Προς το περιεχόμενο

Ταξίδι στον χωροχρόνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι δύσκολο να ταξιδέψεις στο χρόνο.

Μια εξίσωση είναι και μια κατάλληλη κατασκευή .

 

Πιθανώς να την έχουμε αυτή τη δυνατότητα και χωρίς συσκευές αλλά είναι

μεγάλη κουβέντα αυτή που δεν μπορώ να την αναπτύξω εδώ,  μπορεί να την έχω αναπτύξει, δεν θυμάμαι αλλά έχω κάποια καλά επιχειρήματα και με επιστημονική βάση.

 

Υποτίθεται μόνο μπροστά μπορούμε να πάμε και το κάνουμε με αμελητέο τρόπο κάθε φορά που κινούμαστε γρήγορα πχ πετώντας με το αερόπλανο.

Από κει και πέρα θα πήγαινα στο ´ 59 να αγοράσω καμια 5-6 les paul και θα γυρνούσα πίσω με αυτές ή θα τις έκρυβα κάπου που θα ήξερα ότι το μέρος δεν έχει πειραχτεί να γίνουν και κλόζετ κλάσσιξ. Στη σφαίρα της φαντασίας όλα αυτά.

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υποτίθεται μόνο μπροστά μπορούμε να πάμε και το κάνουμε με αμελητέο τρόπο κάθε φορά που κινούμαστε γρήγορα πχ πετώντας με το αερόπλανο.

Από κει και πέρα θα πήγαινα στο ´ 59 να αγοράσω καμια 5-6 les paul και θα γυρνούσα πίσω με αυτές ή θα τις έκρυβα κάπου που θα ήξερα ότι το μέρος δεν έχει πειραχτεί να γίνουν και κλόζετ κλάσσιξ. Στη σφαίρα της φαντασίας όλα αυτά.

 

Μόλις λύσουμε το θέμα αυτό θα ασχοληθούμε με το θέμα της αθανασίας.

 

Αυτό πρέπει να είναι πιο δύσκολο, αλλά είναι σαν την μουσική.

Δυσκολεύεσαι να βγάλεις δύσκολα κομμάτια αλλά άμα αρχίζεις και βγάζεις τα πρώτα τα επόμενα σου φαίνονται πιο εύκολα.

 

Χαρτί και μολύβι λοιπόν και πάμε να αρχίσουμε να τα λύνουμε ένα ένα χαχαχααχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πεταχτώ κάτι μέρες μπροστά, να δω τα νούμερα του τζόκερ που κερδίζουν. ;) 8)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω πώς και πότε πεθαίνω, ποιοι είναι δίπλα μου και ποιοι έφυγαν.

 

Αν γύριζα πίσω, θα πήγαινα σε εκείνη την Παρασκευή που γύρισα σπίτι μετά το στρατιωτικό μου και θα αποφάσιζα ξανά για το μέλλον μου.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ημέρα που μπήκε η google στο χρηματιστήριο,υπολογίζω 2000% απόδοση από τότε.

 

Και το 1989 στο ανατολικό Βερολίνο που με 2000 μάρκα αγόραζες ένα οικοδομικό τετράγωνο δεν θα με χαλαγε πάντως :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ημέρα που μπήκε η google στο χρηματιστήριο,υπολογίζω 2000% απόδοση από τότε.

 

Ναι καλά.

Εδώ το BTC (Bitcoin) πριν δυο τρία χρόνια ήταν κάτω από 200 $ και τώρα κοντεύει τις 6.000 $. 8)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλο...στη δημιουργια του συμπαντος

 

Case closed

 

να πάρεις ένα ζευγάρι ωτοασπίδες....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται μόνο μπροστά μπορούμε να πάμε και το κάνουμε με αμελητέο τρόπο κάθε φορά που κινούμαστε γρήγορα πχ πετώντας με το αερόπλανο.

 

??? ??? :o ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου