Προς το περιεχόμενο

Sia


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους άλλους δεν ξέρω.

Αλλά μπορώ να απαντήσω για εμένα.

 

Από εσένα την έμαθα/είδα για πρώτη φορά ;D

 

ααααα

ώστε έτσι είναι φατσικά αυτό το φρικαλέο άκουσμα....

 

(αμα δεν υπήρχε το νήμα, δεν θα ασχολούμουν κάν...  )

 

κάποια στιγμή πρέπει να ασχοληθεί η ψυχιατρική με την προσέγγιση του κοινού από νέου είδους φωνές... (ίσως να έχει κι όλας και αυτό να είναι η εφαρμοσμένη πρακτική)...

Γενικά ο κόσμος γουστάρει να φρικάρει. Σε πρώτη φάση ακουστικά. Επειδή όλα αυτά τα είδη είναι φτιαγμένα για να γίνεται αυτό, το επόμενο ή παράλληλο βήμα είναι να φρικάρει και με το συνοδευτικό βίδεο.

Μια ενδιαφέρουσα φωνή σήμερα (άραγε μόνο σήμερα ?) δεν αγγίζει όσο κάτι που να έχει κάτι μπιζάρ, απωθητικό, αποκρουστικό, ηλίθιο, για μωρά, ρε συ τι μαλκ είναι αυτό, κλπ κλπ...

το έχουμε δει το έργο και θα το ξαναδούμε.

και τα δις θεάσεις, όλα στημένα είναι.

και ας μαζεύει και ανάλογα φράγκα το φρικιό.

 

μπίζνα είναι και γυρίζει.

 

Καλά Χριστούγεννα να ΄χουμε :D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Ίσως δεν εγινα αντιληπτος.

Εγω ειπα οτι δεν την ηξερα, απαντώντας σε κατι που ρωτησε ο OP.

Ουτε την ηξερα ουτε την ειδα ουτε την ακουσα.

Δεν ηξερα οτι "κρύβεται"  ουτε οτι ειναι διασημη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως δεν εγινα αντιληπτος.

Εγω ειπα οτι δεν την ηξερα, απαντώντας σε κατι που ρωτησε ο OP.

Ουτε την ηξερα ουτε την ειδα ουτε την ακουσα.

Δεν ηξερα οτι "κρύβεται"  ουτε οτι ειναι διασημη .

 

οχι βρε

μια χαρά αντιληπτός έγινες...

(εγώ απλά την είχα ακούσει στο ράδιο στο αμάξι δυό τρεις φορές, και ευτυχώς δεν προκάλεσα ατύχημα)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξερω, εγω στο αμαξι δεν ακουω μουσική. Μόνο τον ηχο του κινητήρα.

Να προσεχετε οταν οδηγείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, εγω στο αμαξι δεν ακουω μουσική. Μόνο τον ηχο του κινητήρα.

Να προσεχετε οταν οδηγείτε.

 

να προσέχουν αυτοί που βάζουν επικίνδυνα ακούσματα χωρίς προειδοποίηση....

 

(πετρέλαιο έχω, δεν υπάρχει κάτι στον κινητήρα να ακούσω...  :P)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, χέστηκε η Σία (και η φοράδα στ' αλώνι γενικότερα) εάν αρέσει ή δεν αρέσει στους θαμώνες του Noiz. Αυτή τα λεφτά της τα έβγαλε, και ποιοι είστε εσείς οι τιποτένιοι που θα ασχοληθείτε μαζί της (επιχειρηματολογία στο θέμα με τον Kirk Hamett)

 

Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται να μη σας αρέσει, στενόμυαλοι θα είστε. Ξανασκεφτείτε το, σίγουρα σας αρέσει και αν δε σας αρέσει κάτι λάθος κάνετε (ουπς σόρι αυτό είναι από το θέμα με τους Beatles... ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, χέστηκε η Σία (και η φοράδα στ' αλώνι γενικότερα) εάν αρέσει ή δεν αρέσει στους θαμώνες του Noiz. Αυτή τα λεφτά της τα έβγαλε, και ποιοι είστε εσείς οι τιποτένιοι που θα ασχοληθείτε μαζί της (επιχειρηματολογία στο θέμα με τον Kirk Hamett)

 

Και τώρα που το ξανασκέφτομαι, αποκλείεται να μη σας αρέσει, στενόμυαλοι θα είστε. Ξανασκεφτείτε το, σίγουρα σας αρέσει και αν δε σας αρέσει κάτι λάθος κάνετε (ουπς σόρι αυτό είναι από το θέμα με τους Beatles... ;D)

Ακριβώς αν όλοι αυτοί οι μεγάλοι καλλιτέχνες,κάθονται και διαβάζουν κριτικές στο νοιζ(δεν θα ξερουν καν οτι υπαρχει) και στο κάθε forum θα τρελαθούν στο τέλος.Μας αρεσει δε μας αρέσει το fun club της το έχει.Και ο Justin Bieber δεν αρεσει σε ολους ή ολες.Άμα όμως κάτσει κάποιος και δει πως ξεκίνησε και που είναι τώρα είναι αξιοθαύμαστο όλο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε την ήξερα, ούτε την είχα δει αλλά καλή μου ακούγεται. Δεν ακούω τέτοια μουσική αλλα μια χαρά τραγουδάει. Τώρα που τις ακούσατε τις φρικαλεότητες δε ξέρω. Τέλος πάντων, περί ορέξεως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε την ήξερα, ούτε την είχα δει αλλά καλή μου ακούγεται. Δεν ακούω τέτοια μουσική αλλα μια χαρά τραγουδάει. Τώρα που τις ακούσατε τις φρικαλεότητες δε ξέρω. Τέλος πάντων, περί ορέξεως.....

 

Δεν είναι ανάγκη να απορείς,φίλε οtto##.

Mπορείς απλά να ενημερώσεις το φόρουμ ότι υπάρχει προϊόν κατά της μούχλας...Σε vapo μορφή για εύκολη χρήση και άμεσο αποτέλεσμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε την ήξερα, ούτε την είχα δει αλλά καλή μου ακούγεται. Δεν ακούω τέτοια μουσική αλλα μια χαρά τραγουδάει. Τώρα που τις ακούσατε τις φρικαλεότητες δε ξέρω. Τέλος πάντων, περί ορέξεως.....

 

Δεν είπα ότι είναι φρικτή, είπα ότι είναι αφόρητη.

Μια χαρά τραγουδά,η μουσική και το όλον vibe της δεν αντέχεται από ΕΜΈΝΑ ( και εχεσθην η φοράς εις το αλωνιον).

Υποφέρω λίγο λιγότερο από το να ακούω ρεμπέτικα από φοιτητές σε τσίπουραδικο η να ακούω τα άπαντα της Αρβανιτάκη

 

:)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου