Προς το περιεχόμενο

Ballad cover + Gary Moore The Prophet


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....θα ηθελες να κανεις κ λιγο βιμπρατο με τα δαχτυλα σου ;;;;;;;  ;D ;D ;D

γιατι το τρεμουλο τις fender δεν κανει δουλεια?? για να σου λυσω την απορια θα ηθελα αλλα δεν κανει γιατι ειμαι σε θεραπεια με κορτιζονι για τις αρθρώσεις μου...απο τον ιουλιο που δεν μπορουσα να πατήσω ουτε το κουμπι απο το ηλεκτρονικο τσιγαρο οχι να παίξω.

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον μου αρέσει που παίζεις όρθιος  8) επίσης τα παίζεις τα κομάτια πολύ ωραία  :) και επίσης μου αρέσει και ο τόνος της κιθάρας  ;)

Αν θες πες μου τι gear χρησιμοποίησες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον μου αρέσει που παίζεις όρθιος  8) επίσης τα παίζεις τα κομάτια πολύ ωραία  :) και επίσης μου αρέσει και ο τόνος της κιθάρας  ;)

Αν θες πες μου τι gear χρησιμοποίησες;

ian1 σε ευχαριστώ για το σχόλιο σου .Παιζω 4 χρόνια τα 2 καθιστός και τα αλλα 2 ορθιος... ξεκινησα να ειμαι ορθιος λογο μέσης ,εκανα πολες ωρες εξασκηση και εφτανα να μην μπορω να σηκωθώ απο την καρεκλα αναγκαστικά λοιπον σηκωθηκα ...και δεν το εχω μετανιωση ...ακομα και την εξασκηση ορθιος την κανω πλέον με εχει βοηθηση αυτο στο εκτος να μην πονα η μεση μου να εχω καλυτερη σχέση με την ταστιερα μιας και δεν την κοιταω συνεχεια και δεν ξερω ορθιος μου βγαινει και ποιο ...πολυ παθος στο κoμματι που παιζω. Οσο για τον εξοπλισμό μου παιζω με εναν μικρο λαμπατο Blackstar HT5R ,πεταλιέρα boss  GT 100, καρτα ηχου focusrite 2\4 και γράφω απο μικροφωνο στο pc οχι απο την boss ... για να εχω τον ηχο λαμπας. :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος.

Νέο στυλ.

Σαν Hank Marvin με παραμόρφωση.

>:D

RayDTutto ευχαριστώ που παντα μπαινεις στο κοπο να δεις τα κλιπακια :) :) να εισαι καλα ;)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου