Προς το περιεχόμενο

(Ούτε) όλοι μαζί μπορούμε


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 419
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αφού ο άλλος μου είπε ότι ειμαι με το 70%. θα αποφασίσετε?

 

Στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θεμα εισαι..... ;)

 

Και δεν οφειλεται στο οτι εισαι "ηλιθιος" (ουτε ειπε κανεις οτι το 70% ειναι ηλιθιοι).

 

Στο συγκεκριμενο θεμα οφειλεται στο οτι δεν εισαι ενημερωμενος σωστα & ισως εχεις και ενα μικρο προβλημα με τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (αστειο βεβαια σε μεγεθος σε σχεση με αυτο του COS dr  ;D)  :)

 

δεν μπορω να πιστεψω ας πουμε οτι εισαι απο τους τυπους που οταν δουνε τον Μεσι να τρωει 4 ΣΦΥΡΙΔΕΣ στην καθισια του στον Πανορμο στη ΜΥΚΟΝΟ και να οδηγαει ΚΑΓΙΕΝ  να λες....." ρε συ και ο Μεσι παει στη Μυκονο  και εχει ΚΑΓΙΕΝ αλλα δεν χρεοκοπησε! "  ;D ;D 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θεμα εισαι..... ;)

 

 

Στο συγκεκριμενο θεμα οφειλεται στο οτι δεν εισαι ενημερωμενος σωστα & ισως εχεις και ενα μικρο προβλημα με τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

 

 

 

εγινε boss. από σήμερα κιόλας κόβω την Αυγή και αρχίζω άλγεβρα.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος ότι οι καταστηματάρχες της Ερμού αισθάνθηκαν λίγο περισσότερο Ευρωπαίοι σήμερα

 

Τα παιδιά αγωνίζονται για μια καλύτερη κοινωνια και εσυ ειρωνεύεσαι από τον νεοφιλελέ καναπέ σου.

Αχαριστία και αγνωμοσύνη..

 

 

13 από τους 14 προσαχθέντες ελευθεροι και καταδικη της δικαστικής απόφασης από επίσημα κυβερνητικά χειλη ::)

 

Εν τω μεταξύ ο Ελληνοαυστραλός τουριστας,προέκυψε ξαφνικά "χρυσαβγίτης από την Αυστραλία με τατουάζ σβάστικα" ;D

 

Μιλάμε για βιασμο της λογικής.Της κοινής και όποιας άλλης θελετε ;D

 

Πόσο είπαμε;60-70%;

 

Ας το παμε στο 80%..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trolley εξαρτάται πως το βλέπει κανείς. Αν βάλεις τον γάιδαρο σε ένα C130 φυσικά και πετάει. Ούτε κι εγώ όπως κι εσύ έχουμε πτητική ικανότητα αλλά αύριο μεθαύριο θα πετάξουμε για Λονδίνο π.χ. Πετάει ο τρόλει? Πετάει (αύριο με την Guitar airlines).

 

Πες μου ότι είσαι πιλότος, αυτό μόνο, τέλος.

 

Κι αν σου δείξω έναν άνθρωπο προφίλ και σε ρωτήσω "πόσα αυτιά έχει?" ασυναίσθητα θα απαντήσεις "δύο" ενώ βλέπεις μόνο το ένα. Η σωστή απάντηση θα ήταν ότι έχει τουλάχιστον ένα.

 

Δεν ξέρεις τι θα απαντήσω. Με υποτιμάς. Νιάου.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

(αστειο βεβαια σε μεγεθος σε σχεση με αυτο του COS dr  ;D)  :)

 

 

 

έχω εκφράσει τις απόψεις μου για ότι λέει και για ις διαπιστώσεις του στην ESPRESSO.

Του έχω απαντήσει για όλα οσα που πολλά είναι ΑΔΙΚΑ και ασύνδετα με την πραγματική ΦΥΣΗ των ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ της ΕΛΛΑΔΟΣ.

 

Εκεί έγω δώσει τις απαντησεις μου για τους ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ. χαχαχαχχαχαχαχαχ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά τώρα, το παράδειγμα ειναι απλοϊκό. Τρολευ με αυτά τα θέματα έχουν ασχοληθεί μυαλά τετάστια (βλέπε Ηράκλειτος, Παρμενίδης μόνο από τους Έλληνες) και δεν έχουν καταλήξει, δεν πιστεύω ότι, εγώ τουλάχιστον, θα μπορούσα να είμαι βέβαιος.

 

Και αν το δεις και έτσι απλά, όπως το έθεσες, ό,τι θεωρούμε αλήθεια ειναι ότι μας δίδαξαν και ότι μας τροφοδοτεί με πληροφορίες καθημερινα. Γι αυτό λέω ότι πιθανότατα αυτός που διαβάζει καθημερινή ίσως να αντιλαμβάνεται αλλιώς τα πράγματα απο αυτόν που διαβάζει ναυτεμπορική κλπ. (τυχαίες αναφορές).

...

 

Πάντως αν έρθει ο λογαριασμός 50 ευρώ και έχεις πάνω σου 40, μην προσπαθήσεις να πεις περί της αλήθειας του Παρμενίδη.  ;D

 

 

Το πρόβλημα προκύπτει όταν  θεμελιώδεις συζητήσεις της φιλοσοφίας επιστρατεύονται για να δικαιολογήσουν αστοχίες σε πολύ πολύ πρακτικά θέματα.

 

Σαν να σου λένε "καθάρισε το δωμάτιό σου" και να απαντάς ότι είναι μάταιος και απείρως ενεργοβόρος  ο διαρκής αγώνας κόντρα στο δεύτερο νόμο της θερμοδυναμικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το πρόβλημα προκύπτει όταν  θεμελιώδεις συζητήσεις της φιλοσοφίας επιστρατεύονται για να δικαιολογήσουν αστοχίες σε πολύ πολύ πρακτικά θέματα.

 

 

τα οποία θέματα δεν λύνονται ούτε με το να πιστεύετε ότι είστε μια ανώτερη ελίτ που της φαίνε μόνο οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου