γιατι εγω μιλω με ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ φιλΩς.

 

 

 

Α. Το όνομα της κοπέλας είναι ΓΚΙΟΥΖΕΛ και είναι τουρκάλα (και το επώνυμό της Bundchen, πολύ συνηθισμένο βραζιλιάνικο επώνυμο, κάτι σαν το δικό μας Fredrikssen).

Β. Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει (πστ, Ακράτεια, ναι είμαι και τοπικιστής, μη ζορίζεσαι άλλο, πήξαμε στη μπόχα).

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ένας φίλος παράτησε δουλειά στην Ευρώπη και ζει στη Χιλή.

Το μισό του χρόνο τον περνάει σχετικά απομονωμένος σε βουνό, τον άλλο μισό κατοικεί σε χωριό στους πρόποδες.

(Σε αστεροσκοπείο δουλεύει).

 

Καλή φάση, αν ήμουν 30 ετών θα το έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brand.gif?itok=k9eGvr4M

 

Η Βραζιλιανα σοσιαλιστρια της Pipa beach.  :)

 

wp_ss_20170308_0001.png.a4fc7791904674a8668abd0628508be0.png

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου