Προς το περιεχόμενο

Classical & Ambient sounds για ηλεκτρικη κιθαρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαίνεται πως είναι ευκολότερη η άμεση μετατροπή σε κάποιο DSP παρά σε MIDI χωρίς καθυστερήσεις,

Σίγουρα...έχοντας δοκιμάσει το VG που εάν δεν κάνω λάθος, κάτι τέτοιο έκανε, μπορώ να πω ότι πετούσε.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να επανέλθω και στον βασικό ΟΡ, εδώ μία παλιά συζήτηση και κάποια ηχητικά δείγματα για το Gr 20 που έχω.

Απορίες Για Roland GR-20 in Guitars and Amps - Page 2 of 19

Απορίες Για Roland GR-20 in Guitars and Amps - Page 7 of 19

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yam....δες τι βρήκα!!!! ;D ;D ;D

Ο Yameth στις κιθάρες, ενορχήστρωση, παραγωγή...όλα...και εγώ στα "πνευστά" με το GR 20....παλιές καλές εποχές

paraliamar+yam_771287.mp3

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κι εγω που το είχα το κομμάτι μου αυτό στα ημιτελή...

Τώρα με το σαχλόφωνο ολοκλήρωσε την πορεία του. Έδεσε.  ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως είναι ευκολότερη η άμεση μετατροπή σε κάποιο DSP παρά σε MIDI χωρίς καθυστερήσεις,

και φαίνεται πως δεν αντικαθιστά το Gr 55 στο στούντιο.

Αν θες να παίξεις live όμως to SY-300 πρέπει να είναι το απόλυτο όπλο, αν είναι ικανή η μηχανή του synthesizer.

[/quo

 

Άκουσα κάποια βιντεο απο το Sr δεν τρελαθηκα, προς κατι τετοιο τεινω,...αλλα θέλω κυρίως ambient ληχους. Η Godiν θα ηταν μια καλη λυση , αλλα δνε βγαινει σε αριστετοχειρη.. τ οfishman το εχει χρησιμοποιησει κανεις ??? Εχεικαποιος σχετικη εμπειρια?? Δλδ οντως μπορεις να παιξεις οποιο vst θελεις?? χωρις μεγαλο latency

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο προιόν απο την EAST WEST σε συνεργασία με Fishmann...φαίνεται [move]"ψαρωτικό"[/move]

Όποιος το πρωτοδοκιμάσει ας ρίξει καμμιά γνώμη..

 

EastWest - MIDI Guitar Series

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πράγματα είναι αυτά.

 

Εγώ παραμένω στον GK-3 μου, και το AXON AX-50, μέσω του οποίου παίζω τα vsti. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παραμένω στον GK-3 μου, και το AXON AX-50, μέσω του οποίου παίζω τα vsti. :)

.....και τα ακούς μόνο για την πάρτη σου! ::)  Μανούλα εμάς δεν μας γέννησε...; :-X :-[      Ανέβασε και κατιτίς εδώ να γουστάρουμε ;) :D και να σε θαυμάσουμε... 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω γράψει τίποτα Φώτη μου.

Να γράψεις, Στράτο μου, να γράψεις......  Όπως σου έχω ξαναγράψει :P, μόνο ακούγοντας αυτά που παίζεις εσύ και οι άλλοι :D γίνεσαι καλύτερος! 8) :o ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου