Προς το περιεχόμενο

"Is the item still available?" - Λονδίνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν τον είχατε μπροστά σας θα τον δέρνατε τον άνθρωπο που σας διατάραξε τη σιέστα σας

 

Ντάξει το έχουμε καταλάβει εδώ και καιρό. Το κλαμπ είναι κλειστό . Τουλάχιστον  κάντε το τέτοιο να τελειώνουμε

 

Σε άλλο θτεντ ένας παλικάρι ρωτούσε για σφιχτές χορδές και άλλα δαιμόνια και πάλι κράξιμο " παίζεις 7 χρόνια και δεν ξέρεις αν η κιθάρα έχει 9ρες και δεν ρωτάς τον μάστορα αλλά εδώ "

 

επειδή κι εγώ λοιπόν, αισθάνομαι πάρα πολλές φορές ξένο σώμα εδώ μέσα , θα ήθελα αν έχει διάθεση ο ιδιοκτήτης της σελίδας να βγει να μου/μας πει τι αφορά το noiz.gr και σε ποιους απευθύνεται

 

να ξέρουμε να φύγουμε  , να μείνετε εσείς οι 30 να ησυχάσουμε όλοι

 

ναι

φύγε και συ να μείνουμε 29....  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

DimSonic εννοείται ότι την απάντηση μου την πήρα και για το λόγο αυτό μπήκα εδώ μέσα. Και εννοείται ότι είναι θέμα του καθενός τι θα κάνει. Αλλά έχει πλάκα να απαντάς σε τύπους που απλά έχουν όρεξη να χάνουν τον χρόνο τους σχολιάζοντας άσχετα. Αν το θέμα μου έχει απασχολήσει την παλιά κοινότητα σας γιατί μπαίνετε καν στο κόπο να το διαβάσετε, πόσο μάλλον να απαντήσετε με ύφος κυρίως ειρωνικό. Δεν αναφέρομαι στην δικιά σου απάντηση σαφώς. Ο άλλος βρήκε το χρόνο να σχολιάσει την έκφραση μου "για να είμαστε όλοι προσεκτικοί" με μια μαλακία και μετά μου λες γιατί εγώ συνεχίζω με αυτό το ύφος. Και φίλε μου, η βλακεία είναι ανίκητη αλλά δεν πρέπει να μένει αναπάντητη ακόμη και σε ένα forum μουσικής.

 

κοίτα να δεις.

στο ιντερνετ υπάρχουν κάποιοι άγραφοι κανόνες.

ένας από αυτούς είναι ότι στα πρώτα σου 5 πόστς δεν λες τους άλλους "μάγγες" και "γράφετε μαλακίες"

δεν γνωριζόμαστε κι από χτες.

Και σου υπενθυμίζω ότι σου ζητήθηκε αμέσως και συγνώμη.

Σε άλλες σελίδες θα ήσουν παρελθόν. Στο υπογράφω.

 

Λοιπόν καλή διαμονή και πίστεψέ μας πολλοί εδώ μέσα και στα 20 και 30 και στα 40 και στα 50 τους (δε βάζω 60 για ευνόητους λόγους  ;D) ξέρουν τι είναι nigerian scam.

Εδώ το γνώρισε πρώτος πρώτος ο McCartney το 1973

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τον είχατε μπροστά σας θα τον δέρνατε τον άνθρωπο που σας διατάραξε τη σιέστα σας

είσαι ακραία υπερβολικός. Δεν το περίμενα από σένα  :(

 

Σε άλλο θτεντ ένας παλικάρι ρωτούσε για σφιχτές χορδές και άλλα δαιμόνια και πάλι κράξιμο " παίζεις 7 χρόνια και δεν ξέρεις αν η κιθάρα έχει 9ρες και δεν ρωτάς τον μάστορα αλλά εδώ "

Τι πιο λογικό?  ::)

 

αισθάνομαι πάρα πολλές φορές ξένο σώμα εδώ μέσα

Μάλλον επειδή είσαι σώμα φτιαγμένο από μαχόγκανι που είναι καλό για μέταλ. Εδώ μόνο alder και ash προτιμώνται  ;D

 

να ξέρουμε να φύγουμε  , να μείνετε εσείς οι 30ρηδες να ησυχάσουμε όλοι

  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο 30ρηδες μωρέ ;; Εγώ είμαι στην ηλικία των παιδιών τους εδω μέσα  ;D ;D ;D

 

Λογικό να πήγαινε στον μάστορα , αλλά δεν πείραξε και κανένα που ρώτησε κι εδώ απόψεις , ούτε σε αυτό το θρεντ είπε κάτι κακό ή ενοχλητικό ( επειδή έχει χιλιοειπωθεί )

 

ΥΓ : μόνο χεβυ μετσαλ και μαχόναγκι . Αλντερ όταν μεγαλώσουμε και γίνουμε κυριλέδες . τώρα βλέπουμε κύκλους  :P

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου