Προς το περιεχόμενο

BOSS: no more mods?


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μιλάμε απλά για SMD components οι μόντες είναι απόλυτα εφικτές απλά είναι λίγο πιο δύσκολοι οι χειρισμοί με το κολλητήρι.

 

Πάντως στη φωτογραφία (δες το αρχικό σχόλιο του thread) δεν φαίνεται εφικτό κάτι τέτοιο.

Του έγραψα για πλάκα ότι η μόνη μόντα που θα μπορούσε να κάνει είναι να το κάνει rehouse σε κουτί... Mooer  :D και απάντησε ότι θα χώραγε άνετα!  :o

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καλά χλευάστε όσο θέλετε. Εγώ πουλάω αυτό το μαγιό

Δεν το παίρνω με τίποτα.

Κι αν δηλαδή είμαι ξαπλανταρωμένος στην παραλία και περάσει πχ ο Νέστορας και το δει?

Θα τα πατήσει τα πετάλια στον κύκλο, και εγώ θα μείνω αμάμητος από τότε.

 

boss.jpg

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το παίρνω με τίποτα.

Κι αν δηλαδή είμαι ξαπλανταρωμένος στην παραλία και περάσει πχ ο Νέστορας και το δει?

Θα τα πατήσει τα πετάλια στον κύκλο, και εγώ θα μείνω αμάμητος από τότε.

 

boss.jpg

 

χα αχα χα ηλεκτροπληκσία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το παίρνω με τίποτα.

Κι αν δηλαδή είμαι ξαπλανταρωμένος στην παραλία και περάσει πχ ο Νέστορας και το δει?

Θα τα πατήσει τα πετάλια στον κύκλο, και εγώ θα μείνω αμάμητος από τότε.

Γελάτε βρε, έχω 4 Boss στη strat πεταλιέρα και 2 στη Gibson. Σε λίγο που θα είμαι περιζήτητος γαμπρός να δώ τι θα λέτε.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φούζιε, εξαρτάται όμως και από το μέγεθος που έχουν τα... Boss σου.

Μπορεί ούτε καν να το καταλάβεις ότι το πάτησε  :P :laugh: ;D

 

18814248_10208979898285821_6067622702080906141_n.jpg?oh=3115eeaa0c056ddf660af28704facd98&oe=59DE508F

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία 'ξηγιέται η Boss / Roland, θα κόψει την πίτα της αγοράς από τους μπουτικάδες, που πάνω στην δική της αξιοπιστία και στα 5 εξαρτήματα που άλλαζαν έκαναν περιουσίες (κάποιοι, όχι όλοι). Και πρέπει να αποφασίσει και ο καταναλωτής τί θέλει. Θες Boss , αγόρασε Boss. Καλούτσικες και οι μόντες αλλά αν νομίζεις ότι θα κάνεις το Boss-άκι σου να ακούγεται σαν Wampler, πλανάσε πλάνην οικτράν. Αν έχεις τα χρήματα και θες κάτι που να είναι σε άλλο επίπεδο, αυτή την στιγμή υπάρχουν εξαιρετικότατα πετάλια από κατασκευαστές που είναι πραγματικά πρωτοπόροι και είναι διαθέσιμα παγκοσμίως και ευκολότερο από ποτέ να τα αποκτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι τα BOSS και δεν καταλαβαινω γιατι θα ΠΡΕΠΕΙ καποιος να τα μονταρει απο τη στιγμη που ακουγονται ΘΑΥΜΑΣΙΑ και αμονταριστα.

 

Οταν η BOSS εκανε πεταλια αλλωστε ΟΛΟΙ οι μπουτικαδες ηντουστασανε πανω στα δεντρα και τρωγοντουστασανε ΒΑΛΑΝΙΔΙΑ..... ;)

 

Μαθαμε τωρα να μη μας αρεσουν και τα BOSS... :P.....ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ καλυτερα βλεΠς.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΚΑΙΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!

 

Ανταλλάσεται Metal zone (το παλιό καλό, που ξυρίζει) με Axe Fx II, και μετρητά από την μεριά σας.

Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις.

Δεν στέλνω με ΕΛΤΑ, είναι πολύ ακριβό και δεν το ρισκάρω να χαθεί.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Εγώ δεν έχω πετάλι Boss, αλλά έχω μια Line6 πεταλιέρα που έχει μέσα προσομοίωση πεταλιών Boss, από τα παλιά, τα καλά, όχι τα νέα τα χάλια που δεν δέχονται μόντες... λες να πιάσω τίποτα ;;

;D ;D

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οταν η BOSS εκανε πεταλια αλλωστε ΟΛΟΙ οι μπουτικαδες ηντουστασανε πανω στα δεντρα και τρωγοντουστασανε ΒΑΛΑΝΙΔΙΑ..... ;)

 

 

βΕλανίδια....

 

εκ του βελάζω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου