Προς το περιεχόμενο

Εισοδος στις αγγελιες..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι χθες εκανα συνδεση χωρις να βαζω mail και password καθε φορα που εβγαινα εκτός(στις αγγελίες)...

Τωρα καθε φορα που κλεινω τη σελιδα και ξαναμπαινω μου ζηταει συνεχεια κωδικους...

Εννοειται οτι εχω κανει Remember me

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Μια απο τις παρακάτω περιπτώσεις μπορεί να είναι υπεύθυνη για το "πρόβλημα" αυτό:

 

- Μπορεί να χρησιμοποιείς νεό/άλλο browser απο την προηγούμενη σύνδεση.

 

- Το εγκατεστημένο αρχείο cookie έχει πρόβλημα - Σε αυτή την περίπτωση, καθάρησε τα cookies για να αντικατασταθούν απο νέα.

 

- Ο browser αυτοκαθαρίζει τα cookies - Μπορείς να κάνεις reset τον browser να δέχεται cookies απο το Noiz.

 

- Κάποιο security software καθαρίζει τα cookies - Αν κάποιο firewall ή antivirus σβήνει τα cookies, μπορείς να το αποεπιλέξεις στις ρυθμίσεις του.

 

- Εχεις περισσότερα απο ένα προφίλ.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

τελικα παιδες βρεθηκε καμια λυση,γτ μετα απο φορματ,το παθαινω κ εγω!!!

Ουτε εγω δεν εχω βρει .....

Οπως και με τα μνμτα στις αγγελιες...δεν μπορω να σβησω αυτα που θελω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παιδες βρεθηκε καμια λυση,γτ μετα απο φορματ,το παθαινω κ εγω!!!

Έχεις εγκαταστήσει όλους τους drivera με επιτυχία αν μιλάμε για υπολογιστή.Γιατί μετά απο φορματ αλλάζει η συμπεριφορά του υπολογιστή και δεν είναι όπως πριν.Αυτό με τα cookies που είπε ο yameth υπαρχει περίπτωση να ευθύνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις εγκαταστήσει όλους τους drivera με επιτυχία αν μιλάμε για υπολογιστή.Γιατί μετά απο φορματ αλλάζει η συμπεριφορά του υπολογιστή και δεν είναι όπως πριν.Αυτό με τα cookies που είπε ο yameth υπαρχει περίπτωση να ευθύνεται.

Το δοκιμασα εγω με αποδοχη cookies αλλα δεν ειναι αυτο τελικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκιμασα εγω με αποδοχη cookies αλλα δεν ειναι αυτο τελικά

Δοκίμασε από διαφορετική συσκευή και διαφορετική σύνδεση στο internet(άλλη ip).Μήπως ετσι διορθωθεί ;Τι να πω μου ακούγεται πολύ μπερδεψουριόζικο όλο αυτό.Εγώ πάντως ποτέ μου δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.Θα ήταν καλύτερα να απαντήσει κάποιος που το'χει πάθει.

 

ΥΣ:Θέλω guitar review απο τον BlackCrow81 που έγραψε παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου