Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Μαρίνα Σάττι και οι αντιδράσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

αν υποπτευθω οτι σταλθηκε το ονομα με πμ,διαγραφω λογαριασμο ΤΩΡΑ!!! :laugh: ;D 8)

 

Όχι εμένα ΔΕΝ μου ήρθε pm πάντως  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 258
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λογικό είναι όταν σου σερβίρουν κάθε μέρα μετριότητες με κλαψομούνικο στίχο να σε τραβήξει αυτό το διαφορετικό που προσφέρει η Σάττι. Δεν μπορεί να τρως κάθε μέρα μπάμιες, θέλεις και τη μπριζολίτσα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λάκη, είναι "φρέσκο" γιατί είναι φυσιολογικοί άνθρωποι που το έκαναν, μόνοι τους.

Κορίτσια με περιφέρειες, με τα ρούχα που φοράνε καθημερινά, το δε βίντεο είναι ουσιαστικά η πρόβα που τράβηξαν και μετά τους άρεσε και είπαν να το κρατήσουν (και καλά έκαναν)!

 

 

Οκ γούστα είναι αυτά.

 

Εμένα σε video clip (και στη ζωή μου) , δεν μου αρέσουν αυτά τα κορίτσια ούτε τα ρούχα τους,.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ενημερώνω (και ξέρω τι λέω) ότι αγορασμένα views στο youtube δεν υπάρχουν, διότι απλώς δεν υπάρχει λόγος να υπάρχουν, άσε που είναι σχεδόν αδύνατο τεχνολογικά.

 

Όχι ότι με νοιάζει κιόλας όσον αφορά αυτό το ηλίθιο πράγμα για το οποίο συζητάτε, αλλά είναι κρίμα να νομίζει κανείς νέος πως η τυχόν επιτυχία κάποιου στο youtube είναι σικέ - κάτι τέτοιο απλώς χαμηλώνει ακόμη περισσότερο τον πήχη της επιδιωκόμενης αριστείας, και κάποιοι τον έχουν ήδη κατεβάσει απαράδεκτα χαμηλά.

 

Είτε σας αρέσει, είτε όχι, το βίντεο αυτό είναι δημοφιλέστατο.

 

Επί του καλλιτεχνικού τώρα, θα πω ότι με ενοχλεί μία τόσο νέα γυναίκα να έχει πεσμένο στήθος, και αυτό να φαίνεται στα βίντεο κλιπ της. Θα της έκανα δώρο κάτι καλό από επώνυμη φίρμα εσωρούχων αλλά... και πάλι, αν η γυναίκα δεν ξέρει μόνη της να τα διαλέγει αυτά τα πράγματα... άστα να πάνε...

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

και πάλι, αν η γυναίκα δεν ξέρει μόνη της να τα διαλέγει αυτά τα πράγματα... άστα να πάνε...

 

Και να μην ξέρει ,υπάρχουν στιλίστες για αυτά τα πράγματα,

Μια ολοκληρωμένη παραγωγή, λέω εγώ τώρα, θε είχε και έναν/ μίαν  τέτοιο/αν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και η Gigi Hadid είναι virtual  ;D ;D ;D

 

Μα είναι.

 

Δηλαδή αν βγεις στο δρόμο σε οποιοδήποτε σημείο του κόσμου, πόσες τέτοιες θα δεις μπροστά σου και μάλιστα με μέικαπ, ρούχα. ύφος, στάση και φώτοσοπ φωτογραφίας που ποζάρει η Gigi; Δηλαδή ακόμα και αυτές οι "θεές" η εικόνα που πλασάρουν δεν είναι η πραγματικότητα.

 

Αυτό γράφω και παραπάνω. Υπάρχει στροφή στο real thing. Στην κοπέλα που δεν έχει τέλειο σώμα ή πρόσωπο. Τι να κάνουμε, έτσι είναι στην πραγματικότητα οι γυναίκες. Οι "τέλειες" είναι πολύ λίγες και ακόμη κι αυτές άμα τις δεις υπό κανονικές συνθήκες, παίζει να μην τους ρίξεις δεύτερη ματιά.

 

Από την άποψη των προτύπων που περνούν στους ανθρώπους και ειδικά στους νέους, εγώ είμαι μαζί με τη νέα τάση, όσο αυτή υφίσταται πραγματικά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να χαρώ εγώ αυτούς που θα μιλήσουν για αριστεία, όταν ασχολούνται με πορνό συγκρίσεις και με τα βυζιά της τραγουδίστριας... Tο κλίμα έπεσε στο ναδίρ.

I am over and out.

Καλή διασκέδαση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα είναι.

 

 

 

Δεν είναι καθόλου.

 

ΕΥΤΥΧΩΣ, στην Ελλάδα και το ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΕΥΤΥΧΩΣ.......υπάρχουν πολύ όμορφες γυνμαίκες, και το σύνολό τους ξέρει και να ντύνεται και να βάφεται.....σε αντίθεση με τους άντρες Έλληνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ότι με νοιάζει κιόλας όσον αφορά αυτό το ηλίθιο πράγμα για το οποίο συζητάτε

 

Ρε συ τρόλεϊ έχεις κανά τάμα να προσβάλλεις τον κόσμο; Αφού το θεωρείς ηλίθιο τι κάθεσαι και γράφεις;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

με πορνό συγκρίσεις

 

Εγω έκανα Πορνό συγκρίση, και εξηγησα τον λόγο.

Διαφωνείς σε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου