Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ Ρυθμοι/Ήχοι για όλα τα όργανα (300+αρχεια 2.5gb)


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνοντας καιρό για ήχους/ρυθμούς μάζεψα τα πάντα σ ένα πακέτο.

 

Έχω σιχαθεί την "κουλτούρα" των πληκτράδων να μην δίνουν ούτε του αγγέλου τους όπως και τα διάφορα site που κονομάνε από "donations" για να κατεβάσεις κάτι.

 

Τα έχω ταξινομήσει εδώ ανά μάρκα και σειρά (PA, Triton, PSR, Tyros Κλπ)

αν τα θέλετε όλα για να τα μοιραστείτε με φίλους κατεβάζετε το collection.zip

 

https://drive.google.com/open?id=0B8adFVHeEkW1LVhMMk8wOUFUcnM

 

Καλά παιξίματα και δουλείες σε όλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καλοσύνη σου και μπράβο για την γεναιόδωρη πράξη.

Αν θες μόνο, για να είμαστε τυπικοί απέναντι σε δημιουργούς κ.α. πες μας πως δεν καταπατάμε κάποιο δικαίωμα και πως πρόκειται για δική σου ιδιοκτησία (π.χ. είναι freeware). Τέτοια θέλουμε, το δε link θα προστεθεί άμεσα. ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα εχω φτιάξει εγώ, τους έχω βρει Online από διάφορα site.

 

Εντάξει να έχουν copyright τα μουσικά κομμάτια, αλλά για ρυθμούς και ήχους πρώτη φορά ακουω και δεν ισχύει κάτι νομικά. Πρόκειται για ήχους δλδ ρυθμίσεις, όχι ηχογραφήσεις.

 

Αν αποτελεί πρόβλημα το WAV μέρος στο link που προκειται για samples τουμπελέκι κλπ μπορώ να το αφαιρέσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

καλησπερα, επειδη ειμαι τελειως ασχετος με ολα αυτα και παιζω πληκτρα συνδεοντας το μιντι μου στο αμπλετον , μπορει να μου πει καποιος αν και πως παιζει να χρησιμοποιησω αυτους τους ηχους ? Επισης οι ηχοι φτιαγμενοι απο εσενα φιλε μου η τους εχεις βρει και μαζεψει με τα χρονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, επειδη ειμαι τελειως ασχετος με ολα αυτα και παιζω πληκτρα συνδεοντας το μιντι μου στο αμπλετον , μπορει να μου πει καποιος αν και πως παιζει να χρησιμοποιησω αυτους τους ηχους ? Επισης οι ηχοι φτιαγμενοι απο εσενα φιλε μου η τους εχεις βρει και μαζεψει με τα χρονια?

 

Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τους ήχους και τα styles σε υπολογιστή, daw κτλ είναι μόνο για χρήση στα αντίστοιχα synth/arranger που αναφέρονται ανά μάρκα στο link. ο μόνος φάκελος ο οποίος μπορεί να χρησιμοποιηθεί είναι αυτός που γράφει wav ο οποίος περιέχει αρχεία samples σε μορφή wav.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

αν γέννησε η γυναίκα του τότε, το Σεπτέμβρη πάει το παιδί πρώτη

  • Χαχα 4

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dimsonic είπε

αν γέννησε η γυναίκα του τότε, το Σεπτέμβρη πάει το παιδί πρώτη

Ναι βρε dim αλλα δε ζητησε απο το μικρο να ξανανεβασει το λινκ, αλλα απο τον μπαμπα

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου