Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VII


Holystone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με συγκίνησες αποπάνε , η αγαπημένη μου μπάντα

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξέρω αν είναι η μελωδία, η φωνή του αείμνηστου ή ο στίχος, αν το ακούσω υπό καθεστώς συναισθηματικής

φόρτισης, πάντα βάζω τα κλάματα. Το τραγουδούσαμε τις προάλλες με την δικιά μου στον καναπέ, σκέφτηκα

ότι την επόμενη φεύγει, σηκώθηκα και κλείστηκα στην τουαλέτα για να κλάψω. Το ξανακούω πριν λίγο μόνος μου,

συνειδητοποιώ ότι είμαι ερωτευμένος, μου λείπει και πλαντάζω. Της είπα να το βγάλει στο πιάνο, να μάθω να το

τραγουδάω άψογα και όταν ξαναέρθει να το βγάλουμε και να το ηχογραφήσουμε, οπότε μείνετε συντονισμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βάζετε μπλουζιες ή jazz fusion και κομμάτια 80 ετών ( ή μουσικών 80 ετών έστω ) και αγχώνομαι

 

τι σολο έπαιξε ο θεός

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 2 αδικημένα που λατρεύω από έναν μάλλον αδικημένο δίσκο , αφού το σερί αριστουργημάτων για την πλειοψηφια τελείωσε στο 7th son

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου