Προς το περιεχόμενο

Sound's escape


Costas Siachamis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαθα πλακα.

Και απο ηχους και απο συνθεσεις.

Με το Sound's escape ιδιαιτερα και το Saturday .

Δωσε κανενα στοιχειο ηχων αν δεν βαριεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να γράψω θα είναι πολύ λίγο, έτσι νιώθω, πιο πολύ γιατί σε γνωρίζω προσωπικά και ξέρω. Έχω δει, έχω ακούσει, έχω αισθανθεί το φαινόμενο Σιαχάμης.

 

Ο δεινός πληκτράς Σιαχάμης που όλοι θα ήθελαν να έχουν στο σχήμα τους, στην cover band τους, ακρίβεια, πλουραλισμός, σε κάθε κλασσικό είδος, με τέλειο παίξιμο και επιμέλεια στο ηχόχρωμα.

 

Ο  δεινός σεσσιονάς Σιαχάμης που θα δώσει ότι χρειάζεται στην εγγραφή, με ακρίβεια, στυλ και άποψη.

 

Ο καταρτισμένος και ταλαντούχος συνθέτης/ενορχηστρωτής Σιαχάμης που μπορεί να δουλέψει σε πληθώρα μουσικών στυλ και να βγάλει

 

Ο Άνθρωπος Σιαχάμης  με τον οποίο χαίρεσαι να κάνεις παρέα και να συζητάς επί παντός επιστητού.

 

Ο Εραστής Σιαχάμης .................. χαχαχα εντάξει μην το .... μαμήσουμε  ;D ;D ;D

 

Λοιπόν τι να πω, τα κομμάτια αυτά πέραν από ΑΞΙΟΛΟΓΑ, ΑΡΤΙΑ ΤΕΧΝΙΚΑ και ΥΨΗΛΗΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ, είναι ένα χαρακτηριστικό δείγμα του Φαινομένου Σιαχάμης που το καταλαβαίνει ο κάθε νέος ακροατής και δεν εκπλήσσει αυτούς που τον ξέρουν και έχουν δουλέψει μαζί του και γνωρίζουν την αξία του.

 

Είναι ΚΑΒΛΑ τα κομμάτια λοιπόν, πολύ μου άρεσε η απόδοση της διασκευής του κομματιού του Χατζηνάσιου (ένα από βαθειά αγαπημένα μου και να το παίζω και να το ακούω), θα σταθώ στο ΕΞΑΙΡΕΤΟ Saturday και επίσης ΕΞΑΙΡΕΤΟ sound's escape

 

Εξαιρετικά στην παραγωγή τους, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ.

 

ΣΑΟΥΝΤΡΑΚΕΡ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΖΑΖΙΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΕ ΜΟΥ!!!!!!! Ο μόνος περιορισμός είναι η ΟΡΕΞΗ σου γιατί ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ να κάνεις!!!!! Και ΠΩΣ το κάνεις!!!!!

 

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!

 

ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΤΙΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΤΣΙ, ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ....... !!!  ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περικλή μου εδώ είμαστε. Δεν χανόμαστε. Ψαχνόμαστε το καλύτερο. Σε ευχαριστώ.

 

Για σε Cos dr ...έλιωσα....πίνω το φραπέ τον Δευτεριάτικο και διαβάζω το "εγκώμιο" ...

Με έπνιξες!! Με το πηγαίο σου χιούμορ.

Χαίρομαι που αρέσουν. Παίρνω δύναμη για το project που ετοιμάζω.

 

Υγεία κι έμπνευση. Γνώση και πράξη.

 

Ευχαριστώ ειλικρινά.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@κοσ-νταρ.Εισαι απιστευτος ,πεθανα στα γελια πρωι -πρωι >:( >:(.Ειναι να κανονιζουμε δροσομπυροποσια ,ζωσμενοι με ζωνες κηλης για να μην [/b]σπασουνε (οι κηλες)απο τα γελια .Μεσα και ο ΣΠΥΡΟΣ -ΔΕΛΤΑ (ΑΛΛΟΣ ΧΑΒΑΛΕΝΤΖΗΣ.) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cubase 9. Salamander piano. Thor vst. Και chorus reverb από το D.A.W. Ευχαριστώ Σπύρο μου :-)

 

Salamander?

Ναι το έπαιζα στα ουφαδικα και στον commodore 64.

Κάνα  πιάνο σε R-Type υπάρχει να λιωσουμε?

 

Αυτά ήταν παιχνίδια. Όχι τα σημερινά που καίνε τον εγκέφαλο και ξεχνάς να φας. Χαχαχαχα

Άλλες εποχές τότε. 

Salamander και αρμονιο PSR με ακομπανιαμεντα βαλς και σαμπα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εικοσάρικα..και κανονάκια..και ώρες κολλημένοι ε Κωστή;

 

Σύνθεσε.Γράψε και σώσε φίλε.

Ψυχές και σώματα.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να γράψω θα είναι πολύ λίγο, έτσι νιώθω, πιο πολύ γιατί σε γνωρίζω προσωπικά και ξέρω. Έχω δει, έχω ακούσει, έχω αισθανθεί το φαινόμενο Σιαχάμης.

 

Ο δεινός πληκτράς Σιαχάμης που όλοι θα ήθελαν να έχουν στο σχήμα τους, στην cover band τους, ακρίβεια, πλουραλισμός, σε κάθε κλασσικό είδος, με τέλειο παίξιμο και επιμέλεια στο ηχόχρωμα.

 

Ο  δεινός σεσσιονάς Σιαχάμης που θα δώσει ότι χρειάζεται στην εγγραφή, με ακρίβεια, στυλ και άποψη.

 

Ο καταρτισμένος και ταλαντούχος συνθέτης/ενορχηστρωτής Σιαχάμης που μπορεί να δουλέψει σε πληθώρα μουσικών στυλ και να βγάλει

 

Ο Άνθρωπος Σιαχάμης  με τον οποίο χαίρεσαι να κάνεις παρέα και να συζητάς επί παντός επιστητού.

 

Ο Εραστής Σιαχάμης .................. χαχαχα εντάξει μην το .... μαμήσουμε  ;D ;D ;D

 

Λοιπόν τι να πω, τα κομμάτια αυτά πέραν από ΑΞΙΟΛΟΓΑ, ΑΡΤΙΑ ΤΕΧΝΙΚΑ και ΥΨΗΛΗΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΔΟΣΗΣ, είναι ένα χαρακτηριστικό δείγμα του Φαινομένου Σιαχάμης που το καταλαβαίνει ο κάθε νέος ακροατής και δεν εκπλήσσει αυτούς που τον ξέρουν και έχουν δουλέψει μαζί του και γνωρίζουν την αξία του.

 

Είναι ΚΑΒΛΑ τα κομμάτια λοιπόν, πολύ μου άρεσε η απόδοση της διασκευής του κομματιού του Χατζηνάσιου (ένα από βαθειά αγαπημένα μου και να το παίζω και να το ακούω), θα σταθώ στο ΕΞΑΙΡΕΤΟ Saturday και επίσης ΕΞΑΙΡΕΤΟ sound's escape

 

Εξαιρετικά στην παραγωγή τους, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ.

 

ΣΑΟΥΝΤΡΑΚΕΡ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΖΑΖΙΣΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΕ ΜΟΥ!!!!!!! Ο μόνος περιορισμός είναι η ΟΡΕΞΗ σου γιατί ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ να κάνεις!!!!! Και ΠΩΣ το κάνεις!!!!!

 

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!

 

ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΦΤΙΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΤΣΙ, ΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ....... !!!  ;D ;D ;D ;D

 

 

 

εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος... ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπιτε Κοστα,

 

Η προσπα8ια σου ειναι **καλη**. Καλητερα ομομς να χρησημοπιης λιγοτερες ετημες μελοδιες και να προσπα8ισης να γραψςς δικια σου μουσικη. Το να πατας στην τυχη τα πληχτρα **δεν** ειναι μουσικη. Και αν δεν μπορης να κουρδισης με το αυτη καλυτερα παρε ενα φ8ηνο κουρδηστηρι, οι γατες κατω απο το σπιτι μου επα8αν νευρικο σηγκλονισμο.

 

Δεν κσερω πιες ειναι οι βλεψης σου για ntijay παντος μπορο να σου προτηνω να κσεκηνησεις με εναν καλο μιχτη.

 

Για να μα8εις 8εματα αρμονιας οπος πχ σηγχορδιες σου προτηνο τα εξης βιβλια

 

https://www.amazon.com/Learning-Play-Piano-Very-Young/dp/0692014071

 

https://www.amazon.com/Nora-The-Piano-Cat/dp/B002XUL9B4

 

και για σημηοματαριο

 

539bdf1bfb8690e213355a71cbbe1f49--japanese-stationery-kawaii-stationery.jpg

 

Αυτα απο μενα τα λεο οπος τα λεο σε ολους τους μα8ητας μου εδο στο καναντα.

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνο να μελετήσω ψάχνω συναρτήσει ηρεμίας και γαλήνης.

 

Αγαπώ τις γάτες .

 

Τα μάτια μου...δεν τα σκέφτηκες καθόλου φίλε μου. :-).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου