Προς το περιεχόμενο

Sia


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εκανε τρομερη εντυπωση οτι δεν εχει αναφερθει το ονομα Sia στο site...

Γιατι αραγε αυτο?

 

Eνα μικρο αφιερωμα στη Sia λοιπον...μιας και κοντευει τα 6 δις views στο youtube και κατεχει το αγγιγμα του Μιδα - παντα με μια ποπ - Art αισθητικη στα τραγουδια  και τα κλιπ της .

 

Επειδη την εχω ψαξει αρκετα...στο δικο μου αυτι..η Sia ειναι μια εξαιρετικη τραγουδοποιος αλλα και τραγουδιστρια .

{επισης ειναι μια πανεξυπνη κοπελα που μπορεσε να καταλαβει τι χρειαζεται για να γινει superstar χωρις να βγαλει τα στηθη  της εξω ..}

Oσοι πιστοι....

 

Δειγματα της δουλειας της.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν είναι δικαιο ο Μιμος κλεβει την παρασταση....

Παντα καποιος αλλος δεν της κλεβει την {οπτικη} της παρασταση.???

 

Ειναι ενας απο τους λογους που ιντριγκαρε τον κοσμο να την προσεξει.

Γουσταρω τρελα παντος που η κοπελα τραγουδαει παντα στα ορια. δεν ξερω για ποσο ακομα...αλλα η γυναικα δεν κραταει τιποτα πισω.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω για ποσο ακομα...

Καλά δεν είναι και μικρή ούτε όμως και μεγάλη.Σίγουρα εχει δρόμο ακόμα πιο πολύ και από Μαντόνα.Πολύ καλή φωνή πάντως.Καλό το thread σου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σπανίως σχολιάζω μουσική (πόσο μάλλον αρνητικά) αλλά θέλω να πω ότι το Chandelier, το The Greatest και το Elastic Heart μου ακούγονται ΑΦΟΡΗΤΑ.  Τα άλλα που είναι live είναι λίγο πιο υποφερτά.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος αλλά να προσθέσω και το πιο hit.

 

νταξ πασιγνωστο το κομματι,προσωπικα μου αρεσε απο τη πρωτη στιγμη που το ακουσα....

 

τωρα ομως εμεινα εντελως μακακας με το κοριτσακι στο βιντεο...δεν το χα ξαναδει!!! :o :o :o

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δικαιο ο Μιμος κλεβει την παρασταση....

 

Ξερουν τι κανουν. Γιατι λογω τις εκκεντρικης εμφανισης και στης στατικης σκηνικης παρουσιας, καπως επρεπε να υπαρχει κινηση. Αλλιως θα πατωνε το performance.

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα και χρόνια πολλά. Ευτυχώς, τα τελευταία χρόνια η pop μουσική έχει να επιδείξει φοβερά αξιόλογες παρουσίες. Πέρα από την Sia, εκπληκτικές θεωρώ και τις Adele, Gaga και βέβαια την Beyonce, αλλά και πολλές άλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου