Προς το περιεχόμενο

E-MU 1212m vs ESI Juli@


Warlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες ενδιαφερομαι να αγορασω μια απτις 2..οι καρτουλες ειναι στην ιδια τιμη με πανω κατω τα ιδια I/O..ποια απτις 2 προτεινετε? θα χρησιμοποιηθει βασικα για τα παντα, για music recording, music playback(mp3), movies κ games(τα surround k eax δεν μενδιαφερουν, παντα Stereo θα παιζει.., αρκει να παιζει κ με games χωρις προβληματα)

ευχαριστω :)

 

ξεχασα ναναφερω οτι θα συνδεθει με optical με τα Logitech z5500 (5.1) μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανεις? :(

μπορειτε να μου προτεινετε κ σεις κατι εως 150ε στο ιδιο στυλ..(αρκει ναχει σιγουρα MIDI IN k Optical Out)

 

(YΓ: εχω μια terratec dmx6fire LT, θα δω ουσιαστικη διαφορα στην ποιοτητα ηχου κ ηχογραφησης?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ρε συ αντωνη δε θελω 5.1 καρτα...

stereo ειπα θελω απλα θα την βαζω πανω στα logitech κ θα τα ρυθμιζω Stereo x2 ;)

το ιδιο εχω κανει κ με τη καρτα πουχω τωρα παρολο πουναι 5.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα μιλαμε για multimedia/pc ηχεια κ οχι studio monitors, αλλα ειναι κ των 320+ ευρω στα 505W RMS με πολυ καλα χαρακτηριστικα..(τα top αυτη τη στιγμη για pc)

γιατι ομως δεν απαντατε στην ερωτηση μου? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί προσωπικά το θεωρώ χαζό να πάρεις αυτές τις κάρτες για Multimedia και να τις συνδιάζεις με αυτά τα ηχεία.

Είναι για recording και όχι για ταινίες και παιχνίδια. Για αυτά μείνε με την προηγούμενη.

Ίσως γιαυτό και δεν απαντά και κανείς

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ρε συ για recording την θελω ΚΥΡΙΩΣ, απλα να μπορεις να δεις κ movie,mp3 σε καλη ποιοτητα ηχου STEREO κ να μπορεις να παιξεις κ games STEREO χωρις προβληματα ή κακη ποιοτητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε μια Audigy ZS 2 κανει καλη δουλεια την εχω δουλεψει και νομιζω οτι ειναι αυτο που θες αλλη φαση απο EMU και ESI αλλα αυτες οι καρτες

 

είναι για recording και όχι για ταινίες και παιχνίδια

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου