Προς το περιεχόμενο

Cargo Lift


Rhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά.

Ξεκίνησα αρκετές φορές αυτό το ποστ στο παρελθόν, αλλά το άφησα στη μέση.

Είμαστε οι Cargo Lift. Αυτή είναι η δουλειά μας.

 

 

Για όποιον του αρέσει, στο κανάλι μας υπάρχουν άλλα 2 κομμάτια καθώς και οι υπόλοιπες πληροφορίες.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοί είστε, το χάιχατ σε φάσεις άνοιξε κάτι χιλιοστά παραπάνω, δεν μπορώ να πω πως μου άρεσε αυτό αλλά σε γενικά πλαίσια οκ, νταξ'. Να προσθέσω μόνο πως λείπει η θηλυκή παρουσία στο βίδεο όπως και στην μπάντα και δεν ξέρω αν έχετε προοπτικές για κάτι παραπάνω έτσι. Ίσως αν ξυριστεί ο κιθαρίστας, τι να πω. Πάντως για ορίτζιναλ τα σπάει, το κάβερ δεν το'χω ακούσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για ορίτζιναλ τα σπάει, το κάβερ δεν το'χω ακούσει.

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το cover ειναι ακριβως οπως θα επρεπε να ειναι και ας μην υπάρχει κάτι που εμείς θέλαμε αλλά αυτοί δε θέλανε μετά ομως δε θέλαμε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το cover ειναι ακριβως οπως θα επρεπε να ειναι και ας μην υπάρχει κάτι που εμείς θέλαμε αλλά αυτοί δε θέλανε μετά ομως δε θέλαμε εμείς.

 

Δεν ξέρω εγώ απ'αυτά εγώ παλιό καλό CVΛT Νορβηγικό μπλακ μέταλ ακούω μόνο αλλά ωραίο παιδί φαίνεσαι δίκιο θα'χεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άψογα εκτελεσμένο, και παραφουσκωμένο στην ηχογράφηση κομμάτι, αδιάφορου για μένα είδους μουσικής.

Ωραίο ριφ, λίγο υπερκομπλικέ, αλλά....όταν μπαίνει η φωνή κάπου με χαλάει.

 

Όμως κακά τα ψέμματα έχει πέσει δουλειά και σίγουρα οι φαν του είδους θα γουστάρουν περισσότερο.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία κάποια καθυστέρηση, ευχαριστώ για το feedback. Πρακτική ερώτηση επ'αυτού:

 

αδιάφορου για μένα είδους μουσικής.

 

Θα χαρακτήριζες κάπως το είδος; Εγκυκλοπαιδικά ρωτώ, για να έχω μία άποψη του πώς ακουγόμαστε προς τα έξω. Δεκτό το οτι σου είναι αδιάφορο, δε γίνεται να ακούμε όλοι τα ίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία κάποια καθυστέρηση, ευχαριστώ για το feedback. Πρακτική ερώτηση επ'αυτού:

 

Θα χαρακτήριζες κάπως το είδος; Εγκυκλοπαιδικά ρωτώ, για να έχω μία άποψη του πώς ακουγόμαστε προς τα έξω. Δεκτό το οτι σου είναι αδιάφορο, δε γίνεται να ακούμε όλοι τα ίδια!

 

όχι φιλε μου...

δεν συνηθίζω να χαρακτηρίζω είδη, ιδίως όπως έχει γινει συνήθεια να κατηγοριοποιούνται τα πάντα από τη δεκαετία του 80 και μετά.

Προσωπικά έχω μάθει να ξεχωρίζω 5-10-άντε 20 είδη, αλλά μετά...ήρθε το all music και φτάσαμε κάθε κομμάτι να είναι και ένα είδος.

 

Δεν ξέρω αν για σας είναι σημαντικό να μπείτε κάτω από μια ετικέτα.

Σίγουρα είναι καλό αυτό που κάνετε, αλλά δεν μπορώ να πω αν είναι καθαρόαιμο Α ή Β ή Χ

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου