Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε ολη την παρεα,

 

1)είμαι αρχαριος στο θεμα μουσικης και σκέφτομαι να ξεκινησω βιολι.θα πρεπει να ξεκινησω σε με δασκαλο ή μπορω να κανω μονος μου την πρακτικη ασκηση??

 

2) Τι μέγεθος βιολιου να παρω???

 

3) Σκέφτομαι για αγορα ηλεκτρικου βιολιου γιατι γυρω διαμερίσματα μενουν μικρα παιδια και δεν είναι αναγκασμένα ν`ακουν τα φαλτσα που θα κανω.εχω καταλιξει σε 2 επιλογες .

 

ÎÎΡÎΤÎÎÎΣ | ÎÎΥΣÎÎÎ ÎΡÎÎÎÎ | Music Store And Sound Services | ÎÎÎÎÎ ÎÎ/ÎÎ HARLEY ÎÎÎΤÎÎ HBV-890BCF 4/4

 

ÎÎΡÎΤÎÎÎΣ | ÎÎΥΣÎÎÎ ÎΡÎÎÎÎ | Music Store And Sound Services | ÎÎÎÎÎ ÎÎ/ÎÎ STAGG EVN 4/4 BK

 

 

Υ.Γ τα φωτα σας παρακαλω  και κάθε αντιπροταση δεκτη.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο ερώτημα, 100% ναι σε δάσκαλο! Είναι ιδιαίτερο όργανο το βιολί, το πιάσιμο και η τοποθέτηση, το δοξάρι κλπ Σε κάθε περίπτωση ένας δάσκαλος θα σου δείξει αυτα που θα έψαχνες καιρό και που μπορεί να μάθαινες στραβά αλλιώς.

Για το 2ο ερώτημα δεν μπορώ να σου απαντήσω, ένας βιολιστής θα ξέρει καλύτερα (αν και υποπτευομαι οτι θα σου προτείνουν  ακουστικό βιολί - btw προς τιμήν σου που σκέφτεσαι τους γείτονες  :) ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου