Προς το περιεχόμενο

Στέρεο κλαρίνο Despacito;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει πολυ παρακμιακες καταστασεις, αλλα εχει κανεις εξηγηση πως το οριτζιναλ εσπασε τα 3 δις στο γιουτιουμπι; Ολα τα εφηβακια το βλεπουν ξανα και ξανα; Αφτο ινε;

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

......... αλλα εχει κανεις εξηγηση πως το οριτζιναλ εσπασε τα 3 δις στο γιουτιουμπι; Ολα τα εφηβακια το βλεπουν ξανα και ξανα; Αφτο ινε;

 

10 χρονος γιος φίλου μου, το άκουσε μπροστά μου 36 φορές!

Από το you tube.  Δεν το κατέβασε καν.

Τελείωσε όλα τα gb από το 3g σε χρόνο DT.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει πολυ παρακμιακες καταστασεις, αλλα εχει κανεις εξηγηση πως το οριτζιναλ εσπασε τα 3 δις στο γιουτιουμπι; Ολα τα εφηβακια το βλεπουν ξανα και ξανα; Αφτο ινε;

 

δεν γνώρισα άνθρωπο στις διακοπές μου, πλην εμού, που να μην τον έπιανε παροξυσμός  όταν το άκουγε στα μπαράκια που πήγαινα

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει πολυ παρακμιακες καταστασεις, αλλα εχει κανεις εξηγηση πως το οριτζιναλ εσπασε τα 3 δις στο γιουτιουμπι; Ολα τα εφηβακια το βλεπουν ξανα και ξανα; Αφτο ινε;

 

  Εγώ προσωπικά, ως μέλος της εβραιομασωνικής ελίτ του 30%, δεν το έχω δει στο youtube.... δεν μας ενδιαφέρει εμάς η low life entertainment...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομμάτι σε λίγο καιρό θα έχει την ίδια τύχη με το Gagnam style. Δε θα το θυμάται και δε θα το παίζει κανένας. Κάποια στιγμή απ' το πουθενά θα σκάσει μύτη κάποιο άλλο κομμάτι "φαινόμενο" που θα σπάσει το ρεκόρ των δις views των προηγούμενων μέχρι να το "αρμέξουν" κι εκείνο όσο πάει και να μπει με τη σειρά του στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα το Gangnam style ειχε πιο πολυ... style απο αυτην την σαχλα τωρα. Μακαρι το επομενο να ειναι και με ΟΥΣΙΑ επιτελους!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Είναι ο χαμηλότερος κοινός παρονομαστής.

Οκ είναι χάλια. Είναι το low point μας.

Αλλά πώς μαθαίνεις πόσο low είναι το point σου;

Το συγκρίνεις.

 

 

Υπάρχει ένα σημείο που θέλω να διαχωρίσω.

Θεωρώ ότι όλο αυτό με τα πανηγύρια και τις γουρνοπούλες (sic) δεν είναι ένα αυθεντικό low point αλλά μια μόδα των τελευταίων λίγων ετών. Δεν καθρεφτίζει μια μορφή φτηνής λαϊκής διασκέδασης αλλά μια αφορμή για check in στο facebook. Είναι μια (εκ του ασφαλούς) στιγμιαία  περιήγηση "πρωτευουσιάνων" και λαζοντόιτς και  σε μια (κατάλληλα adapted) εκδοχή της παράδοσης.  Προηγούμενο ποστ "Παναγιά" επόμενο "ποτάρες στο bar τάδε" και στη μέση κλαρίνο+ντεσπασίτο  (με περιπαικτικό ύφος και λογική "δεν με αγγίζει απλά είμαι καταδεκτικός"). 

Δεν έχω πρόβλημα με αυτούς που πήγαιναν και πριν 5 χρόνια. Τη μόδα (με αυτό το attitude) ήθελα να περιγράψω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει πολυ παρακμιακες καταστασεις, αλλα εχει κανεις εξηγηση πως το οριτζιναλ εσπασε τα 3 δις στο γιουτιουμπι; Ολα τα εφηβακια το βλεπουν ξανα και ξανα; Αφτο ινε;

 

Είστε τυφλός ή γκαίηΣ;

 

Για τη νεαρά στο βίντεο, όχι μονο θα το άκουγα 36 φορές, αλλά επίσης θα μάθαινα να το παίζω σε 36 μουσικά όργανα.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε τυφλός ή γκαίηΣ;

 

Για τη νεαρά στο βίντεο, όχι μονο θα το άκουγα 36 φορές, αλλά επίσης θα μάθαινα να το παίζω σε 36 μουσικά όργανα.

Ρε παιδιά, εγώ δεν το ήξερα καν.

Ευχαριστώ τον trolley που ... μου άνοιξε τα μάτια ... διάπλατα. :o :o

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εγώ δεν το ήξερα καν.

Ευχαριστώ τον trolley που ... μου άνοιξε τα μάτια ... διάπλατα. :o :o

 

Είναι η Μις Υφήλιος.

Αν δεν είχε αυτή 3 δις θεάσεις, ποιος θα έχει;

Μη τρελαθούμε κιόλας.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου