Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο YouTube


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας.

 

Έχει προκύψει ένα θέμα στο YouTube και δεν ξέρω πραγματικά που να απευθυνθώ. Χρησιμοποιείτε ο τίτλος του δίσκου μας και το όνομα της μπάντας μας σε άσχετες Playlist, με αποτέλεσμα όταν κάνεις αναζήτηση στο YouTube να σου πετάει άκυρα πράγματα. Στις ενότητες στο YouTube όσο αναφορά καταγγελίες κ.λπ. δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη.

 

Παραθέτω τα αποτελέσματα της αναζήτησης « Movement of Static Novelty Seekers»

 

https://www.youtube.com/results?search_query=movement+of+static+novelty+seekers

 

Οποιαδήποτε συμβουλή η βοήθεια θα ήταν κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Παράδοξο μου φάνηκε που πέρα απο τα δικά σας, με την δική σας ονομασία εμφανίστηκαν κάποια άσχετα playlist. Δεν έχω παρακολουθήσει την πολιτική προώθησης του Youtube, οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω εκεί.

 

Κάποια keywords μεμονωμένα ίσως να συμπίπτουν... Κοίταξε να βάλεις ολοκληρωμένο το όνομα σας, σαν ένα tag και όχι και αποσπασματικά. Επίσης δεν μπορείς να αποκλείσεις την πιθανότητα κοινής επιλογής tag για Novelty Seekers.  Σε γενικές γραμμες πάντως, δεν θα το πολυψίριζα αφου είστε στα τοπ αποτελέσματα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το πρόβλημα. Ότι χρησιμοποιείτε το “Movement Of Static - Novelty Seekers (2016) “ σαν τίτλος σε playlist που δεν έχουν καμία σχέση με μας. Δεν έχει να κάνει με keywords η tags. Προφανώς έχουν σπαμάρει τον τίτλο??? Δεν έχω ιδέα?

 

Δείτε και ένα σχόλιο στην παρακάτω Playlist. Φυσικά δεν έχω καμία σχέση με τον τύπο .

 

https://www.youtube.com/watch?v=iCaS239liNI&list=PLWVP4TzcqRFQ9uY7VOkTzy7pTnEHJN7lJ

 

DrunkenRampage Πριν από 1 μήνα (τροποποιήθηκε)

What the fuck is with the name of this playlist?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου