Προς το περιεχόμενο

Έχει κανείς VPN?


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Πόσο σου κόβει από την ταχύτητα;

Έχεις υπολογίσει καθόλου;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου το ειχα ψαξει αρκετα καποια στιγμη.

Ειχα κατασταλαξει στο AirVPN.

Εχει 3ημερο να δοκιμασεις τους server με 1ευρω αν θυμαμαι καλα.

(Η αν δε το χρειαζεσαι συχνα περνεις το 3ημερο οποτε θες)

Αν διαλεξεις χειροκινητα ειδικα τον σερβερ sofia,bulgaria (κατι τετοιο) θα ειναι λες και δεν εχεις συνδεθει μεσω vpn. Κ με τους υπολοιπους σερβερ Ολλανδιας κυριως που δοκιμασα πολυ καλες ταχυτητες.

Ειναι απο τους αρκετα γνωστους vpn παροχους, απο τους πιο αξιοπιστους, αλλα θα χρειαστει να χαζεψεις κ λιγο στα forum τους για να φτιαξεις τις ιδανικες για σενα ρυθμισεις, ισως λιιιγο πιο πολυπλοκο απο αλλα vpn που εχω δει (free κυριως, vpnbook πχ.) αλλα αξιζει το χρονο σ πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βλέπει αμερικάνικο Netflix

 

That makes sense.

Χρησιμοποιώ κι εγώ μερικές φορές ένα vpn για να αποκτήσω πρόσβαση σε υπηρεσίες (βιβλιοθήκη) που είναι προσβάσιμες μόνο μέσω συγκεκριμένων IP.

 

Βλέπω όμως ένα αυξανόμενο ενδιαφέρον για την ανωνυμία στο internet. Δεν έχω κατασταλάξει για την αξία του να προσπαθεί κανείς να διαφυλάξει την ανωνυμία του. Από τη μία σκέφτομαι ότι είναι απολύτως λογικό, από την άλλη ότι τελικά ίσως είναι ανέφικτο.

 

Τέλος πάντων, ας πούμε για τα vpn services.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη μία σκέφτομαι ότι είναι απολύτως λογικό, από την άλλη ότι τελικά ίσως είναι ανέφικτο.

 

Τελείως όχι.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Βλέπω όμως ένα αυξανόμενο ενδιαφέρον για την ανωνυμία στο internet. Δεν έχω κατασταλάξει για την αξία του να προσπαθεί κανείς να διαφυλάξει την ανωνυμία του. Από τη μία σκέφτομαι ότι είναι απολύτως λογικό, από την άλλη ότι τελικά ίσως είναι ανέφικτο.

Ταυτίζομαι απόλυτα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου