Προς το περιεχόμενο

Αγορά από Reverb?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα!Ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος από εσάς έχει αγοράσει κάτι από reverb.com. Οι τιμές του σε κάποια πράγματα είναι απίστευτα χαμηλές και μπορείς να ''παζαρέψεις'' και να καταλήξεις σε ένα πολύ καλό deal με τον πωλητή.Αυτό που δεν ξέρω είναι :

 

α)Πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η διαδικασία

β)Όταν το όργανο φτάσει Ελλάδα , τι γίνεται με τους δασμούς στο τελωνείο και το ΦΠΑ?Μιλάω για αγορές εντός ΕΕ.

 

Έχει αγοράσει κάποιος κάτι από εκεί για να μας πει την εμπειρία του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το όργανο φτάσει Ελλάδα , τι γίνεται με τους δασμούς στο τελωνείο και το ΦΠΑ?Μιλάω για αγορές εντός ΕΕ.

 

ακομα ειμαστε στην ΕΕ οποτε δεν γινεται τιποτα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ειναι το καινουργιο ebay. Εννοω οτι, λογω των υπερβολικων προμηθειων που ζηταει πια το ebay, το reverb εχει εκτοξευτει σε δημοτικοτητα. Ειναι εντελως ασφαλες, αλλα πρεπει να ξερεις τα βασικα που προσεχεις σε αγορες διαδικτυου γενικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει δυο αγορες απο Αμερικη μεσω Reverb. Και οι δυο σουπερ και γρηγορα και χωρις τελωνειο.

Βεβαια τωρα που σφιξαν τα πραγματα περισσοτερο δεν ξερω....Λογικα δε θα πρεπει να εχει δασμους εαν προελθει απο αλλον χρηστη και οχι καταστημα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει δυο αγορες απο Αμερικη μεσω Reverb. Και οι δυο σουπερ και γρηγορα και χωρις τελωνειο.

Βεβαια τωρα που σφιξαν τα πραγματα περισσοτερο δεν ξερω....Λογικα δε θα πρεπει να εχει δασμους εαν προελθει απο αλλον χρηστη και οχι καταστημα !!

 

 

 

Μιλάω για αγορές εντός ΕΕ.

 

 

;)

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου