Προς το περιεχόμενο

νέα μπάντα, μόνη, ψάχνει.


feather

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry για το απαισιοδοξο προηγούμενο post. Η ισχύς υπάρχει ΜΟΝΟ στην ένωση, και η alternative σκηνή, που καιρό τώρα τρεμοσβύνει, χρειάζεται μια ένεση ενθουσιασμού από άτομα σαν τον memnoch για να μην εξαφανιστεί.

Πολλές φορές οι μουσικοί, ειδικά αν έχουν μπει στην διαδικασία του "σκαψίματος" για καιρό, ξεχνάνε το πόσο σημαντικό πράγμα είναι η απλή επαφή μεταξύ τους. Ξεχνάνε ότι πολλά πράγματα δεν τα μάθανε από τα βιβλία και τους καθηγητές, αλλά από την συζήτηση και την τριβή με καθημερινές απλές καταστάσεις. Ξεχνάνε ακόμα ίσως την έμπνευση που παίρνεις, απλά παρακολουθώντας κάποιον να δημιουργεί.

Την επόμενη φορά λοιπόν που το γκρούπ σας ετοιμάζεται για το live, ίσως θα ήταν καλό να στείλετε ένα PM στον Memnoch. Η παρουσία του μαζί σας, μπορεί να του προσφέρει πράγματα που ίσως να έχετε ...ξεχάσει! Προσωπικά πάντως, με το που θα ...ξεθάψω την μπάντα, θα το κάνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεος ηχοληπτης (δηλ. εγω) Προσφέρει τις υπηρεσίες του για Live σε μουσικούς και συγκροτήματα.

 

 

Τομές Πολύ Λογικές (Μπορώ Να Πληρωθω με μπύρες' date=' Σουβλάκια και τσιγάρα)

 

 

**Μετα απο παρότρυνση του feather**

 

''Ειδικευση'' Στο χώρο του Rock, Metal, Alternative ήχου.

 

Οποιος ενδιαφέρεται ας στείλει προσωπικο μήνυμα..

 

Thanx[/quote']

 

ΚΑΛΕ ΦΙΛΕ ΜΕΜΝΟCH

ΟΤΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ TUFF_P ΠΡΙΝ

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΟ .

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ .

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ.

ΣΤΟ ΝΕΟ ΑΥΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΣΑΣ .

ΜΕΓΑΛΗ ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΙΖ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΛΗ .

ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ.

 

 

ινδιανος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινδιάνε δεν μπορείς να φανταστής πως ένιωσα με αυτά που μου είπες και τη αυοπεπήθηση και δύναμη μου έδωσες.8)

Να σε Καλά.

Και να θυμόμαστε ότι κανένας μεγάλος μουσικός δεν ξεκίνησε με όλα τα μέσα και με πολλά λεφτά, ότι κάνουμε ας το κάνουμε πρώτα για μας και μετά για το χρήμα γιατί κατά τι γνώμη μου από αυτή την κερδοσκοπία έχει φτάσει η Ελληνική σκηνή σε αυτό το σημείο που να υποβαθμίζει και να τρώει τους πραγματικούς καλλιτέχνες.

 

[/b]

uff P. *Μάγος*

~Hip-Hop Salonika~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταλαντουχοι ηχοληπτες

η μουσικη περναει απο τα δικα σας χερια

δωστε της και σεις κατι απο τον εαυτο σας

ειστε και σεις μερος αυτου του ομορφου συνολου

η μουσικη και οι μουσικοι σας εχουν αναγκη

κι ας μην το παραδεχονται

μην χανεται ποτε την πιστη σας

ασχολειστε με μια τεχνη

να μην το ξεχνατε αυτο .

 

ινδιανος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου