Προς το περιεχόμενο

Διάκριση θεμάτων στο Noiz,gr και απαντήσεις σε αυτά.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

A ok. Milles pardons τότε.

 

Μηδέν παρεξήγησις.

Πάω να δω αν αποφασίστηκε το ότι ο μεγαλύτερος μπλουζ παίχτης (sic) όλων των εποχών ήτο λευκός και μάλιστα έλλην.

 

;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να τωρα ο LK εχει δικιο στο πρωτο του ποστ. Γιατι ενω εγω θα ηθελα να γραψω πρωτα κατι πιο σοβαρο, τωρα αναγκαζομαι να προσθεσω πως η διαφορα των δικων μας φορουμ απο του εξωτερικου που αναφερεστε παραπανω, ειναι στο οτι εμεις εδω εχουμε την δικαιολογια γιατι:

 

"Εχουμε Μεσογειακο Ταμπεραμεντο!!!"

 

( :-X και ετσι παει στραφι η σοβαρη συζητηση που ξεκιναει ο ΟΡ)  :P

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχουμε μεσογειακή διατροφή....

Βασικά έχουμε και ψωνάρες που τρώνε κινέζικα κλπ χωρίς να τους αρέσουν μόνο και μόνο για να το παίξουν multicultural και λοιπές βλακείες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε να σας παρει χαμπάρι αυτα που λέτε ο φωτεινός Παντογνώστης απ το Βερολίνο να δειτε τι θα πάθετε ολοι εσεις οι ασχετοι.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταλαβαίνεις Ray, ότι αν κάνω moderation τώρα.......... κάποιοι θα θυμώσουν.

 

Μην απαντας, ξέρω τι θα έλεγες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνεις Ray, ότι αν κάνω moderation τώρα.......... κάποιοι θα θυμώσουν.

 

Μην απαντας, ξέρω τι θα έλεγες.

Φυσικά αν αναφέρεσαι σε μένα εγώ το έγραψα επίτηδες, οπότε τα αντανακλαστικά σου τότε λειτούργησαν. Πριν από μένα, μπα  ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εδω ΔΕΝ έκανα ΤΙΠΟΤΑ, και ο άλλος παρεξηγήθηκε ΜΟΝΟΣ του......τι να λέμε παραπάνω!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ΔΕΝ έκανα ΤΙΠΟΤΑ, και ο άλλος παρεξηγήθηκε ΜΟΝΟΣ του......τι να λέμε παραπάνω!  ;D

καλά οκ. Εγώ ο άλλος παρεξηγήθηκα άνευ λόγου.

 

Σπύρο εγώ δεν αναφέρθηκα σε κάποιον συμφορουμίτη συγκεκριμένα, μίλησα γενικά για τους έξω από δω. Πάντως αν εννοείς αυτόν που καταλαβαίνω τότε εξαιρείται γιατί όντως πιστεύω ότι του αρέσουν αυτές οι κουζίνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα... τα  πραγματα νομιζω ειναι απλα:

 

1. Απλα ακολουθουμε τον κανονισμο του νοιζ.

https://www.noiz.gr/index.php?topic=3948.0

 

2. Απο την αλλη, δεν γινεται ο καθε moderator να κανει κυνηγι μαγισσων, και να κυνηγαει καθε ποστ αν ειναι ακριβως εντος θεματος.

 

3. Οταν κατι ξεφευγει απο τους κανονισμους, νομιζω οτι γινεται (και θα πρεπει να γινεται) συσταση, διορθωση, παρεμβαση κτλ.

 

4. Αυτο κραταει σε εγρηγορση και σε πραξη τον κανονσιμο του φορουμ. Μην πεσουμε στη συζητηση οτι στα ξενα φορουμ εκεινοι ειναι πιο σωστοι φορουμιτες, οπως δεν πρεπει να ξεκινησουμε συζητηση

- Γιατι, οι Ελληνες οταν πανε στο εξωτερικο συμπεριφερονται οπως οι εκει ξενοι: Γιατι απλα τους επιβαλλεται και ακολουθουν τους κανονισμους.

- Γιατι οι ξενοι οταν ερχονται Ελλαδα συμπεριφερονται χειροτερα απο τις πατριδες τους; Γιατι απλα μπορουν

(αυτα στην τραβηγμενη εκδοση παραλληλισμου ενος φορουμ)

 

5. Υπαρχει κανονισμος; Ναι. Ακολουθειται; Ναι. Δεν ακολουθειται; Τοτε γινονται περαιταιρω ενεργειες απο moderators κλτ. Αλλα και παλι ξαναλεω, οταν υπαρχει ελαστικοτητα σε καποιο θεμα απο moderators, τοτε εκεινη σε ποστ, με την οποια δεν παραβαινονται οι κανονισμοι του φορουμ

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου