Προς το περιεχόμενο

Sia


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξερουν τι κανουν. Γιατι λογω τις εκκεντρικης εμφανισης και στης στατικης σκηνικης παρουσιας, καπως επρεπε να υπαρχει κινηση. Αλλιως θα πατωνε το performance.

Ναι μα και η ίδια δε θέλει να πολυφαίνεται.Δεν είναι μόνο το performance και το marketing.

 

Επίσης πολύ καλό είναι και το TITANIUM με τον David Guetta.Μου άρεσε μια διασκευή από τοθς boyceavenue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μα και η ίδια δε θέλει να πολυφαίνεται.Δεν είναι μόνο το performance και το marketing.

 

Επίσης πολύ καλό είναι και το TITANIUM με τον David Guetta.Μου άρεσε μια διασκευή από τοθς boyceavenue.

Mια χαρα θελει να φαινεται..απλα επαιξε μια μπλοφα με το κοινο και το κοινο την τσιμπησε.

Τα εξηγει ωραια και απλα εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφερθήκατε στο Chandelier. Πάρτε και μια διασκευάρα που άκουγα πριν λίγους μήνες.

 

Νice..

ειχα φαει κολλημα για ενα διαστημα με την διασκευη της Eden.{.Πριν σχολιασετε το πεδιλο με τη λευκη καλτσα..ειναι Voice South Africa.}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρα θελει να φαινεται..απλα επαιξε μια μπλοφα με το κοινο και το κοινο την τσιμπησε.

Τα εξηγει ωραια και απλα εδω.

Καλα οκ,έτσι είναι συνήθως ο καλλιτεχνης ειναι το δόλωμα και το κοινό είναι το ψαρι.Αμα τσίμπησε η Αμερική οι υπολοιποι ακολουθούν μαστορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μου εκανε τρομερη εντυπωση οτι δεν εχει αναφερθει το ονομα Sia στο site...

Γιατι αραγε αυτο?

 

 

 

Για τους άλλους δεν ξέρω.

Αλλά μπορώ να απαντήσω για εμένα.

 

Από εσένα την έμαθα/είδα για πρώτη φορά ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το "γιατί" δεν το ξέρω (αν σκεφτώ μπορεί να βρω κάποια απάντηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους άλλους δεν ξέρω.

Αλλά μπορώ να απαντήσω για εμένα.

 

Από εσένα την έμαθα/είδα για πρώτη φορά ;D

Χαχά δεν εισαι ο μόνος ελαχιστοι έχουν δει τη φατσα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπανίως σχολιάζω μουσική (πόσο μάλλον αρνητικά) αλλά θέλω να πω ότι το Chandelier, το The Greatest και το Elastic Heart μου ακούγονται ΑΦΟΡΗΤΑ.  Τα άλλα που είναι live είναι λίγο πιο υποφερτά.  :)

 

+1000

 

σαν Αγγλιδα Πρωτοψαλτη/Τσαλιγοπουλου  ενα πραμα αλλα στο πιο ενρινο    ;D ;D ;D

 

 

Βεβαια ουτε αταλαντη την λες ,ουτε αμπαλη  ;D....ομως αφορητη σιγουρα...αντεξα περιπου 15 δευτερολεπτα απο καθε τραγουδι  ;D

 

Ισως φταιει το γεγονος οτι εχει τεραστια επιρροη απο Björk (που επισης δεν αντεχω αν και γνωριζω οτι ειναι φοβερα ταλαντουχα)

 

Bεβαια καταλαβαινω γιατι εκανε ντορο αν και δεν την ηξερα (βεβαια δεν παρακολουθω mainstream pop εδω και χρονια μια και ολα μου ακουγονται ΙΔΙΑ)

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου