Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Good guitar players spend their time playing and practicing.

Bad guitar players spend their time on Youtube criticizing and bashing other guitarists.

 

Εγώ τα λέω χρόνια αυτά αλλά....................................................

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δίνεις να διαφημίσω την σελίδα μας αν και off-topic. Θα παραθέσω τα στοιχεία του Google Analytics (της μεγαλύτερης μηχανής μέτρησης του διαδικτύου) για να έχει ο κόσμος ένα μέτρο, ως προς την επισκεψημότητα της σελίδας που συμμετέχει. 132,000 unique users τον μήνα ή 8-10,000 την ημέρα. Not bad αν αναλογισθεί κανείς πως μιλάνε μόνο Έλληνες μουσικοί.

 

 

Μερίσματα πότε να περιμένουμε;  O0

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Good guitar players spend their time playing and practicing.

Bad guitar players spend their time on Youtube criticizing and bashing other guitarists.

 

θα μου επιτρέψεις....

δεν ξέρω αν υπάρχει κάπου στον πλανήτη ένας καλός κιθαρίστας που δεν θέλει να ακούσει μια καλή κουβέντα και αντ αυτού να παίζει και να εξασκείται για πάρτη του.

όσο για το β

some guitar players spend their time on Youtube criticizing and bashing other "so called" guitarists.

 

όταν θες να κάνεις show off πρέπει να σέβεσαι αυτόν που θα είναι απέναντι.

Ιδίως αν το έχεις κάνει μια και δυό, πήρες απαντήσεις και "δεν συμμορφώθηκες"

Εδώ επανειλημμένα έχω διαβάσει θετικότατα σχόλια για ανθρώπους που προσπαθούν (και φαίνεται) κι ας μην τα καταφέρνουν.

Εχουμε από τη μιά το παλικάρι που έπαιξε Steve Vai, ένα σωρό άλλους, και μετά τον op.

Εμένα προσωπικά ως δυνητικό ακροατή του οποίου τη γνώμη μου ζήτησε, αισθητικά με προσέβαλε.

Αποψή μου βέβαια και δεν περιμένω από κανέναν να την συμμεριστεί.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δίνεις να διαφημίσω την σελίδα μας αν και off-topic. Θα παραθέσω τα στοιχεία του Google Analytics (της μεγαλύτερης μηχανής μέτρησης του διαδικτύου) για να έχει ο κόσμος ένα μέτρο, ως προς την επισκεψημότητα της σελίδας που συμμετέχει. 132,000 unique users τον μήνα ή 8-10,000 την ημέρα. Not bad αν αναλογισθεί κανείς πως μιλάνε μόνο Έλληνες μουσικοί.

 

η δική μου άποψη είναι διαφορετική πάντως, άσχετα αν τα νούμερα είναι "θετικά". ;)

 

Σε έναν διαδικτυακό τόπο, προσωπικά μπαίνω για να "πάρω" και για να "συνεισφέρω".

Το αν υπάρχουν 132000 unique useres το μήνα ή 8-10 χιλιάδες τη μέρα που μπαίνουν ως επισκέπτες βλέπουν, ακούν και δεν γράφουν ή εγγράφονται, εμένα προσωπικά δεν μου προσφέρουν ΤΙΠΟΤΑ. (εκτός από hits για το φόρουμ).

Η αίσθησή μου είναι ότι καθημερινά υπάρχουν 20-30 άτομα που "συντηρούν" με το πληκτρολόγιο και τις προσπάθειές τους τον χώρο και αυτό τους τιμά και τους ευχαριστώ  :) και όταν μπορώ ανταποδίδω.

Οι άλλοι 9970 δεν μου λένε κάτι.

 

Και νομίζω ότι η διαχείριση κάτι πρέπει να κάνει πάνω σ αυτό. (αν μπορεί)

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καινούρια η ηχόμπαρα μαέστρο.

Ούτε 2 μηνες δεν την έχω.

 

Δεν με λυπάσαι? Θα μου τη χαλάσεις. Θα τρίζει μετά και θα την σπάσω στα δύο με το γόνατο απο τα νεύρα μου και θα τρέχω στους Γερμαναράδες τους Μediamarkt να αγοράζω άλλη  χαχαχαχαχχαα

 

Έχει και tutorial στο youtube, τσέκαρέ τα

Και η Κουτσή Μαρία πλέον μπορεί να μάθει να γράφει αξιοπρεπώς και με μικρό κόστος :-)

 

Πάντως καλά το πας.

 

Να σου κάνω δώρο μια audigy που έχω να την βάλεις στο pc σου να γράφεις και να σε μάθω να κάνεις υποτυπώδες video editing και sound mixing?

Δεν θα το κάνω για εσένα.

 

Για να προστατεύσω τα ηχεία μας, τα ακουστικά μας, τα αυτιά μας. λολ

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου