Προς το περιεχόμενο

my twitter account


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας και παλι. λοιπον παιδια δεν βρηκα καμια καταληλη κατηγορια και εβαλα εδω το ποστ. ψαχνω ατομα να κανω φιλιες πανω στη μουσικη, τη εννοω, μετα απο χρονια παιζοντας κιθαρα φτανοντας στην ηλικια των 30 αποφασισα απο ερασιτεχνικα που παιζω καποια χρονια να το παω επαγγελματικα το θεμα, εφιαξα ενα λογαριασμο στο twiter για τη μουσικη αλλα και για ψυχαγωγια (το facebook δεν μου αρεσει) και σκοπος ειναι μεσω twiter και youtube να φανω λιγο, αρχικα αυτο. μετα απο αυτο μεσα στους επομενους μηνες θα κοιταξω να φτιαξω κανενα γκρουπακι θεσσαλονικη (ειμαι απο χαλκιδικη 20 λεπτα με το αμαξι)  για καμια προβα να βγαλουμε ρεπερτοριο και να κανουμε κανενα liveακι κτλ. αυτα τα λιγα. το μουσικο μου στυλ ειναι rock hardrock classicrock κτλ οχι metal, μια ιδεα να σας δωσο απο τα ακουσματα μου, 60s 70s 80s μεχρι και guns n roses και nirvana που φτασαν μεχρι και το 95, δηλαδη απο bob dylan rolling stones led zeppelin μεχρι και guns και nirvana 95, αλλες μπαντες που μου αρεσουν πχ aerosmith kiss motley crue bruce spingsteen κτλ, φανταστητε ενα φασμα απο 60s μεχρι 90s. οποτε πριν βαλω αγγελια εδω στο νοιζ για δημιουργια μπαντας (θεσσαλονικη) σας αφηνω τον λογαριασμω μου στο twiter οποιος θελει με κανη και τον κανω add και τα λεμε. αυτα παιδες, https://twitter.com/nickrahm87, αα ξεχασα το βασικο παιζω ηλεκτρικη

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου