Προς το περιεχόμενο

Always with me, Always with you


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εχω δεχθει επιθεση με διαφορα βιντεο που εχουν τον τιτλο αυτουνου και περιεχομενο ερωτικα κινεζικα. Εκανα αναφορα αυτα που βρηκα και κατεβηκαν αλλα ξεφυτρωνουν αλλα. Σας εχει συμβει? Τι φαση?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

 

Το ξαναηχογράφησα μετά από 2 χρόνια. Πρόσεξα παραπάνω τον χρόνο και τις δυναμικές.

  • Like 2

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ πολυ καλύτερα. ειναι δυσκολο κομμάτι κι ας ακουγεται απλό. εντάξει σε κάποια σημεία, π.χ. στο τάπινγκ, το έχασες αλλα μπραβο σου που παίζεις και το γουστάρεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tapping θέμα είναι η Νέμεσις μου, για κάποιο λόγο δεν μπορώ να το παίξω "στρωτά" ολόκληρο. 😬

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Κουφη Λεοπαρδαλη είπε

Το tapping θέμα είναι η Νέμεσις μου, για κάποιο λόγο δεν μπορώ να το παίξω "στρωτά" ολόκληρο. 😬

Γιατί κάποιοι (κι εγώ μαζί) μπερδεύονται και ξεκινάνε το tapping σε θέση (δυνατό), ενώ είναι σε άρση (αδύνατο). Εξάσκηση θέλει

 

 

TAP.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VangelisV είπε

Γιατί κάποιοι (κι εγώ μαζί) μπερδεύονται και ξεκινάνε το tapping σε θέση (δυνατό), ενώ είναι σε άρση (αδύνατο). Εξάσκηση θέλει

Άαααα, γι αυτό δεν μπορώ να κάνω τάπιγκ όσο κι αν παιδεύομαι και προσπαθώ ανηλεώς να το κατορθώσω....🤓  

 

 

 

σόρυ για το οφτόπικ....

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cigaret13 είπε

Άαααα, γι αυτό δεν μπορώ να κάνω τάπιγκ όσο κι αν παιδεύομαι και προσπαθώ ανηλεώς να το κατορθώσω....🤓  

 

 

 

σόρυ για το οφτόπικ....

χαχαχα, εγω μιλάω για το συγκεκριμένο κομμάτι ρεειιι, όχι γενικώς 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου