Προς το περιεχόμενο

Ποιό DAW παρακαλώ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Μια χαρά είμασταν με τα ¨κλειδιά" ή το dongle key.

Αυτό το online activation, προσωπικά με ενοχλεί.

 

Ενισχύει την άποψή μου, ότι όσο παλαιαίτερο τόσο καλλίτερο......ωρε τετρακάναλο λέμε.  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είμασταν με τα ¨κλειδιά" ή το dongle key.

Αυτό το online activation, προσωπικά με ενοχλεί.

 

Ενισχύει την άποψή μου, ότι όσο παλαιαίτερο τόσο καλλίτερο......ωρε τετρακάναλο λέμε.  ;D ;D

 

αυτό δεν είπα...?

παλιά ξεπαλιά....θα δούλευε....

θα την δοκιμάσω σε άλλο μηχάνημα...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό το online activation, προσωπικά με ενοχλεί.

 

 

φυσικά και πρέπει να σε ενοχλεί.

Διότι αγοράζεις προϊόν με χρήση υπό αίρεση.

Φυσικά κάποιοι δικηγόροι  ;D έχουν ετοιμάσει τις δηλώσεις αποδοχής και παραίτησης In tiny paragraphs so they do not conflict with the constitution που λέει ο Ζαπα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

φυσικά και πρέπει να σε ενοχλεί.

Διότι αγοράζεις προϊόν με χρήση υπό αίρεση.

Φυσικά κάποιοι δικηγόροι  ;D έχουν ετοιμάσει τις δηλώσεις αποδοχής και παραίτησης In tiny paragraphs so they do not conflict with the constitution που λέει ο Ζαπα.

 

Τέλος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η θλιβερή διαπίστωση με τα 10 είναι ότι ακόμα και την αγορασμένη έκδοση 4LE που είχα και είχα εγκαταστήσει σε άλλο μηχάνημα (και με είχε αφήσει) offline βάζοντας μόνο τον κωδικό τώρα μου ζήτησε κανονικό registration και φυσικά να είμαι πάντα στο νετ...

Σε προιόν που είχα αγοράσει.

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε εκεί ένα reaper να δεις επιτέλους την υγειά σου, απεριόριστη δοκιμή και αν σου κάνει δίνεις 60 ευρώ και καθαρίζεις. 

 

 

REAPER | Audio Production Without Limits

 

 

Αφού δεν είσαι για να δίνεις πολλά λεφτά, και αφού είσαι audio τύπος, και το σημαντικότερο, αφού έχεις διάθεση να μάθεις και παλεύεις ήδη το cubase, το reaper μοιάζει για σένα η καλύτερη λύση. Φθηνό, γρήγορο, με πολλές δυνατότητες. Ψάξου στην πορεία και με freeware vst και θα είσαι άρχοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε εκεί ένα reaper να δεις επιτέλους την υγειά σου, απεριόριστη δοκιμή και αν σου κάνει δίνεις 60 ευρώ και καθαρίζεις. 

 

 

REAPER | Audio Production Without Limits

 

 

Αφού δεν είσαι για να δίνεις πολλά λεφτά, και αφού είσαι audio τύπος, και το σημαντικότερο, αφού έχεις διάθεση να μάθεις και παλεύεις ήδη το cubase, το reaper μοιάζει για σένα η καλύτερη λύση. Φθηνό, γρήγορο, με πολλές δυνατότητες. Ψάξου στην πορεία και με freeware vst και θα είσαι άρχοντας.

  +1000!  Εδώ μέχρι κι εγώ "το έμαθα" γρήγορα... ::)  Άν και ακόμα το μαθαίνω, αλλά γι αυτό φταίω αποκλειστικά εγώ..... :-\ :-X    Πολύ πρακτικό, απλό, δεν του λείπει τίποτα (τηρουμένων των αναλογιών), παίρνει όλα τα vst (απ'ότι διάβασα...) και είναι πολύ ελαφρύ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου