Προς το περιεχόμενο

Κοντος ψαλμος


Στάθης Π.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειπα να γραψω ενα παντακι με ενα πιανακι ετσι για το-πριν-πεσω-στο-κρεβατι, μετα λεω δε βαζεις κ ενα μπασακι, μετα δε βασεις κ ενα τυμπανακι... ε ειπα να το βαλω ανεβασω κ εδω να το μοιραστω μαζι σας, ενα απλο , μικρο ανουσιο κλιπακι... Μου καθυστερησε λιγο τον υπνο βεβαια, αλλα ελπιζω πως θα ξυπνησω αυριο

 

Καληνυχτα απο μενα  :)

tintuto.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα λεω δε βαζεις κ ενα μπασακι, μετα δε βασεις κ ενα τυμπανακι...

Το μπασάκι και το τυμπανάκι, είναι πολύ μπροστά στην μίξη και χάνεται η ωραία μελωδία.

Τουλάχιστον κατά την γνώμη μου.

Ανέβασε κι άλλα ρε παλικάρι, ωραίο.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι ειπε ο σοφος γεροντας(φασιον) πιο πανω για τα της μειξης συν το οτι σε καποια σημεια ρυθμικα,θελουν λιγο πιο καλο δεσιμο τα οργανα μεταξυ τους.

 

Παρολα αυτα δεν παυει να ειναι ωραιο και μπραβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

An kai αργοπορημενα, σας ευχαριστω. Ειναι οντως ψηλα drums και μπασο αλλα δεδομενου οτι τη στιγμη εκεινη που μιξαρα απο τα ακουστικα και τα επιπεδα νυστας ειχαν φτασει σε υψηλα επιπεδα, δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια.

Αλλωστε ηταν απλα καταγραφη καποιων ιδεων που μου ηρθαν εκεινη τη στιγμη , εχει τα θεματακια του γενικα σαν κομματι, οπως επισημενετε. Ειδικα αυτη η παραφωνια ρε παιδι μ στην κιθαρα π παταει σε major ενω παιζει minor τωρα π το ξανακουω βγαζει ματι αυτι :P

 

Οταν ξαναβρω χρονο θα ανεβασω κατι παρομοιο, στο ιδιο μοτιβο, με ηχους απο ενα xstation συνθ π αγορασα πριν λιγο καιρο.

 

Χαιρετω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου