Προς το περιεχόμενο

Γιατι δεν πρέπει να γίνεις rapper...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ο SF.

Ωραίες.... ρίμες, έτσι και τις βρει ο Μυθριδάτης των Ημιζ θα κάνεις μεγάλη επιτυχία - αλλά θα είναι χιπχόπ! Αντέχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν ήθελα να γίνω rapper θα το ξανασκεφτόμουν μετά από αυτό.

Αν ήθελες?

 

Τι έχετε να πείτε...?

Σε κάλυψαν αυτά που είπαν? αν ήθελες να γίνεις πάντα  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα μου αρέσουν οι αφορισμοί.

Επιτέλους μεγάλωσα αρκετά (όχι όσο θα ήθελα/ έπρεπε) για να τους χρησιμοποιώ.

 

Τις καλλίτερες ατάκες τις έχω ακούσει από υπερήλικες, στρυφνούς/ ξινούς / σνόμπ τύπους…..τους οποίους θαυμάζω και ελπίζω να τους μοιάσω όσο μεγαλώνω και να γίνω και χειρότερος.  ;D ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσουν οι αφορισμοί.

Επιτέλους μεγάλωσα αρκετά (όχι όσο θα ήθελα/ έπρεπε) για να τους χρησιμοποιώ.

 

Τις καλλίτερες ατάκες τις έχω ακούσει από υπερήλικες, στρυφνούς/ ξινούς / σνόμπ τύπους…..τους οποίους θαυμάζω και ελπίζω να τους μοιάσω όσο μεγαλώνω και να γίνω και χειρότερος.  ;D ;D ;D

 

και αυτό το σχόλιο μετά τις καλοκαιρινές διακοπές. Απαπαπα και μη χειρότερα.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πρεπει να καταλαβουμε κατι ομως για τον Eminem. Δεν ειναι οτι το "εχει" ή οτι απλα μπορει πιο ευκολα απο τους αλλους να κανει αυτο που κανει. Ο ανθρωπος το εχει ψαξει οσο δε παει. Το να βγαζει ρημες ειναι η ζωη του ολη και εκφραζεται μεσα απο αυτο. Το εχει κανει master και δεν ειναι τυχαιο οτι ο καλυτερος lyricist στον κοσμο με διαφορα. Δε σταματαει να βελτιωνεται και να κανει καινουρια πραματα και για αυτο ειναι στην κορυφη εδω και χρονια. Ολα με δουλεια γινονται, το θεμα ειναι ποιος ειναι προθυμος να ριξει αυτη την δουλεια για να το πετυχει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν ειναι τυχαιο οτι ο καλυτερος lyricist στον κοσμο με διαφορα.

Αν εννοείς στο είδος του μπορεί, γιατί δεν το έχω ψάξει και δε με ενδιαφέρει άλλωστε. Αν εννοείς στη μουσική γενικότερα τότε μάλλον δεν έχεις διαβάσει Roger Waters π.χ ή Bob Dylan.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς στο είδος του μπορεί, γιατί δεν το έχω ψάξει και δε με ενδιαφέρει άλλωστε. Αν εννοείς στη μουσική γενικότερα τότε μάλλον δεν έχεις διαβάσει Roger Waters π.χ ή Bob Dylan.

 

Πολύς ανταγωνισμός.

Δεν θέλω να γίνω ράπερ τότε.

Παρατάτε με ήσυχο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου