Προς το περιεχόμενο

Ηχορύπανση από αυτοκίνητο


X-minor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για να μη νομίζετε πως κάνω πλάκα... κάθισα κάποια στιγμη και προσπάθησα να "φιλοτεχνήσω" την απόγνωση μου. Συνημμένη.

 

Υ.Γ. Λάκη να την υποστείλω;

 

Εεε, παραποίηση εθνικού συμβόλου, άρθρο 188 του ΠΚ

χαχααχχαχαχαχα

Μπέεεεεεεεεε

λολ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Δίκιο έχεις. Θέλουμε να είμαστε σύννομοι. ;)

Αν το κάνω T-shirt και το φοράω σπίτι; :)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταρχάς είναι το 181 ΠΚ.

 

Κατά δεύτερον, η ανάποδη σημαία, είθισται να σημαίνει "διαμαρτυρία", αυτό δεν σημαίνει  όμως ότι δεν μπορεί κάποιος  εισαγγελέας..... να μας παραπέμψει (θα το παλέψουμε στο ακροατήριο)  ;D

 

Αν δεν είσαι "δημόσια υπηρεσία", απαγορεύεται ούτως ή άλλως να σηκώσεις σημαία, πλήν των Εθνικών Επετείων... ;D

 

Στο σπίτι φόρα ό,τι θες. Φοράω χειρότερα και δεν με έχουν συλλάβει (κάνα μπλουζάκι Motorhead όταν κάνω φασίνα  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ειναι θεμα τυχης, παιδιας, και τα συναφη.

 

Εγω, το παλιο μου σπιτι, αρκετα μικρο, το αδειασα οταν αναγκαστηκά πηγα σε μεγαλυτερο με ενοικιο, λογω οικογενειας. Μεχρι να το ενοικιασουν το παλιο τα πεθερικα μου, ειχα τον ευσεβη ποθο να το χρησιμοποιησω σαν στουντιο. Και πραγματικα, σαλονι/ κουζινα ενιαιος ως control room, κτλ.

 

Ομως, ανακαλυψα, οτι πανω απο το διαμερισμα (εγω ισογειο) πλεον εγκατασταθηκε οικογενεια με μωρο.

Πηγα επανω, τους λεω, οτι εγω παιζω μουσικη απο κατω, και οτι παρολο που δεν θα εχω σκοπο να βαραω σε ωρες κοινης ησυχιας, ακομα και εκτος, αν ακουγεται πολυ, να μου το πουν να χαμηλωσω.

 

Απο το αγχος μου να μην ενοχλησω, δεν καταφερα να σηκωσω την ενταση τοσο καιρο, και να μην μπορεσω ετσι να καταφερω μια μιξη της προκοπης. Και φυσικα δεν χρειαστηκε να μου κανουν παρατηρηση.

 

Εν τελη, αποφασισα, να τα παρω απο εκει. Να το νοικιασει μπας και παρουν και κανα φραγκο παραπανω απο ενοικιο τα πεθερικα μου. Καπως αλλιως θα κανω κουμαντο  :-X

 

 

ΥΓ.: Γιατι σε αυτη τη ζωη λενε, 2 πραγματα σου συμβαινουν:

1. Ή παντρευεσαι.

    Ή

2. ..........  [move]καλοπαντρευεσαι  ;D[/move]

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς είναι το 181 ΠΚ.

 

Κατά δεύτερον, η ανάποδη σημαία, είθισται να σημαίνει "διαμαρτυρία", αυτό δεν σημαίνει  όμως ότι δεν μπορεί κάποιος  εισαγγελέας..... να μας παραπέμψει (θα το παλέψουμε στο ακροατήριο)  ;D

 

Αν δεν είσαι "δημόσια υπηρεσία", απαγορεύεται ούτως ή άλλως να σηκώσεις σημαία, πλήν των Εθνικών Επετείων... ;D

 

Στο σπίτι φόρα ό,τι θες. Φοράω χειρότερα και δεν με έχουν συλλάβει (κάνα μπλουζάκι Motorhead όταν κάνω φασίνα  ;D)

 

εγώ θα κινηθώ νομικά και θα ζητήσω για αποζημίωση το καινούριο komplete kontrol αλλά και το maschine  και μπύρες για ένα χρόνο.

 

Όσο για τον αριθμό του άρθρου, έχω να πω το εξής.

Δεν με νοιάζει να κάνω λάθος γιατί δεν είμαι δικηγόρος. χαχαχαχαχαχαχαχα

 

Και θα την κερδίσω την υπόθεση.

Ξέρω εφέτες και αρεοπαγίτες, είναι δικοί μας πια.

Γι αυτό δώστε μου το komplete και θα ξεχάσω ότι έγινε. Τόσο πατριώτης είμαι χαχαχαχαχαχα

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Στον άλλον που έβαζε Βασίλη Καρρά στο από κάτω σπίτι όταν έμενα σε διαμέρισμα (πάλι στην Κρήτη)  έβαζα 2 PA ηχεία που είχα τότε σε έναν mosfet ενισχυτή 2X400 και τραγουδούσα από πάνω (έκανα και αφιερώσεις).

 

 

Υπάρχει υλικό;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου