Προς το περιεχόμενο

Πέθανε ο Hugh Hefner σε ηλικία 91 ετών.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Όχι και βοήθημα χερογλύκανου, για τα comic strips το έπαιρνε ο κόσμος.

 

Δεν ξέρω γιατί το έπαιρνε ο κόσμος.

Ουτε και βέβαια θεωρώ αποκλίνοντα έναν  που αυνανίζεται......ακόμα και με το πόστερ μιας lamborghini countach (αλίμονο).

 

Αν το έπαιρνε ο κόσμος για να αυνανιστεί.....καλά έκανε, απλά επιβεβαιώνει το γνωστό ότι οι περισσότεροι ...είναι αυνάνες.

 

Για εμένα , στο σκέλος του γυμνού (αφού εδώ εστιάζουμε) , το playboy απενεχοποίησε τη γυμνή φωτογραφία και  ήταν πρόδορομος για πολλές άλλες παρόμοιες φωτογραφίες  (και μάλιστα...... καλλίτερες).

 

Ο καθένας , αφού το πλήρωσε, το χρησιμοποιεί όπως θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω γιατί το έπαιρνε ο κόσμος.

Ουτε και βέβαια θεωρώ αποκλίνοντα έναν  που αυνανίζεται......ακόμα και με το πόστερ μιας lamborghini countach (αλίμονο).

 

Αν το έπαιρνε ο κόσμος για να αυνανιστεί.....καλά έκανε, απλά επιβεβαιώνει το γνωστό ότι οι περισσότεροι ...είναι αυνάνες.

 

Για εμένα , στο σκέλος του γυμνού (αφού εδώ εστιάζουμε) , το playboy απενεχοποίησε τη γυμνή φωτογραφία και  ήταν πρόδορομος για πολλές άλλες παρόμοιες φωτογραφίες  (και μάλιστα...... καλλίτερες).

 

Ο καθένας , αφού το πλήρωσε, το χρησιμοποιεί όπως θέλει.

 

Δεδομένης της ποσότητας πλαστικού, σιλικόνης και λοιπών υλικών ενθεμάτων, πιο λογικό το βρίσκω να πνίγεις την σαύρα με την countach (έρως) παρά με τις γυμνές κυρίες.

 

Για τα υπόλοιπα, περί ορέξεως. Συμφωνώ γενικώς πως δεν ήταν τόσο ανοιχτοποδαράδικο όπως τα penthouse, hustler και λοιπά πιο πικάντικα και σαφέστατα ήταν πιο "γουστόζικο" στις φωτογραφίσεις αλλά πάντα τις θεωρούσα όλες υπερεπεξεργασμένες και τα μοντέλα ότι είπα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένης της ποσότητας πλαστικού, σιλικόνης και λοιπών υλικών ενθεμάτων,

"Βάζανε ενθέματα

τα πιο καλά εκθέματα

πλαστικό και σιλικόνη

το σουτιέν τους να φουσκώνει"

 

Τραγουδάρα θα γινόταν! ;D

 

 

δεν ήταν τόσο ανοιχτοποδαράδικο όπως τα penthouse, hustler και λοιπά πιο πικάντικα

Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν μου άρεσαν τέτοιου είδους και ύλης περιοδικά.

Όμως αυτά τα θεωρώ ημίμετρα, για να πιάσουν ευρύτερο κοινό.

Άμα ήθελα ποτέ (που αποκλείεται δηλαδή αλλά λέμε τώρα) ανοιχτοποδαριές σωστές, θα πήγαινα μια Ομόνοια να πάρω το "δάγκωσέ με".

Τα άλλα είναι για τους φλώρους.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Για τα υπόλοιπα, περί ορέξεως. Συμφωνώ γενικώς πως δεν ήταν τόσο ανοιχτοποδαράδικο όπως τα penthouse, hustler και λοιπά πιο πικάντικα και σαφέστατα ήταν πιο "γουστόζικο" στις φωτογραφίσεις αλλά πάντα τις θεωρούσα όλες υπερεπεξεργασμένες και τα μοντέλα ότι είπα παραπάνω.

 

Δεν αντιλέγω, φυσικά δεν και είναι η επιτομή της φωτογράφισης, αλλά ειναι κυρίως η πρωτοπορία που ειναι αξιοθαύμαστη .

 

Επίσης, ειδικά το playboy, for what it's worth (για εμένα δεν είναι και τίποτα, αλλά είναι κάτι ) "ξέντυσε" πολλές "διάσημες" π.χ. πρώτο εξώφυλλο  Monroe...κ.ο.Κ). 

 

 

 

Άμα ήθελα ποτέ (που αποκλείεται δηλαδή αλλά λέμε τώρα) ανοιχτοποδαριές σωστές, θα πήγαινα μια Ομόνοια να πάρω το "δάγκωσέ με".

 

 

Αυτό ακριβως.

 

Μην τα βάζουμε όλα στον ίδιο σακο, αυτό ήθελα να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[...]καλά έκανε, απλά επιβεβαιώνει το γνωστό ότι οι περισσότεροι ...είναι αυνάνες. [...]

 

Ο αυνανισμός κάνει τους άντρες πιο έξυπνους! | Plus: Υγεία | gazzetta.gr

 

Για αυτό οι περισσότεροι ειναι genius.

Δώστε πόνο αδέρφια  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αυνανισμός κάνει τους άντρες πιο έξυπνους!

Για μας τις κοπέλες δηλαδή τίποτα? ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

corrected

Είσαι πολύ σωστός για ακόμα μια φορά!

 

Γριά γυναίκα ζωντοχήρα, θα πάρει playboy να .....στεί?

Και συν τοις άλλοις είμαι και χαζή.

Τι λέει αυτό για το παρελθόν μου?

Αυτοϊκανοποιούμην?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου