Προς το περιεχόμενο
PeterGriffin

το site δε θυμαται το login μου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα την τελευταια αναμορφωση του site, παρολο που παταω να "με θυμαται" στο login (και στο forum και στις αγγελιες) μου ζηταει ξανα συνδεση μετα απο λιγο. μπορω να κανω κατι ή ετσι θα ειναι πλεον;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τις παρακάτω περιπτώσεις μπορεί να είναι υπεύθυνη για το "πρόβλημα" αυτό:

- Μπορεί να χρησιμοποιείς νεό/άλλο browser απο την προηγούμενη σύνδεση.

- Το εγκατεστημένο αρχείο cookie έχει πρόβλημα - Σε αυτή την περίπτωση, καθάρησε τα cookies για να αντικατασταθούν απο νέα.

- Ο browser αυτοκαθαρίζει τα cookies - Μπορείς να κάνεις reset τον browser να δέχεται cookies απο το Noiz.

- Κάποιο security software καθαρίζει τα cookies - Αν κάποιο firewall ή antivirus σβήνει τα cookies, μπορείς να το αποεπιλέξεις στις ρυθμίσεις του.

- Εχεις περισσότερα απο ένα προφίλ.

Και:

https://www.noiz.gr/index.php?topic=212641.0

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Αναρτήσεις

• δυο φορες εχω λυπηθει στην ζωη μου απο το χαμο καποιου καλλιτεχνη. Η 1η ηταν οταν πεθανε ο Jeff Porcaro και η 2η οταν εφυγε ο Jeff.
    • "Παραγει"? Και πριν 5-6 ωρες που μπηκα (για 10-15 δευτερολεπτα), την ιδια μ....α επαιζε.
    • Update: πέρασαν 5 μήνες ε???!   Αυτές τις μέρες ασχολήθηκα τελικά, αφού τελικά πήρα πλακέτα με turrets και υλικά από το modulus, τόσο καιρό διάβασμα και ξαναδιάβασμα πάνω στα λαμπάτα κυκλώματα μπας και ξεστραβωθούμε...Κάτι έγινε δε λέω,κάτι έμαθα... Οπότε σήμερα μετά απο κανά χιλιάρι τσεκαρίσματα, μετρήσεις κλπ κλπ, ο ενισχυτής δούλεψε!!! Δεν του το'χα καθόλου! Και οι τάσεις που μέτρησα πολύ κοντά στις επιθυμητές!   Εντυπώσεις: Σίγουρα πολύ ανώτερος από τον αρχικό blackheart, πολύ καλή χροιά - ερωτεύσιμη, πολλή δύναμη, πολλή ένταση, για μπλουζοκατάσταση ό,τι πρέπει...! Όλα τα λεφτά για μένα είναι με το volume στο τέρμα. Σε άλλες θέσεις, στο μισό πχ, μου φάνηκε λιγο ξενέρωτος (επιστημονική ορολογία). Επίσης μου άφησε αρκετά υψηλόσυχνη εντύπωση, στο bridge της στρατ δεν την πολυπάλευε, στο νεκ όμως φύσαγε!! Αυτό κοιτάω τώρα, δε τέλειωσα καλά καλά, ήδη ψάχνω μόντες... Επίσης πρέπει να λυθεί ένα ψιλοθεματάκι με κάποιο hum, μόλις καταλάβω που οφείλεται το συγκεκριμμένο.   Στην τελευταία φώτο όλο το diy σετ (η καμπίνα θέλει σουλούπωμα)        
    • Έγινε και το σκαλοπάτι γύρω-γύρω έτοιμο να δεχτεί το binding..         Κόλλησα και το κρεμ binding που ταιριάζει ωραία με τους μαγνήτες και το switch tip.  
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύχρηστη. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.