Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χμινόρε έλα πες. Έχεις κάνει και sub στο κανάλι του και πάτησες και την καμπανίτσα να σου έρχονται ειδοποιήσεις μόλις ανεβάζει κάτι καινούριο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

 

Επιστρέφω όμως στο κυρίως θέμα του... θέματος γιατί ενδιαφέρθηκα κύριοι. Ανησύχησα που δεν ακούσαμε τόσο καιρό απ'τον Νικ Τρικ. Ένα κενό το ένιωθα και δεν άντεξα. Έψαξα. Βρήκα. Και σας παρουσιάζω τ'αριστουργήματα που καταγγέλλω πως ο Νικ Τρικ κρατούσε για πάρτη του και δεν μοιράστηκε μαζί μας στο παρόν θέμα. Και είναι δύο. ΔΥΟ!!!

 

Απολαύστε υπεύθυνα, κατά προτίμηση συνοδεία 5 μικρών και τριών μεγάλων.

 

 

 

η μουσικη απο πισω χρησιμευε σα backing track ή απλα υπηρχε? :P

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έχει λείψει το τρίπτυχο "Σόλο-Ριφ-Αρπίσματα"

Όπως επίσης και το "Καθαρή *χικ* τελεκάστερ" που μου χει κολλήσει και το λέω στην παρέα μου και με κοιτάνε με γνήσια απορία.

 

Ignorance is bliss κοινοί θνητοί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη θα σου πρότεινα (εσένα ή τους συντονιστές τέλος πάντων) ν'ανοίξεις νέο θέμα για το κομμάτι σου γιατί είναι το πλέον λάθος το παρόν και είναι κρίμα να χαθεί στην καφρίλα.

 

 

Επιστρέφω όμως στο κυρίως θέμα του... θέματος γιατί ενδιαφέρθηκα κύριοι. Ανησύχησα που δεν ακούσαμε τόσο καιρό απ'τον Νικ Τρικ. Ένα κενό το ένιωθα και δεν άντεξα. Έψαξα. Βρήκα. Και σας παρουσιάζω τ'αριστουργήματα που καταγγέλλω πως ο Νικ Τρικ κρατούσε για πάρτη του και δεν μοιράστηκε μαζί μας στο παρόν θέμα. Και είναι δύο. ΔΥΟ!!!

 

Απολαύστε υπεύθυνα, κατά προτίμηση συνοδεία 5 μικρών και τριών μεγάλων.

 

 

 

 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου X-Minor! Είπα για συντομία χώρου, να μην ανοίξω άλλο θρεντ! :)

Τελικά η μουσική είναι ωραία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια ολο μιλατε και τιποτα, θα φτιαξουμε κανα γκρουπακι κατω θεσσαλονικη τη θα γινη περιμενω, αρχικα θα τζαμαρουμε θα ανεβασουμε και κανα βιντεο εδω στο νοιζ η ωρα να περναει, περιμενω οποιος ειναι απο θεσ, θα παιξουμε 80σ βρωμικο χαρντ ροκ νιρβανα και πανκ ριφ και σολιδια

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στα υπόψιν έναν τραγουδιστή. Λέει σκόρπιονς και γουαητσνέηκ και από το νικνέημ του μάλλον γουστάρει και ντεφ λέπαρντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρώμικο δεν παίζω, μεγάλοι άνθρωποι δεν είμαστε για τέτοια.

Δηλαδής εσύ το πλένεις πριν το παίξεις?

Εγώ το πλένω μετά.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου