Προς το περιεχόμενο

TORE DOWN HOUSE (Scott Henderson cover)


petersrv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

μέχρι που σε μια μετακόμιση υπέκυψα.

 

Μεγάλο λούκι η μετακόμιση.

Έχω κάνει τόσες, που ακόμα δεν ξέρω που βρίσκονται κάποια πράγματα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μεγάλο λούκι η μετακόμιση.

Έχω κάνει τόσες, που ακόμα δεν ξέρω που βρίσκονται κάποια πράγματα.

 

ξέρω που βρίσκονται....

απλά είπα....δεν γμεις βάλτα αλφαβητικά...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος μου ο Πάνος έκανε ένα σφάλμα (κατά τη γνώμη μου). Παραφόρτωσε σε πληροφορία το κομμάτι, μ' αποτέλσμα τα καλά  (φωνητική ερμηνεία της Μαρίας, σόλο) να έρχονται σε 2η μοίρα, όταν μετά από λιγο κουράζεται το αυτί.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους και ευχαριστούμε για την ακρόαση!  Η ερμηνεία της Μαρίας χρήζει ιδιαίτερων ευσήμων  (το είπε και 1 ημιτόνιο πιο ψηλά από το κανονικό!!) Νέστορα  δεν το ακούω αυτό που λές! (Θα έλεγα μάλιστα ότι ίσως η φωνή έχει βγεί και λίγο πιο μπροστά από ότι θα έπρεπε, τώρα που το ξανακούω στο Pc!!) Μήπως όμως δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς, μια και μιλάς για "πληροφορία"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους και ευχαριστούμε για την ακρόαση!  Η ερμηνεία της Μαρίας χρήζει ιδιαίτερων ευσήμων  (το είπε και 1 ημιτόνιο πιο ψηλά από το κανονικό!!) Νέστορα  δεν το ακούω αυτό που λές! (Θα έλεγα μάλιστα ότι ίσως η φωνή έχει βγεί και λίγο πιο μπροστά από ότι θα έπρεπε, τώρα που το ξανακούω στο Pc!!) Μήπως όμως δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς, μια και μιλάς για "πληροφορία"??

Εννοώ τα πάρα πολλά που συμβαίνουν "από πίσω". Μ' αποτέλεσμα το "μπροστά" δηλ μελωδική γραμμή φωνής να μη είναι το 1ο πράγμα που θ' απασχολήσει τον ακροατή.  ;)

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

(Θα έλεγα μάλιστα ότι ίσως η φωνή έχει βγεί και λίγο πιο μπροστά από ότι θα έπρεπε, τώρα που το ξανακούω στο Pc!!)

Ισχύει  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας και εμάς να παίξουμε λίγο βρε Νέστορα!!  ;D Πάντως θεωρώ ότι έχουμε επιτύχει σε καλό βαθμό μια  ισορροπία στα παιξίματα (παίζω τις φράσεις μου κυρίως στα κενά της φωνής, όπως και ο μέγας στο πρωτότυπο!) και τα έχω πανάρει όσο καλύτερα μπορούσα/ήξερα! Τεσπα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε μας και εμάς να παίξουμε λίγο βρε Νέστορα!!  ;D

Δεν χρειάζεται. Και μια νότα να είχες παίξει θα καταλάβαινε κάποιος το επίπεδο σου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου