Προς το περιεχόμενο
PeterGriffin

το site δε θυμαται το login μου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα την τελευταια αναμορφωση του site, παρολο που παταω να "με θυμαται" στο login (και στο forum και στις αγγελιες) μου ζηταει ξανα συνδεση μετα απο λιγο. μπορω να κανω κατι ή ετσι θα ειναι πλεον;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τις παρακάτω περιπτώσεις μπορεί να είναι υπεύθυνη για το "πρόβλημα" αυτό:

- Μπορεί να χρησιμοποιείς νεό/άλλο browser απο την προηγούμενη σύνδεση.

- Το εγκατεστημένο αρχείο cookie έχει πρόβλημα - Σε αυτή την περίπτωση, καθάρησε τα cookies για να αντικατασταθούν απο νέα.

- Ο browser αυτοκαθαρίζει τα cookies - Μπορείς να κάνεις reset τον browser να δέχεται cookies απο το Noiz.

- Κάποιο security software καθαρίζει τα cookies - Αν κάποιο firewall ή antivirus σβήνει τα cookies, μπορείς να το αποεπιλέξεις στις ρυθμίσεις του.

- Εχεις περισσότερα απο ένα προφίλ.

Και:

https://www.noiz.gr/index.php?topic=212641.0

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοφιλή τώρα

• Αναρτήσεις

• απολύτως σωστός.   εδω και μία λίστα απο πιθανές καταστάσεις/κατηγορίες scam, απο την σελίδα του paypal : https://www.paypal.com/cs/smarthelp/article/what-are-common-scams-and-how-do-i-spot-them-faq3176   εξηγεί τους πιθανούς τρόπους απώλειας χρημάτων ή περιουσίας απο scammers. Συνήθως οι υποτιθέμενοι "αγοραστές" , θα σε εκβιάσουν με κάποιο τρόπο σε κάποια κατάθεση, ενώ υπάρχει πιθανότητα ο λογαριασμός τους να είναι συνδεδεμένος με κλεμένη κάρτα, οπότε και η πίστωση στον λογαριασμό μας θα αντιλογιστεί, οπότε χάνουμε και αντικείμενο κιθάρα/μπάσο/κτλ (για το οποίο δεν δίνει δεκάρα κανένας ούτως ή αλλως) αλλά φυσικά και τα χρήματα.   Ολα βασίζονται στην ταχύτητα. Όποιος είναι πειθαρχημένος δεν πρόκειται να χάσει χρήματα.
    • Διαφωνώ σε όλα. Ούτε όλοι θέλουν να κάνουν μουσική καριέρα, ούτε όλοι είναι συνθέτες, ούτε όλοι έχουν διάθεση/ικανότητα να πειραματιστούν/γράψουν κάτι δικό τους. Και δε θα πρέπει να πιεστεί κανένας να βγάλει κάτι original ούτε να αισθάνεται μειονεκτικά αν δεν μπορεί. Αν και όταν έρθει η στιγμή, θα εμφανιστεί η ανάγκη και θα είναι τόσο δυνατή που δε θα κρατιέται. Αλλά και ποτέ να μη γίνει αυτό, in my book που λένε και στο χωριό, δεν κατατάσσεσαι σε καμία "θλιβερή" κατηγορία.
    • Ευχαριστω για την ειλικρινη σου αποψη. Ειναι αληθεια οτι παιζω μουσικη καθαρα για την πλακα μου, σα χομπυ. Καριερα, παντως, δεν νομιζω να φτιαξω. Επεσες, επισης, μεσα στο οτι δεν εχω πολλες ακομα προσδοκιες απο τη μουσικη. Και το οτι εχω καταφερει αυτο "θλιβερο" επιτευγμα, ηταν απλα ενα παιδικο ονειρο που πραγματοποιησα. Και εδω που ειμαι να μεινω και να σταματησω, δεν θα ειχα παραπονο. Ειναι σημαντικο να κανεις πραγματικοτητα τα (πολλες φορες παιδικα) ονειρα σου, και σου ευχομαι κατι αντιστοιχο, λιγοτερο "θλιβερο" βεβαια.     Οι γνωσεις, οι ικανοτητες και ο χρονος που διαθετω στη μουσικη δεν μου επιτρεπουν να κανω κατι παραπανω, αλλα απο καπου πρεπει να ξεκινησει κανεις.      Σπουδαιος δε μπορω να πω οτι νιωθω παιζοντας μουσικη μπροστα σε φιλους και γνωστους. Σπουδαιος νιωθω σιγουρα με αλλα επιτευγματα που εχω καταφερει στη ζωη μου, οχι με αυτο. Πιο πολυ το βλεπω ως εκφραση και αναγκη εκτονωσης. Με κανει να αισθανομαι "νεο παιδι".     2019 εχουμε?? Στην επαρχια που ζω, και ειδικα σε καποια χωρια, ο χρονος εχει παγωσει. Αυτο με τον κωλο και τα δακτυλα μου αρεσει παντως. Μυαλο δεν εχουμε...
    • Απριλιος 1985  Φοινικούντα. Σκανε μυτη καμια δεκαρια χαρλεαδες απο Αυστρια. Αφου κατασκηνωσαν παραλια, εμεις πιτσιρικαδες γυριζαμε γυρω γυρω και θαυμαζαμε τα σιδερενια αλογα. Μας καλεσαν και μας προσφεραν μπυρα και τσιγαο, ενα κασσετοφωνο επαιζε το TNT, ηταν οτι καλυτερο ειχα ακουσει μεχρι εκεινη την στιγμη,ειπα ωπα, εδω νομιζω οτι χωραω! Παντως ακομη οταν τ ακουω μου ερχονται μυρωδιες (οχι απο μπαρουτι) μπυρας και καπνου   
    • Δεν είμαι αυτός που τα παίζει, αλλά .... θα ήθελες να πεις τι ακούει ο κόσμος?

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.