Προς το περιεχόμενο

Για παιδακι 10χρονο ζητειται να χαριστει κιθαρα ηλεκτρ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για παιδακι 10χρονο ζητειται να χαριστει  κιθαρα ηλεκτρικη αριστεροχειρη  τυπου bullet squire  οσο ποιο απλη γινεται  ,για το μαθημα της μουσικης στο σχολειο παλια,αχρησιμοποιητη σε οποια κατασταση θα χαροποιησει και θα εκτιμηθει ιδιαιτερως...υπαρχει οικονομικο προβλημα μεγαλο στην οικογενεια..

ευχαριστουμε πολυ .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μέχρι κάποιες μέρες δεν έχει βρεθεί κιθάρα για το παιδί, θα πρότεινα να βάλουμε όσοι θέλουμε από ένα ποσό για να πάρουμε μία. Αν μαζευτούμε πολλοί θα είναι πολύ μικρό το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστουμε παρα πολυ , ελπιζουμε να βρεθει καποιος να εχει καποια παλια κιθαρα, για να μην ξοδεψετε χρηματα μιας και οι καιροι ειναι για ολους μας δυσκολοι.

Να εισαστε καλα ολοι ,μας συγκινειτε πολυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήταν αριστερόχειρας θα ήταν πολύ εύκολο να βρεις κάτι.

Συμφωνώ κι εγώ να μαζέψουμε ένα ποσό σε λογαριασμό, δεν ξέρω

πόσοι είναι ''ενεργοί'' στο forum αυτή τη στιγμή και πόσοι θα δουν

το θέμα αλλά σε κάθε περίπτωση, 1 ευρώ το άτομο να βάλει θα πάρει

κάτι πολύ καλύτερο από Squier bullet το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σίγουρα όλοι θέλουμε να βοηθήσουμε τους έχοντες ανάγκη και ιδιαίτερα τα παιδιά.

Αν δεν με απατά η μνήμη μου έχει επαναληφθεί παρεμφερές αίτημα πριν κάμποσο καιρό.

Επειδή οι καιροί είναι περίεργοι, τέτοιες κινήσεις πρέπει να γίνονται με διαφάνεια και επώνυμα. Ιδιαίτερα όταν δεν προέρχεται απο μέλος. Παρακαλώ να δοθούν τα στοιχεία στην διαχείριση με προσωπικό μήνυμα.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παιδιά, ας το προχωρήσουμε το θέμα άμεσα. Πιστεύω είναι καλύτερα να πάρουμε καινούργια κιθάρα για το παιδί. Αν μαζευτούμε κάμποσοι δεν θα είναι τίποτα το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι για αυτο και ζητησαμε  να χαριστει εαν γινεται η κιθαρα και οχι να αγοραστει ...τα στοιχεια ειναι στην διαθεση φυσικα της διαχειρισης

και θα επικοινωνησουμε τηλεφωνικως με τον κυριο που θα χαρισει την κιθαρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ακριβως επειδη οι καιροι ειναι δυσκολοι για αυτο και ζητησαμε  να χαριστει εαν γινεται η κιθαρα και οχι να αγοραστει ...τα στοιχεια ειναι στην διαθεση φυσικα της διαχειρισης

και θα επικοινωνησουμε τηλεφωνικως με τον κυριο που θα χαρισει την κιθαρα..

 

Θα περιμένω τα στοιχεία σε π.μ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κι εγώ θέλω να συμμετέχω, αν χρειαστεί κάποιο ποσό. Απλά να γίνεται σχετικά εύκολα για εμάς του εξωτερικό (paypal κανείς?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου