Προς το περιεχόμενο

Θυμαστε το "πως φερνουμε δεμα απο Αμερικη?" Ε ξεχαστε το


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα διαφωνήσεις γιατί είσαι... αριστερός και όχι κάνα κορόιδο;  ;D ;D ;D Φτου... φτου... φτου...  ;D

Είναι ένα μεγάλο θέμα αυτό.

Του είπα του προπονητή ότι έχω και τα δύο πόδια.

Αυτός με ξεκίνησε αριστερά, και μου είπε να συγκλίνω προς το κέντρο για να καρφώσω και κανένα γκολ.

Όταν αγόρασε η ομάδα αριστερό επιθετικό, με γύρισε στα δεξιά και μου ξαναείπε να συγκλίνω προς το κέντρο για να γίνομαι άμεση απειλή για τον αντίπαλο.

Μετά με έβαλε πίσω από τον φορ να δίνω βοήθειες και να κάνω μπούκες από τον άξονα.

Έπαιζε βλέπεις 3-5-2, που το γυρνούσε σε 3-5-1-1 και 4-3-2-1.

 

Από τις πολλές αλλαγές ζαλίστηκα, έτσι κρέμασα τα παπούτσια και βλέπω τον αγώνα από την TV.

 

Αν ήμουνα κορόιδο, θα έπαιρνα το διαρκείας που μου δίνανε τζάμπα.

Προτιμώ την TV.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιθάρα στο τέλος δεν θα'χεις αλλά θα'χεις τον Ομάρ γι'αγκαλίτσες στην ψειρού.  ;D

Ομάρ Ελαμπντελαουί?

Μπήκε φυλακή? ;D

 

ρε συ ντροπή που το 1ο που σκέφτηκες ήταν αυτός και όχι ΑΥΤΟΣ  ;D

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Η υπερ δασμολόγηση, πάντα θίγει τις μικρές τάξεις. (και μικρομεσαίες)

Αν είσαι φραγκάτος, δεν σκας και πολύ.

Πας και μια βόλτα στο Αμέρικα, πίνεις τους καφέδες σου, φορτώνεις και ένα κοντέινερ με ψώνια…..και γυρνάς, από εκει που ήρθες,

 

Μια χαρά ήταν π.χ το 2000 που μπορούσαμε να πάρουμε από το ebay …ξέρω γω, κανα μπλουζάκι, κάνα κασετόφωνο…..και δεν το πληρώναμε χρυσό (λες και ήμασταν για τίποτα παραπάνω).

 

Στην ουσία (για εμένα μιλάω) μου στερούν το δικαίωμα να κάνω μια χαζοαγορά των 100 δολαρίων, έτσι για την χαρά της αγοράς και ότι το πήρα από Αμερική.

 

Προσωπικά, ευχαριστώ τον Θεό που πρόλαβα να αγοράσω ό,τι ήθελα και δεν μου έμειναν απωθημένα .

 

Αλί στις νέες γενιές……θα γυρίσουμε στο 1980, που θα περιμένουμε καμία «θεία» από την Αμερική να μας φέρει κάνα levis.  ;D

 

Ας «ελέγχουν» τον πιτσιρικά που πήρε κάνα πεταλάκι από την αμερική……και ασε τους τόνους τα  λαθραία τσιγάρα, καύσιμα……ναρκωτικά, να περνάν από τα σύνορα…κάθε μέρα…..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑΔΙΕΦΘΙΝΤΙΡΕΙΑΤΑΚΑΝΟΥΝΟΛΑΓΕΙΑΝΑΠΕΙΟΥΝΤΟΕΜΑΤΟΥΛΑΓΟΥΞΙΠΝΑΔΙΑΒΑΖΑΙΧΟΝΙ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, εκείνο το παλιό νήμα με το "πακέτο από την Αμερική" πρέπει να διασωθεί ως μνημείο νεο-ελληνικής καφρίλας, όπου διάφοροι ρωτούσαν/σαμε πως θα φοροδιαφύγουμε και άλλοι τόσοι απαντούσαν/σαμε για το πως θα γίνει. Όλα αυτά, εν' τω μεταξύ, επ' ονόματι της μουσικής. Πόσο πιο ΠΑΣΟΚ?

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις (ας πούμε) ένα καρούλι σύρμα για αντιστάσεις (για το ηλεκτρονικό τσιγάρο)

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά έχω μια απορία: Για να καπνίσεις πλέον, πρέπει να είσαι ηλεκτρονικός; Έτσι μας κατάντησαν οι αλήτες;  ;D

 

Συνεχίστε.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πιο ΠΑΣΟΚ?

 

εχει ακομα πολυ πραμα μεχρι τον πατο....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που παρεμβαίνω αλλά έχω μια απορία: Για να καπνίσεις πλέον, πρέπει να είσαι ηλεκτρονικός; Έτσι μας κατάντησαν οι αλήτες;  ;D

 

Συνεχίστε.

 

Για να ατμίσεις είναι η διαδικασία. Το κάπνισμα παραμένει ως έχει. Τσακμάκι και σέρτικα.                ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 2-3 βδομάδες είχα μια συζήτηση με κάποιον ο οποίος μου είπε ότι έφερε από Κίνα ραδιοφωνάκι των 8 ευρώ και πλήρωσε τελωνείο 3 ευρώ και δεν τον πίστευα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου