Προς το περιεχόμενο

Περί ανέμων και υδάτων;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι προτείνω, όσοι έχουν τόση σκορδοκαΐλα με άσχετα με τη θεματολογία του φόρουμ θέματα, να μαζευτούν και να συζητήσουν το ενδεχόμενο δημιουργίας ενός άλλου forum, που θα τους καλύπτει απόλυτα.

 

Ε, τι λέτε?? :roll: :roll: :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάλι προτείνω' date=' όσοι έχουν τόση σκορδοκαΐλα με [b']άσχετα [/b]με τη θεματολογία του φόρουμ θέματα, να μαζευτούν και να συζητήσουν το ενδεχόμενο δημιουργίας ενός άλλου forum, που θα τους καλύπτει απόλυτα.

 

Ε, τι λέτε?? :roll: :roll: :roll:

 

Βρε αμπραξάκο, το θέμα δεν είναι να μπαίνουμε σ'ένα forum/chat και να λέμε μπούρδες λες και δεν έχουμε ζωή πέραν του internet. Απλά να υπάρχει ένα μέρος που να μπορούμε να τα λέμε για άλλα θέματα ΕΜΕΙΣ, που γνωριζόμαστε από εδώ και που έχουμε κοινό ενδιαφέρον τη μουσική. :) Και εγώ δε λέω να ξαναμπεί κάτω κάτω το Περί Ανέμων, απλά λέω όσοι θέλουμε να μη σταματήσουμε να γράφουμε εκεί ώστε να τα λέμε :) That's all, διαφωνείς; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αμπραξάκο' date=' το θέμα δεν είναι να μπαίνουμε σ'ένα forum/chat και να λέμε μπούρδες λες και δεν έχουμε ζωή πέραν του internet. Απλά να υπάρχει ένα μέρος που να μπορούμε να τα λέμε για άλλα θέματα ΕΜΕΙΣ, που γνωριζόμαστε από εδώ και που έχουμε κοινό ενδιαφέρον τη μουσική. :) Και εγώ δε λέω να ξαναμπεί κάτω κάτω το Περί Ανέμων, απλά λέω όσοι θέλουμε να μη σταματήσουμε να γράφουμε εκεί ώστε να τα λέμε :) That's all, διαφωνείς; :)[/quote']

 

Βρε γλυκό μου αγόρι, δε διαφωνώ... αλλά αν μπεις σε κανένα ξένο site, όπως ας πούμε στο tdpri (με κόλλησαν οι SF, Silot, elavd και το επισκέπτομαι τακτικά πλέον) θα δεις ότι το δικό τους 'Περι Ανέμων' είναι απίστευτα πιο ώριμο αλλά και χρήσιμο από το δικό μας.

 

Εδώ προτάθηκε να φτιαχτούν επιμέρους υπο-φόρουμ, ένα για Μαγειρική, ένα για Συλλογή Πεταλούδων, ένα για Μάρκες Προφυλακτικών... Ήμαρτον... ας με βαρέσει κάποιος στο κεφάλι με μια Les Paul να με βγάλει από το μαρτύριο!! :roll: :P :lol: :lol:

 

Αυτό είναι: δεν έχουμε την απαιτούμενη ωριμότητα. Εκεί το 'Γενικά Θέματα' είναι σαν... το μπαρ στο μαγαζί που παίζει η μπάντα. Εμείς εδώ θέλουμε να έχουμε ένα μπαρ ο καθένας δικό μας, πάνω στο stage. :roll:

 

Και όσο για το χαβαλέ και το χαλαρό κλίμα, κλπ, μια χαρά τα έχουμε ακόμα και σε 'σοβαρά' θέματα. Ούτε χάθηκε ο κόσμος αν σε 100 απαντήσεις οι 5 είναι στο ξεκάρφωτο. Παντού (στα καλά sites) έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αμπραξάκο' date=' το θέμα δεν είναι να μπαίνουμε σ'ένα forum/chat και να λέμε μπούρδες λες και δεν έχουμε ζωή πέραν του internet. Απλά να υπάρχει ένα μέρος που να μπορούμε να τα λέμε για άλλα θέματα ΕΜΕΙΣ, που γνωριζόμαστε από εδώ και που έχουμε κοινό ενδιαφέρον τη μουσική. :) Και εγώ δε λέω να ξαναμπεί κάτω κάτω το Περί Ανέμων, απλά λέω όσοι θέλουμε να μη σταματήσουμε να γράφουμε εκεί ώστε να τα λέμε :) That's all, διαφωνείς; :)[/quote']

 

Βρε γλυκό μου αγόρι, δε διαφωνώ... αλλά αν μπεις σε κανένα ξένο site, όπως ας πούμε στο tdpri (με κόλλησαν οι SF, Silot, elavd και το επισκέπτομαι τακτικά πλέον) θα δεις ότι το δικό τους 'Περι Ανέμων' είναι απίστευτα πιο ώριμο αλλά και χρήσιμο από το δικό μας.

 

Εδώ προτάθηκε να φτιαχτούν επιμέρους υπο-φόρουμ, ένα για Μαγειρική, ένα για Συλλογή Πεταλούδων, ένα για Μάρκες Προφυλακτικών... Ήμαρτον... ας με βαρέσει κάποιος στο κεφάλι με μια Les Paul να με βγάλει από το μαρτύριο!! :roll: :P :lol: :lol:

 

Αυτό είναι: δεν έχουμε την απαιτούμενη ωριμότητα. Εκεί το 'Γενικά Θέματα' είναι σαν... το μπαρ στο μαγαζί που παίζει η μπάντα. Εμείς εδώ θέλουμε να έχουμε ένα μπαρ ο καθένας δικό μας, πάνω στο stage. :roll:

 

Και όσο για το χαβαλέ και το χαλαρό κλίμα, κλπ, μια χαρά τα έχουμε ακόμα και σε 'σοβαρά' θέματα. Ούτε χάθηκε ο κόσμος αν σε 100 απαντήσεις οι 5 είναι στο ξεκάρφωτο. Παντού (στα καλά sites) έτσι είναι.

Ρε άσε τους άλλους τους ξενέρωτους... Εδώ, noiz :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτός που διέγραψε το section πιστεύει οτι αυτόματα εξαφάνισε όλο το ν κατιμά απο θέματα "άσχετα -αυτό πιος το κρίνει" με την περίφημη θεματική ενότητα της "μουσικής.... "

 

1. θα πέσει πολύ δουλειά στους Moderators

 

2. Θα πρέπει να κλειδώσεις αυτό το θέμα γιατί σίγουρα θα γίνει το υποκατάστατο μιας ολόκληρης ενότητας και ότι άσχετο έχω να πώ εδώ θα το βάζω.

 

3. Θα καταντήσετε βαρετοί γιατί το μυαλό σας δεν πάει παραπέρα... ότι η ΜΟΥΣΙΚΉ είναι ο λόγος για να συζητάμε διάφορα άλλα άσχετα θέματα ...και μέσα απο αυτά να περνάμε τον χρόνο μας.. Πολύ περισσότερο καιρό έκατσα και ασχολήθηκα στην παρέα σας επειδή ακριβώς υπήρχε αυτήν η έννοια της παρέας.. και να σας πώ και κάτι ακόμα βαρέθηκα να μιλάω για μουσική.. Εσεις;

 

4. Κρίνω αυτοκαταστροφική την απόφαση του επικεφαλή αυτού του φόρουμ ... για το ίδιο το φόρουμ....

 

 

5. Κρίνω ότι δεν υπάρχει χώρος για εμένα αλλά είμαι σίγουρος και για εσάς που έχετε βαρεθεί να μιλάτε περι μουσικής και κάρτες ήχου, και χορδές και μαγνήτες και η στρατοκάστερ την έχει μακρύτερη και οι les paul ειναι έτσι είναι γιουβετσι αλλά επιθυμείτε να γράψετε και για κάτι άσχετο ή να πλακωθείτε ή οτιδήποτε σας κάνει κέφι...

 

6. Ίσως τελικά αυτό να θέλατε...

 

7. μην δίνεται σημασία έπεσα θύμα της κακιάς συνήθεις να μην διαβάζω όλο το post πριν απαντήσω mea culpa

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα και εγώ την μαλακία μου και δεν διάβασα όλο το θέμα... ξόδεψα λίγο

ιντερνετόχαρτο παραπάνω....τι να κάνω

 

Λοιπόν προτείνω να ονομαστεί μία ενότητα "πές και εσυ την μαλακία σου"... χωρίς να βγαίνει φάτσα κάρτα στο index

 

:-)

Ώρες ώρες με τρομάζω

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όσο για το χαβαλέ και το χαλαρό κλίμα' date=' κλπ, μια χαρά τα έχουμε ακόμα και σε 'σοβαρά' θέματα. Ούτε χάθηκε ο κόσμος αν σε 100 απαντήσεις οι 5 είναι στο ξεκάρφωτο. Παντού (στα καλά sites) έτσι είναι.[/quote']

 

Αυτό για μένα έπαψε να υπάρχει και πριν γίνει το σκηνικό με το "Περι ανέμων"

 

 

Δηλαδή συγνώμη...νομίζω πιο πολλές φορές ξεκατινιαστίκαμε στα "σοβαρά" θέματα παρά στο "Περι ανέμων"

 

Όπως είπα και πριν το χρήσιμο "Περι ανέμων"(για να χρησιμοποιήσω και τα λόγια σου Abraxas :wink: ) Θα το κάνουν τα μέλη του.

 

Παρεπιπτόντως ποιά είναι η χρησιμότητα της εν λόγω ενότητας μου δημιουργήθηκε η αποριά;Και γιατί διαφέρει του noiz απο τα ξένα forum;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως ποιά είναι η χρησιμότητα της εν λόγω ενότητας μου δημιουργήθηκε η αποριά;Και γιατί διαφέρει του noiz απο τα ξένα forum;;

 

Αν κάνεις μια βόλτα στο tdpri και δεις το Bad Dοg Cafe, αλλά σε συνδιασμό και με τις άλλες ενότητες, τότε είμαι σίγουρος πως θα καταλάβεις.

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου