Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - "A Storm Named Daedalus"


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το κομμάτι ειναι overlaughed.

 

χαχαχαχαχαχαχα

 

Για τον μπεουλα  είναι, της σειράς αλλά ρε bro να παίξω και εγώ λίγο. Τι να κάμω. Μου ρθε να βαρέσω λίγο. Χαχαχαχαχα. Πιο εποικοδομητικο είναι από το battlefield και το need for speed.

 

Χαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ftp][/ftp]Εξαιρετικό κομμάτι και πολύ ωραίο μαζί με το βίντεο.

Cos άξιζε το ξενύχτι .

Ποιός μετάνιωσε για τον χρονο που αφιέρωσε σε δημιουργία μουσικής??? :)

Μπράβο φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι συνθετητες με εξιταρουν οσο και ο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ  ;D πρεπει να παραδεχτω οτι ειναι πολυ καλο,εχει δομη και η παραγωγη ειναι αξιοπρεπης,θελει λιγο δουλεια στα eq γιατι εχεις πολυ πληροφορια και πολλους τεραστιους ηχΟΙ μαζι αλλα αΦτα ειναι ψιλα γραμματα....

 

Νομιζω οτι για επετειακο soundtrack για τα γεννεθλια του Κιμ Γιονγκ Ιλ που αγαπας και θαυμαζεις ειναι ΤΑΜΑΜ και πρεπει να του το στειλεις,ή ακομα καλυτερα να τον καλεσεις να παραλαβει την ΚΑΣΣΕΤΑ (στην Β.Κορεα εχουν ακομα μονο κασσετες ) Ο ΙΔΙΟΣ αυτοπροσώπως   μπας και σφιξει κανα διεφθνηντηριακο κολαρακι  ;D ;D γιατι πολυ δημοκρατια εχουμε τωρα τελευταια στο Ελλαντα και δε λεει... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οι συνθετητες με εξιταρουν οσο και ο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΣ  ;D πρεπει να παραδεχτω οτι ειναι πολυ καλο,εχει δομη και η παραγωγη ειναι αξιοπρεπης,θελει λιγο δουλεια στα eq γιατι εχεις πολυ πληροφορια και πολλους τεραστιους ηχΟΙ μαζι αλλα αΦτα ειναι ψιλα γραμματα....

 

Νομιζω οτι για επετειακο soundtrack για τα γεννεθλια του Κιμ Γιονγκ Ιλ που αγαπας και θαυμαζεις ειναι ΤΑΜΑΜ και πρεπει να του το στειλεις,ή ακομα καλυτερα να τον καλεσεις να παραλαβει την ΚΑΣΣΕΤΑ (στην Β.Κορεα εχουν ακομα μονο κασσετες ) Ο ΙΔΙΟΣ αυτοπροσώπως   μπας και σφιξει κανα διεφθνηντηριακο κολαρακι  ;D ;D γιατι πολυ δημοκρατια εχουμε τωρα τελευταια στο Ελλαντα και δε λεει... ;D

 

Εγώ όσο και να με τσακίζουν τα διευθυντήρια και όσο να με χαρακτηρίζουν και να διαστρεβλώνουν τον πολιτικό μου λόγο υποχρεώνοντας με πειθαναγκαστικά να επικυρώνω ΑΝΤΙΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΕΣ, ΕΠΑΧΘΕΙΣ, ΛΑΟΚΤΟΝΕΣ, ΕΠΟΝΕΙΔΙΣΤΕΣ, ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΙΚΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ που με ΚΑΘΙΣΤΟΥΝ ΚΟΜΠΑΡΣΟ, ΡΑΚΕΝΔΥΤΟ, ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ, ΒΡΩΜΙΚΟ, ΑΕΡΓΟ με διλήμματα του τύπου ΜΝΗΜΟΝΙΟ η ΤΑΝΚΣ........................ Να με τσακίζουν, να με χτυπάνε, να με ΠΟΝΑΝΕ, με κέρδος ένα φιλικό χτύπημα στην πλάτη θα δίνω ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΤΟΛΗ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ με ΚΑΘΕ ΚΟΣΤΟΣ. κάθε φορά που θα ερωτώμαι.

 

ΟΧΙ!!!! ΟΧΙ!!!!!! ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!

ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!

 

Καλύτερα ΝΕΚΡΟΣ παρά ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΡΙΑΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΞΩ ΤΟ ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Παιδιά, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και σήμερα και αύριο και για πάντα, όσο ΔΥΝΑΜΑΙ να λέω OXI και να κυκλοφορώ με το ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιατί είπα ΟΧΙ και η πραγματική ανάλυση του ΟΧΙ μου βρίσκεται στην ESPRESSO, εκει που συζητάμε πολιτικά χωρίς να επιβαρύνουμε ανάλογα το ανοιχτό φόρουμ. Eκεί συνεχίζω να γράφω γιατί κάποιοι δεν ΑΝΤΕΞΑΝ και ΕΦΥΓΑΝ, δεν άντεξαν την πίεση. Που πήγαν όλοι αυτοί? Εγώ συνεχίζω να γράφω στην espresso για πολιτικά θέματα και θα συνεχίζω. Ακούραστος, αναγεννησιακός, κινηματικός να αναδεικνύω την αλήθεια δίνοντας κουράγιο στον καημένο, τον περήφανο του ΟΧΙ λαό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Το κομμάτι το άκουσα και σήμερα, ψήνομαι για κάποιες αλλαγές αλλά θα το σκεφτώ λίγο, για μια μέρα ασχολίας πιστεύω πως βγήκε καλά. ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Και εγώ εκεί με το EQ που λέει ο συντροφος και ίσως λίγο άδειασμα στα μέρη με τα φωνητικά, να κόψω λίγο από το pad με τη saw κυματομορφή.

 

Λοιπόν τώρα που γράφω, σκέφτομαι να το δω από την πλευρά του trolley και του dimsonic, να κάνω ένα attempt στα σημεία αυτά, να δούμε πως ακούγεται μιας και ένας από τους ρολους της παράθεσης πονημάτων στην κατηγορία των κλιπς του ΝΟΙΖ είναι η βελτίωση μέσω προτάσεων. Εξάλλου τσάμπα είναι, θα κάψω μόνο λιγο ρεύμα παραπάνω και τι έγινε? Τα ΟΧΙ θέλουν θυσίες χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοι φίλοι, να έχετε μια υπέροχη μέρα.

 

Εγώ είμαι πάλι, ο cos_dr, ο Κώστας της διπλανής πόρτας, το παιδί του λαου.

 

Λοιπόν

Ακούς trolley?

 

Για δες αυτό. Δεν είναι καλύτερο ρε παιδιά? Με προβλημάτισες ρε μεγάλε και δεν άντεξα. Έκανα κάποιες παρεμβάσεις βάση αυτών που ειπώθηκαν. 

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ρε παιδιά. Θα περιμένω λίγο και αμα είναι θα διορθώσω και το video clip.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νομιζω οτι για επετειακο soundtrack για τα γεννεθλια του Κιμ Γιονγκ Ιλ που αγαπας και θαυμαζεις ειναι ΤΑΜΑΜ και πρεπει να του το στειλεις,ή ακομα καλυτερα να τον καλεσεις να παραλαβει την ΚΑΣΣΕΤΑ (στην Β.Κορεα εχουν ακομα μονο κασσετες ) Ο ΙΔΙΟΣ αυτοπροσώπως  μπας και σφιξει κανα διεφθνηντηριακο κολαρακι  ;D ;D γιατι πολυ δημοκρατια εχουμε τωρα τελευταια στο Ελλαντα και δε λεει... ;D

 

έχει κι ο Λάκης εδώ.

ας τη δώσει στο Λάκη μπας και γλυτώσει τα ναύλα... ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου